Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Co je Boží vůle


Společenství signály.cz - tipy na videa přidalo video:

Komentáře

teastyler Díky moc. Promlouvalo to ke mě a vytáhlo z blbé nálady když mi nebylo fakt do zpěvu. To z Pavlem Helanem taky. Moc dík:-)+

marmik hledám, co je dobro v mém životě. Poznám ho? Pochybuji v otázce svého základního povolání, a již jednou jsem se rozhodl o svém zaměstnání mylně a samozřejmě jsem narazil a nechal mě v tom ponížení náš dobrý Bůh pěkně vykoupat.
Měli bychom založit Angelus.cz na rovnakém principu jako to mají na Slovensku, ovšem s tou inovací, že se budeme pravidelně jednou za měsíc setkávat.

teastyler @marmik: Doporučuju Ti tuhle kratinkou knížku:
https://www.ikarmel.cz/produkt/bozi-vule-bludiste-nebo-cesta

Řeší se tam i tyto otázky. Mám ji téměř přečtenou a můžu vřele doporučit.

marmik díky. Je mi jasné, že Bůh nerozumí lidské otázce Proč? ... ale co mi není jasné, ptám se jinak:: Je opravdu Boží vůlí, že nemám žít ve vztahu se ženou, když jsem na to dosud neměl štestí a světské zaměstnání nemám stabilní?? A nejsem povolán ke kněžství nebo zasvěcení. Nelze se tázat takto zjednodušujícími závěry, že?

teastyler Omlouvám se, jestli jsem Vás nějak nepochopil. Rozhodně jsem nechtěl dávat nějaké rychlé zjednodušené rady. Já jsem ve velice obdobné situaci. Také nemám pevné zaměstnání, prošel jsem si několikrát dlouhodobou nezaměstnaností, do toho nějaké zdravotní potíže, které přetrvávají. Na naplnění svého povolání k manželství čekám několik let. Knížka, kterou jsem nabízel mi pomohla, něco uzdravila, změnila pohled, na něco odpověděla. Netvrdím, že vyřešila všechny moje problémy. Je ale jedním z důležitých střípku v mozaice... Soudím, že jste upřímně hledající a přemýšlivý člověk. A tak určitě najdete. I když jiným způsobem než já... Ze srdce Vám to přeju a vzpomenu v modlitbě.
Vytrvejte+