VOX - festival křesťanských kapel

sobota, 10. listopadu 2007      14:00
Praha/Komunitní centrum Matky Terezy

VOX 007 je již čtvrtým ročníkem festivalu, pořádaného Sdružením Pyramida, Arcidiecézním centrem pro mládež Praha a vydavatelstvím Rosa, který vloni na podzim přilákal kolem 400 posluchačů folkové i rockové hudby. Podzimní sobota 10. listopadu bude dnem, kdy se zdi Komunitního centra Matky Terezy opět rozezní širokou škálou tónů...

Vizí festivalu VOX 007 je realizovat jednotu srdcí skrze hudbu a radost, která z tohoto velkého Božího daru plyne. Přáli bychom si, aby i letos byl VOX místem setkávání a vzájemného porozumění.

Program:
  1. 14:10 – 15:10 3 finalisté soutěže Nová tvář
  2. 15:25 – 15:55 Bezefšeho
  3. 16:10 – 16:40 Boudapsova
  4. 16:55 – 17:25 Gina
  5. 18:00 – 18:30 John de Jong (UK)
  6. 18:45 – 19:15 Prorock
  7. 19:30 – 20:00 Maranatha
  8. 20:15 – 20:45 Manahem
  9. 21:00 – 22:00 Timothy (SK)


Podrobnosti
Vložil: cejsk
Vloženo: 10. 8. 2007

Samozřejmě, je to Jiřka Markovová. To by mě zajímalo, jak taková chyba mohla vzniknout...

Napsat komentář »

Ahoj,pokud byste chtěli vidět víc fotek z VOXu,tak jsou na: http://www.vox.signaly.cz/foto/vox007_1/
:-) :-)

Napsat komentář »

Reportáž o VOXu je možné najít také na stránce http://www.superbeat.cz/clanek/21675-praha-privitala-krestansky-festival-vox-007.html :o)

Gina

ahojky, teda to je sice pekne ze se pise o Voxu, ale bylo by fajn mit dobre informace. Totiz v clanku je toto: nevím, jestli jsem ted ješitná, nebo jestli co jsem..ale Lydie Votrubcová určitě nejsem

Jako další se představila rocková kapela Gina, pod vedením křesťanskému světu dobře známé Lídy Votrubcové. Svěží styl a sdělení poselství, tak by se dala charakterizovat její muzika. Gině se podařilo posluchače doslova zvednout z židlí. to jen na moji obhajobu.

sqdw

Tak od šéfredaktora jsem se dozvěděl, že už je to opraveno. Samozřejmě by se rád tímto omluvil a prý se to stává maximálně jednou za deset let ;)

Zobrazit 2 komentáře »

Fest byl supr, jenom škoda že Maranatě nebylo vůbec rozumět, i když chápu zas že to je asi styl, ale duchovního jsem si z téhle kapely zrovna moc neodnesl. Ale pařilo se na ní dobře!! :-) Chyběla mi tam dost kapela Michael...tak snad příště!

bé-agnes


Maranathu jsem slyšela dvakrát.Poprvé letos v Táboře a tam jsem si z ní odnesla docela dost..nevim,zda to všechno bylo přímo duchovní,ale pozitivní určitě.Ale na VOX rozhodně patřila.Je to jedna z těch opravdu lepších a neměla by tam chybět přinejmenším jako takovej tvrdší element...rozhodně doporučuju obdobnou kapelu pro další ročníky

Zobrazit 1 komentář »

Lidi, chyběla Vám Veselá zubatá? Mně moc...!

bé-agnes


Nedávno jsem jejího zpěváka potkala v Dobrý trafice. :o)
Já ale Veselou zubatou jako samotný o sobě nikdy neslyšela..asi bych měla litovat..tak tedy...béééé bůůů

Zobrazit 1 komentář »

mrkněte na super reportáž o Voxu - http://tomaskut.signaly.cz/0711/vox-07-to-byla
:-) :-) :-)

bé-agnes


Ty ty Kutily taky nacpeš všude viď :-b :-)

tomaskut


Oni se cpou sami, Anežko, :-) :o)

RDan


Tak je musíme nějak pizemnit.... :-)

bé-agnes


Zavřeme je do sudu... :-q

Zobrazit 4 komentáře »

Fotky jsou vydařený Ondro, díky!!! :-)

Napsat komentář »

Inak bolo super, super, super :). Som rad ze som sa mohol vidiet s tolkymi ludmi a tiez ze som mohol pocut Timotakov. Nuz Maranatha je Maranatha a keby to bolo trosicku jemnejsie nazvucene tak si myslim ze by bolo pocut aj texty. Ta miestnost ma totiz sama o sebe dobru akustiku. Mne sa zdalo skor ze je to nazvucene ako keby sme boli na namesti. Inak asi ste si vsimli foto z VOXu co som pridal na web. Pod poslednou si najdete prosbu k modlitbe za Presov tento tyzden.

Napsat komentář »

Na VOXu jsem byla poprvé. O tomhle festivalu jsem se dozvěděla na Setkání mládeže v Mníšku p. Brdy a pak jsem na něj ještě vyhrála lístky. Bylo to super, příště se tam snad také objevím (a byla bych opravdu šťastná, kdybych se jednou postavila na podium mezi hudebníky, protože to musí být super pocit :o) .

Napsat komentář »

Nevím jak vy, ale nám zvuk pYi vystoupení tak zprasili, ze jsem se na podiu vubec, ale vubec neslysel, takze to bylo takove vizualni solovani (mluvim o MPK). skoda... :-q

Hwest

Jedenik: Ano, máš pravdu. To bylo opravdu hrozné. Podle mě jste tím byli značně znevýhodněni :(

Jenomže co v takovou chvíli můžeš dělat? :-$

Jedeník

NA druhou stranu - ne ze bych se chtel divat na hlavni cenu "skrz prsty", ale jeden den ve studiu, kdyz mame nahrana 2 CD ve velmi seriozni kvalite, treti se dokoncuje... nase minula cinnost (MPK zije od roku 1993 - www.mpk.wz.cz - je taky zaznamenana, nas zase tak nerozněžní... Pro nas to byla prilezitost dat o sobe zase trosku vedet. Howgh.
2:)

Zobrazit 2 komentáře »