Volby 2008

pátek, 17. října 2008 – 14:00   do   sobota, 18. října 2008 – 14:00
Celá ČR
Av de Camilo José Cela Ciudad Real

Volby 2008

Kam se bude volit?

  • do zastupitelstev krajů všech krajů s výjimkou Prahy
    Volby se konají v krajích: Jihočeském,  Jihomoravském, Karlovarském, Královéhradeckém, Libereckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Pardubickém, Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Vysočině a ve Zlínském kraji
  • do třetiny Senátu Parlamentu ČR
    Volby se konají v 27  obvodech: Brno-město, Česká Lípa, Děčín, Frýdek - Místek,Hradec Králové,Cheb, Karviná,Kladno, Kolín, Louny, Pelhřimov, Plzeň-město, Praha 1, Praha 5, Praha 9, Přerov, Příbram,  Olomouc, Ostrava -město, Rychnov nad Kněžnou, Strakonice, Trutnov, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín, Znojmo,Žďár nad Sázavou.

 


Podrobnosti
Vložil: HejTi
Vloženo: 13. 10. 2008

Kdo tvrdí, že ČSSD není proti církvi, by si měl přečíst můj článek:

http://david.blog.idnes.cz/c/73270/CSSD-v-boji-proti-cirkvi.html

A případně podpořit můj boj proti ČSSD na lokální úrovni:
http://www.facebook.com/pages/Vaclav-S-David/54626042308?ref=ts

Napsat komentář »

"jen petice", ale mlčet je horší než co jiného...

xenofon

On není přesvědčený komunista ve smyslu, že by nosil v peněžence fotku Lenina. On jen nekriticky podporuje starostu rodné vsi, který byl zvolen za KSČM. Jinak patří spíš někam do prostoru mezi levým středem a komunisty, ve "velkých" volbách volí ČSSD.

xenofon

Jinak měl jsem různé spolubydlící, a tento patří k těm lepším. Také v kolektivu na hornicko-geologické fakultě, kde studuje, je podle všeho oblíben.

Zobrazit 17 komentářů »

Prosím přečtěte si a následně usuďte zda dát hlas!!!
http://www.viteznyunor.cz/Petice.html

Rybiz

Podepsal jsem se a rozeslal asi 100 lidem, kteří následně také rozeslali.... Když každý z nás tady podepíše, jen na signálech to bude okolo 10000 lidí. Každý pošle a získá průměrně 2 podpisy, takže 30000 lidí! Tak s těma šmejdama zatočíme ne? Sice jen petice, ale za dobrou věc!

Zobrazit 1 komentář »

Takže tři týdny po volbách se komunisti derou k moci. V minimálně 5 krajích je už jejich účast na vládě téměř jistá, v několika dalších bude pravděpodobně následovat... Pevně věřím, že ti, kdo tu před volbami hlasitě podporovali ČSSD jsou na to náležitě hrdí...

xenofon

Paul: Tak jistě. To i v padesátých letech mnoho chudých věřících argumentovalo tím, že komunisti sice zavřeli faráře, ale zato zavedli do vesnice autobus, zrušili školné na středních školách, a tomu zlému fabrikantovi/statkáři, tomu konečně zatli tipec.

Věřící lidé, kteří jsou tak hloupí, že volí komunisty a socialisty mohu vzkázat jediné. Doba silných křesťanských vládců neskončila, přesvědčíme vás o tom ... Již brzy ...

honza17

Doba silných křesťanských vládců neskončila, přesvědčíme vás o tom ... Již brzy ...
:-) :-) :-) Máš v záloze nového Franca? Nebo jsi to dokonce ty sám? Nastolíte diktaturu růžence a kříže? Prosím, víc takových příspěvků. To je sranda k popukání.

xenofon

Ono to nemusí vzniknout zrovna na území ČR, i když tady toho v tomto směru začala za posledních pár stovek let většina (právě až na výjimku křesťansko-autoritativních režimů). Do Polska není daleko. Dále nikdo neví, kam až dojde postupující demokratizace Vietnamu na straně jedné a aktivita katolických vietnamských emigrantů v USA na straně druhé. Je možné, že se zvyšující se nestabilitou a kriminalitou v Kalifornii, kde ti emigranti žijí, nastane jejich přeliv do klidnější a "vietnamfriendly" České republiky. A jelikož jich je v USA několik miliónů, nebyl by pro ně problém vytvořit zde několikasettisícové jádro nového režimu. Nakonec i lidé z rasistických sdružení je budou vítat jako osvoboditele od Bruselu a jím podporovaného cikánského teroru. Stačí se podívat do Děčína nebo Chebu, na koho si cikáni nedovolí ... (v daných městech je vietnamská komunita zvláště početná)

xenofon

Jinak nemusí jít o diktaturu růžencovou, většina konzervativních sil neodmítá spolupráci s protestanty, pravoslavnými, lidmi bez vyznání a často dokonce ani s židy ("antisemitská" Liga Polských rodin spolupracuje se "sionistickou" Mladou pravicí).

Zobrazit 4 komentáře »

Jsem rád, že politika na Olomoucku má rozum
http://aktualne.centrum.cz/domaci/podzimni-volby-2008/krajske-volby/clanek.phtml?id=621646
Jeden z mála krajů, kde nebudou komunisté v čele kraje . . .

Cinik

Nejsem si jist tou rzumností. Aby to nedopadlo, jako za Paroubkovy vlády. ČSSD s KDU ve vládě a s KSČM v parlamentu

Zobrazit 1 komentář »

Koukám, že někteří jsou pěkně rozčarování a při tom je to v tuto chvíli zbytečné. Volby se týkali pouze USA a Barack Obama nastupuje do funkce až v lednu. Tudíž se změna hlavy státu USA bude týkat Evropy a posléze i světa až za necelé dva měsíce. Je zbytečné řešit Obamu, když ve funkci je zatím Bush, který může udělat ještě nějakou tu lumpárnu a kdo ví co se do ledna může stát. Tuhle záležitost bych začal řešit až někdy v polovině prosince nebo na konci.

