Křesťanství z YouTube

Uvidíš, jaká videa se líbí tvým přátelům a sám můžeš přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Videa

Tipy na videa

Typy žien na Valentína | Wine girls 5:59

heiduška Dnes jen něco pro pobavení :)

Tofl Trošku to vyvážíme, aby to bylo fér :-D :-D :-D
https://www.youtube.com/watch?v=4vLgM5t9cBc

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Jak žiješ Ty?

signály.cz - tipy na videa

Sociálně apelativní a v současnosti až nepříjemně aktuální snímek vypráví příběh padesátníka Daniela Blakea z Newcastlu, který se poté, co utrpí infarkt, ocitne ve vyčerpávajícím kolotoči žádostí o podpůrné státní dávky. Zatímco se snaží prokousat nesmyslně nastaveným systémem a absurdními byrokratickými procesy, které ho nutí shánět práci v rozporu s doporučením lékaře, potkává svobodnou matku Katie a její dvě děti. Neúplná rodina má jedinou šanci, jak uniknout jednopokojáku na bezdomovecké ubytovně – přijmout byt v neznámém městě 300 mil daleko. Daniel a Katie se každý po svém snaží… Zobrazit více

Sociálně apelativní a v současnosti až nepříjemně aktuální snímek vypráví příběh padesátníka Daniela Blakea z Newcastlu, který se poté, co utrpí infarkt, ocitne ve vyčerpávajícím kolotoči žádostí o podpůrné státní dávky. Zatímco se snaží prokousat nesmyslně nastaveným systémem a absurdními byrokratickými procesy, které ho nutí shánět práci v rozporu s doporučením lékaře, potkává svobodnou matku Katie a její dvě děti. Neúplná rodina má jedinou šanci, jak uniknout jednopokojáku na bezdomovecké ubytovně – přijmout byt v neznámém městě 300 mil daleko. Daniel a Katie se každý po svém snaží vypořádat s příkořími systému a přitom neztratit zbytky důstojnosti.

signály.cz - tipy na videa

První díl seriálu, ve kterém chceme ukázat, že manželství je důležitou hodnotou pro politiky téměř všech stran a hnutí zastoupených v Poslanecké sněmovně. Jsme totiž přesvědčeni, že v této otázce nejde o stranickou příslušnost, ale o hodnotové ukotvení. A jak se sami můžete přesvědčit, manželství muže a ženy je důležité pro všechny napříč politickým spektrem. A za to jsme moc rádi.

signály.cz - tipy na videa

18.12. v 16:00 na Radiu Proglas bude hostem polárník a cestoval Jaroslav Pavlíček. Bude mluvit o tom, jak přežít v zimě i divoké přírodě. Poslechnout můžeš i na http://junior.proglas.cz

Bude se taky soutěžit o KURZ PŘEŽITÍ s Jaroslavem Pavlíčkem pro děti a mládež do 18 let. Více info na:

https://junior.proglas.cz/barvinek/hrdina-barvinku/?fbclid=IwAR0tZkNOlm0Znye4YUd24uAjYi6AratR4XNJ866yhuYrvO3uCR8yG-6qRpQ

Tofl Jarda je úžasný človíček a jsem rád, že ho znám osobně (Chvála Bohu za JUMP) :-)

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Mikina Abych pravdu řekla, trochu jsem se bála, co na mě po spuštění vyleze, ale klip mě příjemně překvapil. Palec hore! Snad se podaří, aby se to tu rozproudilo aspoň do takové míry, do jaké jsou Signály ve videu prezentovány.

oMH U mne špica! Jiné, originální, nepedagogické, nereklamní, dynamické, délkou tak akorát, pro mladé! :-D (A koťátka v ČR chceme!)

dromedar @oMH nereklamní?

Tofl Zajímavé a líbí se mi to.
V dnešní době je hodně těžké a náročné vymyslet videoklip, který by mladé zaujal a hlavně přesunul z "klasických" sociálních sítí na signály.

PS: teď už jen splnit to, co ve videu bylo prezentováno aneb "Oživme opět signály" a ať jsou signály aspoň na podobné úrovni, jako před rokem 2013 ;-)

signály.cz - tipy na videa

O karikatúrach Boha, nezdravých duchovných postojoch a o tom, ako očisťovať Boží obraz v nás.

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

TomasR Vidím že ne jenom mě se tato píseň líbí. Je to má srdeční záležitost. Písničky této skupiny provázely mé mládí.