Vojtěch Dobeš

vojtechdobes / Vojtěch Tomáš Dobeš / 31 let

Ženatý

Dnes jsem byl podruhé na promoci (mé milované :) ), a poprvé dost starý na to, abych poslouchal, kdo co říká. A ptám se, proč je to tak smutné? Projevy bez špetky života, čtené z desek, všechno strohé a sterilní, hymna česká i studentská bez zpěvu, jen hudební doprovod, jako by bychom byli na pohřbu. Důstojnost, ale bez obsahu. Jistě, že rodiny jsou dojaté, ale proč, proč má děkanka tak nepřítomný pohled? Proč z toho nemůže čišet alespoň trocha života, trocha plnokrevné vůle, že tohle "pedagogické poslání" není jen nudné kolečko v soukolí, ale Poslání s velkým P, které se bude dotýkat… Zobrazit více

Dnes jsem byl podruhé na promoci (mé milované :) ), a poprvé dost starý na to, abych poslouchal, kdo co říká. A ptám se, proč je to tak smutné? Projevy bez špetky života, čtené z desek, všechno strohé a sterilní, hymna česká i studentská bez zpěvu, jen hudební doprovod, jako by bychom byli na pohřbu. Důstojnost, ale bez obsahu. Jistě, že rodiny jsou dojaté, ale proč, proč má děkanka tak nepřítomný pohled? Proč z toho nemůže čišet alespoň trocha života, trocha plnokrevné vůle, že tohle "pedagogické poslání" není jen nudné kolečko v soukolí, ale Poslání s velkým P, které se bude dotýkat nesčetných životů dalších lidí, ovlivňovat je, otevírat jim nové cesty přemýšlení, které je mohou vést ke štěstí či zkáze... ?

Napsat komentář »

změnil svůj nick z "vojtado" na @vojtechdobes.

Jan Škrášek

vojtado byl ale taky dobry!

Vojtěch Dobeš

Díky, aby se mi po něm nezačalo zase stýskat :)

Jan Škrášek

Nazpet uz to oficialne nejde :P :D

Zobrazit 3 komentáře »

Na tomto světě je přítomno tolik utrpení, že snahy o jeho zmírnění by byly k smíchu bez stejně důkladné snahy o přijetí jeho místa v tomto světě, a pokory, že nějaký smysl má, ačkoliv v danou chvíli si lidé připadají jakoby "v tom domě ani nikdy nikdo nebydlel".

Napsat komentář »

Signály.cz lze nainstalovat pod Windows s IIS do 10 minut. That's pretty good :)

Jan Škrášek

Instalaci lessu si zvladl v poho, jo? :)

HejTi

Tipuju, že už ho měl nainstalovanej ;).

Vojtěch Dobeš

Jak říká @HejTi, v tom jsem podváděl.

Zobrazit 3 komentáře »
Napsat komentář »

Říkají o něm

Kristýna Kuráňová říká o něm:
Jednou si tak přišel na signály room a já jsem zjistila, že ho nemám v přátelích...tak jsem to musela napravit :-)
Ondus říká o něm:
již je náš.Američan.
herby říká o něm:
nový člen vývoj. týmu
Silas říká o něm:
skvělej vedoucí ze silvestrovské EXPEDICE :)
Janka015 říká o něm:
Schola Bigy...