vlastasvestkova123

vlastasvestkova123 / Vlasta Švestková

Svobodná
Lucullus

Hezké, leccos mi to připomíná, ale to nebudu rozebírat :-) No, myslím, že Bůh opravdu moc hezky zapůsobil v Tvém životě a fandím Ti abyste měli hezký vztah. Hlavně by bylo fajn abyste Pána měli jako základní kámen :-) No pokusím se odpovědět: 1. nevím cesty Pána jsou nevyzpytatelné 2. ano myslím, že je to možné 3. myslím, že ano 4. Ano jistě :-) 5. Myslím, že rozhodně ANO :-) Přeji mnoho Božího požehnání i nadále.

vlastasvestkova123

Děkuji mockrát :) :D

Zobrazit 2 komentáře »

Maltézská pomoc o.p.s.
Hledáme dobrovolníka z okolí Uh. Hradiště pro 29-ti letého mladého muže se zdravotním postižením. (USP Kopánky, Staré Město) Pokud rád rozdáváš úsměv, hledáš nového kamaráda a máš dvě hodiny týdně čas, tak jsi to právě ty koho hledáme!
Více informací v emailu: karel.smetana@maltezskapomoc.cz
nebo na telefonu: 604 870 766

Napsat komentář »

I love Italy <3

Napsat komentář »

Jojo, naše malá vesnička :)

Napsat komentář »

Moje první video :)

vlastasvestkova123

Díky Májo :)

Zobrazit 2 komentáře »
katkaNesvadbová

Ahoj Vlasto. Je mi 24 let. Maltézskou pomoc jsem viděla v práci na CSM ve Žďáře nad Sázavou. Nabídka, stát se náhradníkem dobrovolníka mě oslovila. Na Velehradu ale budu jen 5.7. od rána a na mši svaté.Dopotujeme jako poutníci z Prahy, z farnosti Terezičky od dítěte Ježíše. Pokud má můj zájem o pomoc smysl, ráda bych to předem věděla...

vlastasvestkova123

Milá Katko, napíšu koordinátorovi, jestli to tak může být. Můžu Tě ale ujistit, že i kdyby jsi se rozhodla jet na celou dobu, cestu máš proplacenou a ubytování a stravu zajištěnou. Ale zeptám se Ti na ten jeden den a dám Ti vědět :)

RomanaJanáčová

Ahoj, chtěla bych pomoci. Můžu po celou dobu od 2.-5.7.

vlastasvestkova123

Dobře, pošlu Ti bližší info

Zobrazit 4 komentáře »
vlastasvestkova123

Pohřeb je v pátek 11.1. 2013 v 15:00 v Újezdci u Luhačovic, kdo by jste chtěli přijet, můžete a budeme jedině rádi za partu: Vlasta a Maruška Kočicová a Maruška Janíčková ♥

Zobrazit 1 komentář »