Křesťanství z YouTube

Zaregistruj se – uvidíš, jaká videa se líbí tvým
přátelům a sám můžeš přidat.

Více o signály.cz »

Trvalé přihlášení
přes Facebook

Videa

Tipy na videa

ANTONÍN KALINA 15:05

heiduška Je mnoho hrdinů, o kterých se nemluví nebo se o nich neví..
A možná je to dobře...

signály.cz - tipy na videa

Beethovenova symfonie provedena v Kubánském stylu za doprovodů nástrojů vytvořených přímoz klavíru.

signály.cz - tipy na videa

Najväčším problémom mladého človeka dnes je, že nepozná svoju identitu, nepozná k akému plánu bol stvorený. Toto je problém nás kresťanov. Porovnávame sa s druhými, so všetkým možným, Syn žije pre vzťah s Otcom a s ostatnými okolo. Neboli sme stvorení pre samotu, pre seba, ale pre iného. Muž pre ženu, žena pre muža, obaja pre Boha. Otec Lovič hovorí o tom, ako môžeme sami seba vychovávať k láske a že nič nie je dôležitejšie.

signály.cz - tipy na videa

Přes všechny chyby ve vztazích, přes všechny neshody, přes ty stohy učení, přes všechny každodenní hříchy...
Duchu svatý, volám přijď!

signály.cz - tipy na videa

Hymna s klipem k celostátnímu setkání mládeže...

signály.cz - tipy na videa

Vánoce byly moc důležité a pořád jsou, ale je to teprve začátek... Bůh má pro Tebe připraveno ještě mnohem víc... Stojíš o to? +

signály.cz - tipy na videa

Toto je píseň o životě, o Bohu. Nechte ji chvíli na sebe působit, má mnoho, co říct a zpěv Václava Neckáře jen dodává autenticitě, že to není jen nějaká odrhovačka, ale něco, co každým dnem prožívá.

signály.cz - tipy na videa

K+M+B 2017

signály.cz - tipy na videa

Toto video nemá za cíl někoho soudit. Je o zdravém rozumu a respektu k zákonitostem, které na zemi panují co je svět světem. Všichni musíme respektovat osobní limity, jinak to špatně dopadne. Všichni nemohou mít všechno. Jako já nemůžu byt lékař, protože na to nemám a neléčil bych, ale ubližoval, tak homosexuál nemůže být rodič... Dítě není panenka na hraní a není možné na Nich experimentovat!
Pokud chceš bojovat s námi, můžeš třeba podpořit podpisem tyto dvě petice za tradiční rodinu:

http://www.mumdadandkids.eu/cs

http://www.petice24.com/petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

další info. na: http://www.petice-adopce.cz

Nebo se modlit.
Děkujeme :-)+

martini-maria "Kvalita" titulků na videu dělá tomuto tématu spíše antireklamu...

Martin Mařík pozor na to , u nás liberální demokraté mění tradiční model rodiny k svým zájmům. Není to dobré. Je to špatně.

Lučččík Zajímalo by mě , kdo z vás si prošel například dětským domovem. Homosexuální pár už svojí odlišností nemá problém osvojit si dítě jiné pleti, jiné národnosti atd. Dávat sem to manipulativní video je nechutné. Házet do jednoho pytle všechny ostatní se vám zdá v pořádku ? Chtělo by to i víc, než se držet tradičnosti! než homosexuální rodiče, tak raději žádné?????

teastyler Lučččík: Na jednu stranu chápu Tvoje argumenty, nic není černobílé a těžko můžeme posuzovat něco co jsme nezažili... ale není to věc tradice. Držet se něčeho ze zvyku aniž znám nezpochybnitelný smysl není vždy šťastné. Tady jde o respekt k pravidlům, která tu nastavil Bůh. Kdykoli člověk přestane dodržovat jakékoli Boží Pravidlo, nakonec se to obrátí proti němu, jak říká i Marian Kuffa v jednom z předchozích videi. On má na faře homosexuály a pracuje s nimi spoustu let... https://www.youtube.com/watch?v=bjXwx6tznsY
Rodiče své děti ovlivňují víc než si myslíme. Sám na sobě to často poslední dobou pozoruju. Předávají různé vzorce chování a jiné věci, které mohou způsobovat i různé psychické problémy. Takže neměl bych odvahu zpochybňovat, že Bůh neví co dělá, když nastavil nějaká pravidla.

signály.cz - tipy na videa

Krásný a požehnaný rok 2017!

signály.cz - tipy na videa

Andělská písnička z krásného filmu Anděla Páně 2