Křesťanství z YouTube

Uvidíš, jaká videa se líbí tvým přátelům a sám můžeš přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Videa

Tipy na videa

Tomáš - i pochybující má v církvi místo 9:45

teastyler Bůh se nikoho neštítí, ale naopak se ke každému sklání zcela individuálně... přesně tak, jak to potřebuje...

signály.cz - tipy na videa

spitfire Control Machete?

signály.cz - tipy na videa
– upraveno

V úterý 26.3. bude ve sněmovně rozprava o manželství pro homosexuály, tak i o naší ústavní definici. Prosíme alespoň o modlitební podporu aby zvítězil zdravý rozum a přirozené manželství bylo zakotveno do ústavy. I modlitba znamená hodně. Bez ní by nebylo nic.

KMirjam Modlitební podpora manželství pro homosexuály? Překvapivé... :)) Ale budiž! )))

signály.cz - tipy na videa Díky za upozornění na nejednoznačnost popisu videa. Doufáme, že po opravě už je to lepší :-)

astmarevmainkonti-kat Mně přijde, že o kázni se v přednášce příliš nehovořilo. Škoda.
Stejně se mi víc líbila Kuffova přednáška o tom, jak všichni, kdo své náboženství žijí naplno, přijdou do nebe, ať už jsou to křesťané nebo muslimové.

RomanS astma: :-)

signály.cz - tipy na videa

Jeden kousek z nové desky Adorare

signály.cz - tipy na videa

Všechno nejlepší :-) +

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Pojď to vzít vážně a prožít postní dobu kvalitně s užitkem.

signály.cz - tipy na videa

Zdá se, že se musí snažit obě strany...

teastyler zirafa@ možná Tě trošku chápu i když toho jako chlap nikdy nebudu schopen naplno, když to nemám šanci prožít... je to smutné. Jako muži máme povinnost se ovládat ve všech oblastech vztahu k Ženám. Zároveň je taky pravda, že je to jen polovina problému, protože na něj vždycky musí být dva. Ideální situace, ideální protistrana (ať už muž nebo Žena) neexistuje. Musíme s tím počítat všichni a snažit se.
Moc se Ti omlouvá, jestli jsem Tě tímhle komentářem vytočil, neměl jsem to v úmyslu.
Taky se omlouvám jménem všech mužů všem Ženám za ty momenty, kdy jsme se mi muži nesnažili a přeju Vám všechno nejlepší k Vaše dnešnímu svátku, k mezinárodnímu dni Žen. +

Tofl @zirafa: Pokud není příležitost, tak muž nemá důvod nějak ženu obtěžovat. Je ale spusta okolností, kd yto neplatí (muž má psychické problémy a neumí se ovládat, ženám chybí sebeúcta a sebereflexe a další).
Ale pokud se držíme při zemi a používáme selský rozum, tak se muž i žena obléká tak, aby druhou stranu neprovokovala (ať už úmyslně či neúmyslně).

signály.cz - tipy na videa

V té největší bolesti vznikají ty největší díla...

Tofl Některé písně slýcháme často, ale bez znalosti okolností jejího vzniku nám může pravý význam lehce uniknout. To je i případ skladby Tears in Heaven od Erica Claptona, dalšího hudebního klenotu 20. století. Tears in Heaven napsal Eric Clapton společně s textařem a skladatelem Willem Jenningsem po osobní tragédii, která jej postihla v březnu roku 1991, kdy se Claptonův šestiletý syn Conor zabil pádem z 53. patra newyorského mrakodrapu. Eric Clapton se poté na dlouhou dobu uzavřel do sebe a jeho dalším hudebním počinem byla právě skladba Tears in Heaven, vydaná v roce 1992 na albu Unplugged, které bylo nominováno na 9 cen Grammy.

Tofl Píseň se držela na 2. místě v hitparádě Billboard Hot 100 a v roce 2004 ji časopis Rolling Stone zařadil na 392. místo v žebříčku 500 nejlepších písní všech dob. Eric Clapton, narozený 30. března 1945, je britský kytarista, zpěvák a skladatel. Během své hudební kariéry se orientoval především na blues a díky svému jedinečnému stylu hraní na kytaru si vysloužil přezdívku Slowhand (právě kvůli zpožděným, klouzavým bluesovým tónům). Clapton byl členem skupin The Yardbirds a Cream a dostal se tak celkem třikrát do rockové síně slávy – jednou jako sólový umělec a dvakrát jako člen těchto kapel. Clapton doposud vydal 20 studiových alb, 10 živých a kromě toho se podílel na celkem 6 soundtracích a hostoval na nesčetně albech jiných interpretů.

Tofl Za svůj přínos hudbě získal v roce 2004 Řád britského impéria. Pozn.: Záběry v klipu pocházejí z filmu Opojení (Rush), ke kterému Eric Clapton složil hudbu.

Tofl zdroj:https://videacesky.cz/video/eric-clapton-e28093-tears-in-heaven

PetrST Hustě. Díky, Tofle!

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Som vystrelený z praku? Prvá časť série zamyslení Rastislava Dluhého C.Ss.R. venovaná otázkam existencie človeka, zmyslu jeho života či vzťahu s Bohom, ktoré zaujímajú aj dnešnú „digitálnu“ generáciu.