UNITED CITY 2021 | Vsetín

V letošním roce se festivalové dění s názvem UNITED CITY uskuteční formou jednodenních akcí ve třech městech. Co bude pro všechny lokality společné, je večerní vystoupení hlavního zahraničního hosta. Pozvání do Čech přijal britský hudebník, skladatel a producent Martin Smith. Z česko-slovenské křesťanské scény vystoupí kapely Adonai, Isaac Records, Pavel Helan a Timothy.
Kromě hudby jsou na programu promluvy řečníků uniTED a nabídka seminářů. Na pódiu ve Vsetíně se představí Tomáš Holub, Petr Húšť, Marek Orko Vácha, Michal Balcar, Martin Pavlík, Jan Šeda, Petr Kadlec, Anna Janoušková, Ida Pencová a Jan Špilar
Dále je pro návštěvníky připraveno vystoupení taneční skupiny UNITED DANCE, duchovní poradenství a modlitební místo organizované hnutím Modlitby 24-7.
Podrobnosti k jednotlivým místům konání a předprodej vstupenek jsou k dispozici na internetových stránkách www.festivalunited.cz. Aktuality jsou uveřejňovány na profilu sociální sítě Facebook. Pořádá zapsaný spolek UNITED 3P, z. s. ve spolupráci s místními církvemi. Dalšími zastávkami UNITED CITY jsou města Plzeň (čtvrtek 19.8.2021) a Litomyšl (pátek 20.8.2021). 


Podrobnosti
Vložil: pokornyl
Vloženo: 28. 6. 2021