Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

tectvrt

tectvrt / Tereza Čtvrtníčková

tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelem PetrST.
Uživatelce tectvrt se líbí album 08. duben 2018.
tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelem Balkón.
Uživatelce tectvrt se líbí článek Odpočinek :).
Uživatelce tectvrt se líbí upozornění na článek na stránce společenství Iňačky.
tectvrt

Včera jsem dočetla knížku Chlapec, který se setkal s Ježíšem od autorů Immaculée Ilibagiza a Steve Erwin. Vypráví příběh z roku 1982, kdy se 14letému chlapci jménem Segatašja zjevil sám Ježíš krátce po tom, co jeho Blahoslavená Matka navštívila tři mladé vizionářky v malé zapadnuté vesničce Kibeho (Rwanda, Afrika). Segatašja byl pohanský negramotný pasáček, který byl Ježíšem vyzván, aby se s ním vydal na misi. Chlapec souhlasil s podmínkou, která byla Ježíšem přijata, že mu zodpoví otázky ohledně víry. Pán se chlapci pravidelně zjevoval a vysvětloval mu, že lidé musí očistit svá srdce,… Zobrazit více

Včera jsem dočetla knížku Chlapec, který se setkal s Ježíšem od autorů Immaculée Ilibagiza a Steve Erwin. Vypráví příběh z roku 1982, kdy se 14letému chlapci jménem Segatašja zjevil sám Ježíš krátce po tom, co jeho Blahoslavená Matka navštívila tři mladé vizionářky v malé zapadnuté vesničce Kibeho (Rwanda, Afrika). Segatašja byl pohanský negramotný pasáček, který byl Ježíšem vyzván, aby se s ním vydal na misi. Chlapec souhlasil s podmínkou, která byla Ježíšem přijata, že mu zodpoví otázky ohledně víry. Pán se chlapci pravidelně zjevoval a vysvětloval mu, že lidé musí očistit svá srdce, protože konec časů se přiblížil a Ježíš se již vydal na cestu zpátky na zem. Zajímavé čtení o zjevení, které určitě stojí za to.

PetrST Díky za tip ?

tectvrt komentovala status uživatelky tectvrt.
tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelkou Alžby.
tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelkou elektronka.
tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelem MartiineK.
tectvrt

K mému příspěvku z 6.6. - jméno Immaculée znamená ve francouzštině Neposkvrněná. Taky bych se chtěla takhle jmenovat. Musí to pro ni být velká čest.

P.S.: Moje malá sestřenice se jmenuje Anastázie, což znamená Vzkříšení. Taky jí to trochu závidím :)

Uživatelce tectvrt se líbí odkaz na stránce společenství Iňačky.
Uživatelce tectvrt se líbí video na stránce společenství Iňačky.
Uživatelce tectvrt se líbí odkaz na stránce společenství Iňačky.
Uživatelce tectvrt se líbí odkaz na stránce společenství Mladí na signálech.
tectvrt

Minulý týden jsem dočetla knížku Přežila jsem od Immaculée Ilibagiza, která je příběhem autorky, jež vypráví o genocidě v africké Rwandě. Ona a 7 dalších žen jejího kmene, který byl odsouzen k vyvraždění, se ukrývaly v maličké koupelně (1x1 metr) v domě místního pastora po dobu 3 měsíců. Masakr, násilí a brutalita, která se prováděla na tamních lidech, je pro nás, Evropany, nepředstavitelná. V knize je podstatné hlavně to, jak hluboký vztah s Bohem si Immaculée během genocidy dokázala vybudovat. Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou, a mohu ji jen vřele doporučit všem, kteří tyto… Zobrazit více

Minulý týden jsem dočetla knížku Přežila jsem od Immaculée Ilibagiza, která je příběhem autorky, jež vypráví o genocidě v africké Rwandě. Ona a 7 dalších žen jejího kmene, který byl odsouzen k vyvraždění, se ukrývaly v maličké koupelně (1x1 metr) v domě místního pastora po dobu 3 měsíců. Masakr, násilí a brutalita, která se prováděla na tamních lidech, je pro nás, Evropany, nepředstavitelná. V knize je podstatné hlavně to, jak hluboký vztah s Bohem si Immaculée během genocidy dokázala vybudovat. Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou, a mohu ji jen vřele doporučit všem, kteří tyto řádky čtou.

elektronka Už jsem o ní hodně slyšela, ale stále nenašla odvahu ji číst. Muselo to být slovy nepopsatelně brutální...

tectvrt Bylo, fakt masakr

tectvrt se stala členkou společenství SMS (Společenství Mládeže Signálů).
tectvrt aktualizovala svoje informace.
tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelkou Marie Steinbauerová (včelka-malka).
tectvrt se nyní i zde přátelí s uživatelkou LarissaMorgan.
tectvrt

Moc děkuji všem, co se modlili za lidi, kteří dnes psali přijímačky. Ať vám za to Pán žehná.