Vranovice (okres Brno-venkov)

Popis společenství

Lidé žijící v Vranovice

Chystá se někdo na Pizza party? http://www.farnosthustopece.cz/

Kristýnka1

no my s Markem asi jedem+naša Anička a Bára a uherčická banda....

Zobrazit 1 komentář »
Napsat komentář »

Ahoj Jiří, jako sousedy a členy stejného děkanátu jste zvaní na setkání mládeže, které bývá zhruba každý měsíc. Tentokráte bude v Pasohlávkách od 17:00, viz: http://www.signaly.cz/spol-o-2
Pojedu autem, pokud byste měli zájem a neměli jak jet, pár lidí bych mohl vzít.
Zdravím, Juris - jáhen z Pohořelic.

Napsat komentář »

Ja jsem pro abychom někqam jeli.Hura za svobodnou zemi!!!!!!:-) S:)

Napsat komentář »

Tak pokus číslo 2 o uspořádání akce:-)
Je tu nabídka,že bysme mohli oslavit příchod nového roku společně někde na horách. Asi by to byla Vysočina, ale chtělo by to rychlý jednání a nebo nějakou známost, jestli máte:-)Už je to i tak na poslední chvíli totiž. Ale jak jsme se o tom dneska po kostele bavili, tak mě to úplně nadchlo. Co na to říkáte?? A nebo můžeme jet všici do Bítýšky,hm?? Když si to tu přečtete, tak se nějak zkuste vyjádřit, jestli ano či ne a nebo kdybyste měli nějaký návrh.. Díky
(to kdybyste si to nepřečetli na nástěnce;-))

Napsat komentář »

Ahoj všichni. Snad si to tu aspoň někdo přečte:-) Dohodli jsme se s Ilčou, Pavlem a Pepou, že uspořádáme (po delší pauze) opět spolčo. Bude ve středu 12.10. v 19:30 u Kukletů. Tak kdo by chtěl přijít, tak budeme jen rádi!!

Napsat komentář »

Tak tu mám opět další návrh;-) Jak jsme byli v Rajhradě na pouti, tak jsem tam potkal otce Ondřeje z Bořetic (určitě ho znáte z AnnaFestu) a nabídl nám, že kdybysme chtěli, tak je možnost uspořádat např. duchovní obnovu u nich na faře + teda s jejich mládeží, aby se kapacita využila... Akorát by to chtělo domluvit vhodný termín, který by vyhovoval nám a pak teda ještě byla volná fara;-) No a na tom všem bysme se mohli dohodnout někdy na v brzké době na spolču:-) Co vy na to??

Napsat komentář »

Ahoj všichni!!
Tak mě napadlo, nechtěli byste jako spolčo zajít (tuším, že ten výstav Nejsvětější svátosti je v úterý) na hodinku na adoraci?? Třeba na poslední hodinku od peti do sesti?? Sice asi nebudem zapsani, ale to snad neva... Mějte se!!:-)

Napsat komentář »

No to zalezi na nas vsech - co byste treba rekli cca pondeli 7.8 nebo utery 8.8 ? ;-)

jirkaklimes

No proč ne:-) Ale ten týden tu zrovna nebudu,tak bych se když tak účastnil dalšího. Ale mohl by být zas nějaký táborák na konci prázdnin, ale to je ještě času... nechci strašit ty, co mají prázdniny;-)

haňulík

No já bych mohla 7.8.... :-)

Zobrazit 2 komentáře »