S přáteli na nejen křesťanské akce

Zjistíš, kam jedou tví přátelé a můžeš se přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Tanec vzkříšení / Resurrection Dance 2019

pondělí, 22. dubna      15:00  do  17:00
Pražský hrad
Praha
https://www.kspraha.cz/udalost/tanec-vzkriseni-2019/
tanec radost Vzkříšení
všichni účastníci »

A je to tady! I v roce 2019 se můžete těšit na TANEC VZKŘÍŠENÍ!

A proč? Věříme, že Velikonoce jsou ideální příležitostí ukázat lidem na to, že křesťanství není pouze otázka historie, ale že věříme, že Ježíš byl vzkříšen a je živý!

Proč tanec? Chceme ukázat, že událost vzkříšení je něco úžasného, radostného, aktuálního... A že jsme v tom společně. Hudba a tanec jsou velmi dobrými nástroji, navíc velká akce s mnoha zapojenými lidmi vždycky zaujme.

Proč bych se měl zapojit? Důvody viz výše. A protože tanec není zas tak náročný, je možné ho nacvičit poměrně rychle. A navíc, pokud jste ho tancovali už minulý rok, tak velkou část už umíte, bude velmi podobný, jen trochu lehčí 😊

Video z minulého roku:Pro koho je určen? Pro všechny!! Nezáleží na věku, pohlaví, schopnostech... Prostě pro každého! Tudíž i pro Tebe ;)

A co se bude tancovat? Tancovat se bude podobný tanec jako minulý rok, jen bude jednodušší, aby se mohl zapojit opravdu každý. Instruktážní video (zrcadlově!!):Určitě budeme rádi, když pozvete své přátele.
Těšíme se na Vás!

slachmánek

Generálka tance bude v 10:00 na Letenské pláni

Václav Vacek zvažuje, že pojede na akci Tanec vzkříšení / Resurrection Dance 2019.
dromedar

Oceňuji, že se to koná až na velikonoční pondělí, tedy v den, kdy se křesťané odnepaměti oddávají pohanským zvyklostem.

slachmánek Spousta těch lidí se přes svátky zapojuje doma, takže proto; a já oceňuji, že nácvik i vystoupení je v jednom dni s ohledem pro mimopražské.