Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Vysokoškolské katolické hnutí ČR

Vysokoškolské katolické hnutí České republiky (dále jen VKHČR) je občanské sdružení, které vzniklo v roce 2002. Cílem toho sdružení je přinášet hlubší poznání a šíření křesťanských hodnot, podporovat dobrovolnictví, vytvářet prostor pro vzájemné setkávání a obohacování a nabídnout možnost alternativního využití volného času. VKHČR organizuje a zprostředkovává vzdělávací a kulturní akce, vytváří kontakty a spolupracuje s dalšími organizacemi, tuzemskými i mezinárodními. Více o společenství »

Jančasignal
– upraveno

Ahoj vysokoškolačky a vysokoškoláci!
Chystám další debatu s biskupem v rámci přípravy na biskupskou synodu o mladých lidech, víře a povolání. Hledám věřící lidi do 30 let, kteří by byli ochotní přijet do Ostravy a probrat s biskupem Martinem Davidem téma "Jak žít křesťanskou víru v sekularizované společnosti". Budeme pro Radio Proglas natáčet do záznamu 28.5. v 17 hodin.
Kdo má tématu cokoliv co říct, rád debatuje nebo jen chce využít příležitosti promluvit si F2F s biskupem Davidem, napíšte mi co nejdřív do zpráv. Tam taky ráda odpovím jakékoliv další otázky.

EvaHavlátová

Společenství pracující mládeže

úterý, 22. května - 18:00   do   úterý, 22. května - 20:30 Brno, kostel sv. Janů

EvaHavlátová
Maddalena

Už jen do konce května se můžete přihlašovat na Středoamerický MAGIS 2019! Česká skupinka prožije experiment přímo v Panamě
https://www.signaly.cz/magis-panama-2019
#beMagis #panama2019 #Magis2019

Maddalena

Ještě týden se můžete hlásit na MAGIS 2019, jezuitský předprogram Světového dne mládeže v Panamě!
Registrace se uzavírá 20. dubna
https://www.signaly.cz/magis-panama-2019
#beMagis #Magis2019 #panama2019 #SDM

Maddalena

Krásné magis Velikonoce - a nezapomeňte, že ještě do Velikonoční neděle 1. dubna se můžete přihlásit na letošní Středoevropský MAGIS! ;)
http://www.magis2018.org, http://www.jesuit.cz/magis
#beMagis #Magis2018

Maddalena

Už jen 14 dní zbývá do konce registrace na Středoevropský MAGIS 2018, mezinárodní setkání mladých lidí v duchu ignaciánské (jezuitské) spirituality.
Chcete o prázdninách zažít "více" a naučit se nacházet Boha ve všech věcech? Neváhejte a vydejte se na MAGIS!
http://www.magis2018.org, http://www.jesuit.cz/magis
#beMagis #Magis2018

Toma

Srdečně Vás všechny zveme na Celostátní setkání vysokoškoláků = Studentský Velehrad 19.-22.4.2018 ! =) https://www.signaly.cz/studentsky-velehrad-2018

EvčaNádvorníková

NABÍDKA SPOLUBYDLENÍ VE SDÍLENÉM POKOJI

Ahoj, hledám spolubydlící do sdíleného pokoje v Praze - Přední Kopanině (12 min autobusem z Bořislavky). Je to 1+1 v RD, zrekonstruovaný, 27 m², pro jednu za 6000/měs. Podmínkou je, že byt musí být volný v červenci a srpnu. Pokud tě to zaujalo, napiš mi na evca.nadvornikova@seznam.cz

Nibi

Prosím nevíte, jestli se dají někde v Praze sehnat SIM na telefon od nějakého zahraničního poskytovatele