Rybiz

Souhlasím; ovšem svůj názor na výsledky voleb lidé vyjádřit mohou.

Tofl

Svůj názor na výsledky voleb vyjádřit mohou, ale rozpytvávat a řešit Obamu už teď, když v čele je ještě stále Bush si myslím, že je opravdu ztráta času . . .
Jinak já mám názor takový. jestli volit mezi McCainem či Obamou, tak bych zvolil Obamu. Po praktické stránce si myslím, že McCain má už tak vysoký věk, že by ve funkci moc dlouho nevdržel, ale kdo ví . . .

Zobrazit 2 komentáře »

Já tušil, že zde rozvířím rozčilenou diskuzi o Baracku Obamovi. A stalo se.
Rozhodně bych ale zanechal rozčarování nad výsledky voleb. Stalo se už snad něco z toho, co zde prorokujete? Že Obama bude uplatňovat svoje vize celosvětově a povede politiku směrem ke zvyšování možností potratů? Stavím se opět do opozice, neboť jsem za jeho zvolení rád. Zatím se nedá nic s určitostí říci, slibů bylo mnoho, například stažení většího počtu vojsk z Iráku...
Rozhodně bych se ovšem neomezoval při pohledu na nového am. prezidenta na potraty a souvislosti s nimi. Spektrum jeho volebního programu je… Zobrazit více

Já tušil, že zde rozvířím rozčilenou diskuzi o Baracku Obamovi. A stalo se.
Rozhodně bych ale zanechal rozčarování nad výsledky voleb. Stalo se už snad něco z toho, co zde prorokujete? Že Obama bude uplatňovat svoje vize celosvětově a povede politiku směrem ke zvyšování možností potratů? Stavím se opět do opozice, neboť jsem za jeho zvolení rád. Zatím se nedá nic s určitostí říci, slibů bylo mnoho, například stažení většího počtu vojsk z Iráku...
Rozhodně bych se ovšem neomezoval při pohledu na nového am. prezidenta na potraty a souvislosti s nimi. Spektrum jeho volebního programu je daleko větší... Jinak o Obamovi a potratech nyní slyším prvně z tohoto serveru, takže nehodlám vstupovat do diskuze o nich.

xenofon

A v tom je ten problém, že o tom na signálech nikdo neinformoval. A ani v jiných médiích. Sem tam něco o tom, že Sarah Palin je aktivní v boji proti potratům, a tím to končilo.

Zobrazit 1 komentář »

Radši sem byl pro McCaina (nebo jak se píše).. Měl lepší program, ekonomika by pod ním možná byla pevnější. Vyhrál ale Obama, protože to bylo módní, a vzývání ke změnám v jeho podání (mladší, první afroameričan ap..) věrohodnější. Nakonec ukáže stejně jen čas, jak moc se povedl nebo ne.. každopádně si myslím, že pro čr se toho moc nezmění, jejich zahraniční politika byla víceméně podobná...

vlastik

Tak s tím musím jen souhlasit. Ať bude v Bílem domě sedět kdokoliv, tak to pro nás nic neznamená 2:)

Cinik

To je hloupost. Prezident USA ovlivňuje celý svět a má prostředky, jak se postarat, aby se jeho ideje ohledně potratů a euthanasie prosazovaly ve světě. Například v současné době sílí snahy udělat z práva ženy na potrat lidské právo a začít je celosvětově vynucovat pomocí mezinárodního práva. Co by bylo za ncCaina nemožné, je za Obamy velmi reálné... Bohužel. A proti Obamovým vizím je i Česká republika silně protipotratová země.

xenofon

ČR a EU obecně by se mohli stát v očích Obamy tím, co by i jemu vyhovovalo jako celosvětově platná úprava pro (jím vysněnou) budoucnost. Tak trochu výměnný obchod na globální úrovni, latinská Amerika potraty povolí, USA je maličko zpřísní a Čína je zdobrovolní ... Naneštěstí by pro to získal v mnoha zemích podporu, a hlavně by měl pro obě strany dostatek argumentů ... Jenže v tuto chvíli potřebuje víc polské vojáky v Afghánistánu, než spokojené propotratové aktivisty doma.

Zobrazit 3 komentáře »

Nové téma- Barrack Obama americkým prezidentem. Jsem rád, že volby v Am. dopadly tak, jak dopadly. Jaký je váš názor?? 2:)

Cinik

Je to naprostá katastrofa a ostuda.

http://cinik.signaly.cz/0811/americka-katastrofa

xenofon

Jasně. Potraty v sedmém měsíci - v pohodě. Přitom umírá víc lidí, než kdyby hodil atomovku na Teherán. Jinak při volbě Mugabeho také lidé jásali, jak povede jednu z relativně bohatších a civilizovanějších afrických zemí černoch (bělochů tam tehdy bylo víc %, než dnes v USA černochů). Dnes je Zimbabwe chudou zemí i na africké poměry a většina bělochů, společně s velkou částí černochů zemi opustila, protože tam nemají žádná práva, ani co jíst. Nikdo.

Zobrazit 2 komentáře »

Aby nedošlo k omylu, s komunisty to vidím stejně jako s DS

xenofon

Já taky. Oboje tolerovat, oni se ztrapní sami. A pokud se prosazují, je to vinou demokracie, že neumí vytvořit takové prostředí, kde je nikdo nechce.

Zobrazit 1 komentář »