Signály.cz – URNA

Popis společenství

Útvar rychlého nasazení (URNA) tvoří tým dobrovolníků, kteří nabízejí své dovednosti a svůj čas signálům. Na nástěnce společenství zveřejňujeme čas od času různé jednorázové výzvy / prosby, se…

Čau lidi, potřebuji pomocnici nebo pomocníka, který by mohl ze stránek slovenských diecézí zkopírovat seznamy děkanátů a v nich farností (římsko i řeckokc). Hodinku nebo dvě to dá. Snad to všude mají, případně si o to napsat. Celé to dát do excelu. Chceme přidat data do nastavení profilu pro Slováky. Psal jsem na KBS a celou databázi ucelenou nemají, máme to udělat takto...Díky.

Lenka Šerá

Já to mám všechno vypsané v noťasu a akorát, když to dám do Excelu se to celé rozhaže..A nevím zda sem Ti to zapomněla poslat..

Václav Vacek

Ne, máme to, díky moc!:)

Zobrazit 2 komentáře »

Milí kolegové, pokud byste někdy v budoucnu chtěli zase s něčím pomoci signálům, tak své prosby budeme vkládat do nového společenství https://www.signaly.cz/zapojse. Tak když se tam přidáte, nic vám neunikne. Urna v tichu hřbitova usíná, a tak ji tak zatím necháme:)

Napsat komentář »

Hledáme pomocníky na 5. ples signály.cz 16. listopadu!

náplň: pomoc před plesem, obsluha baru, vstup, prodávání tomboly, výzdoba sálu
kontakt: anezka.m@signaly.cz

Díky a budu se těšit! :)

5. ples signály.cz

pondělí, 16. listopadu 2015 - 20:00   do   úterý, 17. listopadu 2015 - 03:00 Společenské centrum Brno - Bystrc Odbojářská 2

Napsat komentář »

Hledám brigádníka nebo brigádnici z Brna na pomoc s plesem - shánění tomboly:) Díky

Napsat komentář »

Hledáme na dlouhodobou spolupráci kluka a holku na prezentaci signálů na různé akce do stánku. Tzn. práce několikrát do roka na křesťanských akcích většinou o víkendu. Nutnost vlastní auto, znalost signálů výhodou. Jde o kompletní zajištění prezentace a produkce. Placená brigáda.

Napsat komentář »

Hledáme pomocníky na stánek signálů na Katolickou charismatickou konferenci a Dny lidí dobré vůle na Velehradě. Nešel by někdo aspoň na pár hodin nebo na celý den?:) Díky moc.

Napsat komentář »

SLEZSKÁ LILIE 2015 - nejede tam někdo z vás? Hodila by se nám pomoc na stánku :) Moc byste mi tím pomohli! Díky.

Napsat komentář »

Prosím o pomoc s napsáním úvodníku / perexu k 1 dílu video katecheze youcat (https://youcat.signaly.cz). Podívat se na něj a vypsat si poznámky, o čem to je a stručně popsat. Klidně pak upravíme, uděláme korekturu. Moc nám tím pomůžete. Dílů je 26...:) díky.

Napsat komentář »

Potřebuji vložit texty (9) z pdf (word) do článků na blog na signálech = ctrl c/ctrl v + formátování. Jde o materiály pro společenství... Díky

Napsat komentář »

Pouť médií na Hostýně tuto sobotu 16. května - nechce tam někdo jet pomoci signálům? Bude tam Terka z redakce, ale parťák do týmu by se hodil :)

Napsat komentář »