Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

signály.cz - tipy na videa

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Bůh je věrny, ale taky svobodný ve svém rozhodování tak jako dal svobodu rozhodování i nám... Důvody jeho modrých rozhodnutí nás často přesahují. Proto je důležité důvěřovat, že ví co dělá.

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Nemůžete spát? Zkuste tohle... :D

signály.cz - tipy na videa

Dnes jen něco pro pobavení :)

Tofl Trošku to vyvážíme, aby to bylo fér :-D :-D :-D
https://www.youtube.com/watch?v=4vLgM5t9cBc

Kollenka Já jsem se teda vždycky víc bavila u tohoto: https://www.youtube.com/watch?v=W1xrXpzYJDw

signály.cz - tipy na videa
signály.cz - tipy na videa

Jak žiješ Ty?

signály.cz - tipy na videa

Sociálně apelativní a v současnosti až nepříjemně aktuální snímek vypráví příběh padesátníka Daniela Blakea z Newcastlu, který se poté, co utrpí infarkt, ocitne ve vyčerpávajícím kolotoči žádostí o podpůrné státní dávky. Zatímco se snaží prokousat nesmyslně nastaveným systémem a absurdními byrokratickými procesy, které ho nutí shánět práci v rozporu s doporučením lékaře, potkává svobodnou matku Katie a její dvě děti. Neúplná rodina má jedinou šanci, jak uniknout jednopokojáku na bezdomovecké ubytovně – přijmout byt v neznámém městě 300 mil daleko. Daniel a Katie se každý po svém snaží… Zobrazit více

Sociálně apelativní a v současnosti až nepříjemně aktuální snímek vypráví příběh padesátníka Daniela Blakea z Newcastlu, který se poté, co utrpí infarkt, ocitne ve vyčerpávajícím kolotoči žádostí o podpůrné státní dávky. Zatímco se snaží prokousat nesmyslně nastaveným systémem a absurdními byrokratickými procesy, které ho nutí shánět práci v rozporu s doporučením lékaře, potkává svobodnou matku Katie a její dvě děti. Neúplná rodina má jedinou šanci, jak uniknout jednopokojáku na bezdomovecké ubytovně – přijmout byt v neznámém městě 300 mil daleko. Daniel a Katie se každý po svém snaží vypořádat s příkořími systému a přitom neztratit zbytky důstojnosti.

signály.cz - tipy na videa

První díl seriálu, ve kterém chceme ukázat, že manželství je důležitou hodnotou pro politiky téměř všech stran a hnutí zastoupených v Poslanecké sněmovně. Jsme totiž přesvědčeni, že v této otázce nejde o stranickou příslušnost, ale o hodnotové ukotvení. A jak se sami můžete přesvědčit, manželství muže a ženy je důležité pro všechny napříč politickým spektrem. A za to jsme moc rádi.

Jindrah Už o něm vím delší delší dobu a jsou mi jeho rozumné názory sympatické. Bohužel je v hnutí ANO v menšině.

signály.cz - tipy na videa

Mikina Abych pravdu řekla, trochu jsem se bála, co na mě po spuštění vyleze, ale klip mě příjemně překvapil. Palec hore! Snad se podaří, aby se to tu rozproudilo aspoň do takové míry, do jaké jsou Signály ve videu prezentovány.

oMH U mne špica! Jiné, originální, nepedagogické, nereklamní, dynamické, délkou tak akorát, pro mladé! :-D (A koťátka v ČR chceme!)

dromedar @oMH nereklamní?

Tofl Zajímavé a líbí se mi to.
V dnešní době je hodně těžké a náročné vymyslet videoklip, který by mladé zaujal a hlavně přesunul z "klasických" sociálních sítí na signály.

PS: teď už jen splnit to, co ve videu bylo prezentováno aneb "Oživme opět signály" a ať jsou signály aspoň na podobné úrovni, jako před rokem 2013 ;-)