Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Vranovice (okres Brno-venkov)

Lidé žijící v Vranovice Více o společenství »

jirkaklimes

Chystá se někdo na Pizza party? http://www.farnosthustopece.cz/

Kristýnka1 no my s Markem asi jedem+naša Anička a Bára a uherčická banda....

jirkaklimes

http://vranovice.farnost.cz/
Pomalu se nám to rozjíždí:)

Kili se stala členkou společenství Vranovice (okres Brno-venkov).
jirkaklimes

Ahoj Jiří, jako sousedy a členy stejného děkanátu jste zvaní na setkání mládeže, které bývá zhruba každý měsíc. Tentokráte bude v Pasohlávkách od 17:00, viz: http://www.signaly.cz/spol-o-2
Pojedu autem, pokud byste měli zájem a neměli jak jet, pár lidí bych mohl vzít.
Zdravím, Juris - jáhen z Pohořelic.

Romantyk

Ja jsem pro abychom někqam jeli.Hura za svobodnou zemi!!!!!!:-) S:)

jirkaklimes

Tak pokus číslo 2 o uspořádání akce:-)
Je tu nabídka,že bysme mohli oslavit příchod nového roku společně někde na horách. Asi by to byla Vysočina, ale chtělo by to rychlý jednání a nebo nějakou známost, jestli máte:-)Už je to i tak na poslední chvíli totiž. Ale jak jsme se o tom dneska po kostele bavili, tak mě to úplně nadchlo. Co na to říkáte?? A nebo můžeme jet všici do Bítýšky,hm?? Když si to tu přečtete, tak se nějak zkuste vyjádřit, jestli ano či ne a nebo kdybyste měli nějaký návrh.. Díky
(to kdybyste si to nepřečetli na nástěnce;-))

jirkaklimes

Ahoj všichni. Snad si to tu aspoň někdo přečte:-) Dohodli jsme se s Ilčou, Pavlem a Pepou, že uspořádáme (po delší pauze) opět spolčo. Bude ve středu 12.10. v 19:30 u Kukletů. Tak kdo by chtěl přijít, tak budeme jen rádi!!

jirkaklimes

Tak tu mám opět další návrh;-) Jak jsme byli v Rajhradě na pouti, tak jsem tam potkal otce Ondřeje z Bořetic (určitě ho znáte z AnnaFestu) a nabídl nám, že kdybysme chtěli, tak je možnost uspořádat např. duchovní obnovu u nich na faře + teda s jejich mládeží, aby se kapacita využila... Akorát by to chtělo domluvit vhodný termín, který by vyhovoval nám a pak teda ještě byla volná fara;-) No a na tom všem bysme se mohli dohodnout někdy na v brzké době na spolču:-) Co vy na to??

jirkaklimes

Ahoj všichni!!
Tak mě napadlo, nechtěli byste jako spolčo zajít (tuším, že ten výstav Nejsvětější svátosti je v úterý) na hodinku na adoraci?? Třeba na poslední hodinku od peti do sesti?? Sice asi nebudem zapsani, ale to snad neva... Mějte se!!:-)

jirkaklimes
zachar

No to zalezi na nas vsech - co byste treba rekli cca pondeli 7.8 nebo utery 8.8 ? ;-)

jirkaklimes No proč ne:-) Ale ten týden tu zrovna nebudu,tak bych se když tak účastnil dalšího. Ale mohl by být zas nějaký táborák na konci prázdnin, ale to je ještě času... nechci strašit ty, co mají prázdniny;-)

haňulík No já bych mohla 7.8.... :-)