UNITED CITY 2021 | Litomyšl

V letošním roce se festivalové dění s názvem UNITED CITY uskuteční formou jednodenních akcí ve třech městech. Co bude pro všechny lokality společné, je večerní vystoupení hlavního zahraničního hosta. Pozvání do Čech přijal britský hudebník, skladatel a producent Martin Smith. Z česko-slovenské křesťanské scény vystoupí kapely Adonai, Isaac Records, MeloDive a Timothy.

Kromě hudby jsou na programu promluvy řečníků uniTED. Na pódiu v Litomyšli se představí David Novák, Tomáš Hoffmann, Michal Balcar a Petr Kadlec.

Dále je pro návštěvníky připraveno vystoupení taneční skupiny UNITED DANCE, duchovní poradenství a modlitební místo organizované hnutím Modlitby 24-7. A prostor je vyhrazen také sportovním a volnočasovým aktivitám, které jsou uzpůsobeny na míru pro danou lokalitu.

Podrobnosti k jednotlivým místům konání a předprodej vstupenek jsou k dispozici na internetových stránkách www.festivalunited.cz. Aktuality jsou uveřejňovány na profilu sociální sítě Facebook. Pořádá zapsaný spolek UNITED 3P, z. s. ve spolupráci s místními církvemi. Dalšími zastávkami UNITED CITY jsou města Plzeň (čtvrtek 19.8.2021) a Vsetín (sobota 21.8.2021).


Podrobnosti
Vložil: pokornyl
Vloženo: 28. 6. 2021