Vojtěch Dobeš

vojtechdobes / Vojtěch Tomáš Dobeš / 31 let

Ženatý

Dnes jsem byl podruhé na promoci (mé milované :) ), a poprvé dost starý na to, abych poslouchal, kdo co říká. A ptám se, proč je to tak smutné? Projevy bez špetky života, čtené z desek, všechno strohé a sterilní, hymna česká i studentská bez zpěvu, jen hudební doprovod, jako by bychom byli na pohřbu. Důstojnost, ale bez obsahu. Jistě, že rodiny jsou dojaté, ale proč, proč má děkanka tak nepřítomný pohled? Proč z toho nemůže čišet alespoň trocha života, trocha plnokrevné vůle, že tohle "pedagogické poslání" není jen nudné kolečko v soukolí, ale Poslání s velkým P, které se bude dotýkat… Zobrazit více

Dnes jsem byl podruhé na promoci (mé milované :) ), a poprvé dost starý na to, abych poslouchal, kdo co říká. A ptám se, proč je to tak smutné? Projevy bez špetky života, čtené z desek, všechno strohé a sterilní, hymna česká i studentská bez zpěvu, jen hudební doprovod, jako by bychom byli na pohřbu. Důstojnost, ale bez obsahu. Jistě, že rodiny jsou dojaté, ale proč, proč má děkanka tak nepřítomný pohled? Proč z toho nemůže čišet alespoň trocha života, trocha plnokrevné vůle, že tohle "pedagogické poslání" není jen nudné kolečko v soukolí, ale Poslání s velkým P, které se bude dotýkat nesčetných životů dalších lidí, ovlivňovat je, otevírat jim nové cesty přemýšlení, které je mohou vést ke štěstí či zkáze... ?

Napsat komentář »

změnil svůj nick z "vojtado" na @vojtechdobes.

Jan Škrášek

vojtado byl ale taky dobry!

Vojtěch Dobeš

Díky, aby se mi po něm nezačalo zase stýskat :)

Jan Škrášek

Nazpet uz to oficialne nejde :P :D

Zobrazit 3 komentáře »
ObiSkyWalker

@Ferenc: Už musí být 2 měsíce po expiraci, protože už nemá ani záznam v registru domén.

Ferenc

@ObiSkyWalker: jj, je možné si ji koupit...

Zobrazit 6 komentářů »

Na tomto světě je přítomno tolik utrpení, že snahy o jeho zmírnění by byly k smíchu bez stejně důkladné snahy o přijetí jeho místa v tomto světě, a pokory, že nějaký smysl má, ačkoliv v danou chvíli si lidé připadají jakoby "v tom domě ani nikdy nikdo nebydlel".

Napsat komentář »

Signály.cz lze nainstalovat pod Windows s IIS do 10 minut. That's pretty good :)

Jan Škrášek

Instalaci lessu si zvladl v poho, jo? :)

HejTi

Tipuju, že už ho měl nainstalovanej ;).

Vojtěch Dobeš

Jak říká @HejTi, v tom jsem podváděl.

Zobrazit 3 komentáře »
Napsat komentář »

Říkají o něm

vezous říká o něm:
Tak tohle je prej můj kmotr...
xdarebak říká o něm:
Bezva človíček :-)
vojtec říká o něm:
Schola Bigy
mariezizi říká o něm:
Vojtíšek je nejhodnější kluk, kterého znám:-). Mám ho moc ráda a rozhodně je můj nejbližší přítel - člověk, ve kterém vidím pokaždé VZOR, kterému bych se chtěla alespoň trošičku přiblížit:-).
Kejtiii říká o něm:
suprovej kluk, kterej pro naši Scholu dělá co může:)