Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Generace s názorem #prezident


Společenství signály.cz - tipy na videa přidalo video:

Nezapomeňte jít k volbám 😉

Komentáře

Filipek stále ad 3) Ano, promlouvají jejich jazykem. Dnešní mladí si těžko pod vlivem různých apelů těžko dělají svůj názor, takže to, zda mají jít volit jim musí říct někdo další, způsobem kterému rozumí (Videem). V tomto kontextu je titulek videa "Generace s názorem" v naprostém protikladu s jeho obsahem. Video cílí na "generaci s názorem", která podle tvůrců názor nemá, tak jim ho vnucuje. Fraška

Hřebíček Otázka absolutní svobody Vám zjevně velmi leží na srdci, proto s Vámi nebudu dále irelevantně polemizovat. Jen ještě pár poznámek.
1) Je pozoruhodné, jak se Marie Doležalová zničehonic proměnila z "nevyzrálého puberťáka" v člověka, který má Váš obdiv. Názorové inverze nejsou zřejmě vlastní pouze stávajícímu pánovi Hradu.
2) u popisku "Nezapomeňte jít k volbám" se nejedná o explicitní imperativ, pouze o morální apel pro ty, kteří jej budou mít ochotu vyslyšet - to je zde podstatné. Nikdo Vás přece nenutil se přihlašovat na signály a pouštět si inkriminované video. Byla to Vaše volba, podobně jako je Vaše volba jít volit, či ne. Je nutné si současně uvědomit, že s každou takovou volbou přicházejí i odpovídající následky.