Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Homosexuálové s pedofilními sklony si přisvojili dítě


Společenství signály.cz - tipy na videa přidalo video:

Toto video nemá za cíl někoho soudit. Je o zdravém rozumu a respektu k zákonitostem, které na zemi panují co je svět světem. Všichni musíme respektovat osobní limity, jinak to špatně dopadne. Všichni nemohou mít všechno. Jako já nemůžu byt lékař, protože na to nemám a neléčil bych, ale ubližoval, tak homosexuál nemůže být rodič... Dítě není panenka na hraní a není možné na Nich experimentovat!
Pokud chceš bojovat s námi, můžeš třeba podpořit podpisem tyto dvě petice za tradiční rodinu:

http://www.mumdadandkids.eu/cs

http://www.petice24.com/petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

další info. na: http://www.petice-adopce.cz

Nebo se modlit.
Děkujeme :-)+

Komentáře

martini-maria "Kvalita" titulků na videu dělá tomuto tématu spíše antireklamu...

marmik pozor na to , u nás liberální demokraté mění tradiční model rodiny k svým zájmům. Není to dobré. Je to špatně.

Lučččík Zajímalo by mě , kdo z vás si prošel například dětským domovem. Homosexuální pár už svojí odlišností nemá problém osvojit si dítě jiné pleti, jiné národnosti atd. Dávat sem to manipulativní video je nechutné. Házet do jednoho pytle všechny ostatní se vám zdá v pořádku ? Chtělo by to i víc, než se držet tradičnosti! než homosexuální rodiče, tak raději žádné?????

teastyler Lučččík: Na jednu stranu chápu Tvoje argumenty, nic není černobílé a těžko můžeme posuzovat něco co jsme nezažili... ale není to věc tradice. Držet se něčeho ze zvyku aniž znám nezpochybnitelný smysl není vždy šťastné. Tady jde o respekt k pravidlům, která tu nastavil Bůh. Kdykoli člověk přestane dodržovat jakékoli Boží Pravidlo, nakonec se to obrátí proti němu, jak říká i Marian Kuffa v jednom z předchozích videi. On má na faře homosexuály a pracuje s nimi spoustu let... https://www.youtube.com/watch?v=bjXwx6tznsY
Rodiče své děti ovlivňují víc než si myslíme. Sám na sobě to často poslední dobou pozoruju. Předávají různé vzorce chování a jiné věci, které mohou způsobovat i různé psychické problémy. Takže neměl bych odvahu zpochybňovat, že Bůh neví co dělá, když nastavil nějaká pravidla.