suposlav

suposlav / Michal Bruno Maria Giacintov / 36 let

Řeholník
dromedar

Sorry, žádnou podobu nevidím (ani s fotbalistou, ani s herci).
Mohu jen znovu odkázat na svoje vlastní srovnání https://www.signaly.cz/dromedar/prispevek/799879 holubička nachlup podobná té, co se vznášela nad Řehořem Velikým (jestli představuje Ducha svatého, patrně jsou dokonce obě identické), dobře stavěný nos jako Benedikt XIV., básnické střevo Lva XIII. (nebo přinejmenším není znám dostatek důkazů o opaku - tedy doufám), vous jako Arnošt z Pardubic.

Irelevantní

@Yoel Gamzou není herec!

Zobrazit 6 komentářů »

Svatodušní rap, yeah! Moje english is very bad, ale v tom mletí rozumím jediné větě - otázce, která mě pronásleduje a pálí:
are you ready bro?

Napsat komentář »
MirOr

Pro mě průlom v tomto směru zařídila tenká knížka Slabikář vnitřní modlitby, Pavla Vojtěcha Kohuta. https://obchod.portal.cz/spiritualita/slabikar-vnitrni-modlitby/

suposlav

Skvělé, díky za tip!

dromedar

Mě také napadl tip - takový jízlivý: kontaktuj o odbornou radu @jjkohoutek, má na to "firmu" (https://www.kontemplace.cz/).

suposlav

Tak to je úlet. profesionální kontemplace, to by mě nenapadlo... :-)

dromedar

A to mě zase ano. Po formaci a vedení v oblasti duchovního života určitě je poptávka a je správné a žádoucí vycházet jí vstříc náležitou nabídkou.

Zobrazit 5 komentářů »

Tenhle kluk mě kdysi vedl ve skautech. Dnes je z něho Františkán. Tož naslouchejtež:

Napsat komentář »
dromedar

Ale je pravda, že to platí pro teplejší krajiny, a my asi žijeme spíše v krajinách chladnějších. Tudíž je možné, že tu mniši mají i jiné, podnebí uzpůsobené oděvy, např. sportovní.

deFlegmatique

Sportovní podnebí? To jsme se v zemáku neučili.

Zobrazit 13 komentářů »

Potřeboval bych se tu někde natáhnout. (sv. Jan Sarkander)

Napsat komentář »
deFlegmatique

Vader nectí liturgickou barvu.

dromedar

Vaderovi se nemlží brýle.

Zobrazit 2 komentáře »
spitfire

To máte jako s příběhem Kráska a netvor. Je to romantické? Dejme tomu, ale pokud to končí tím, že se ze "zvířete" stane pohledný muž (manžel) a celé je to završené svatbou, tak na tom není zhola nic romantického.
Já se vydržím dívat na svatební šaty dlouho. Mám proto dva důvody: estetický a perverzní. Zrovna nedávno jsem sledoval (uchvácen) polo reality show, kde si budoucí nevěsty mohly vybírat svatební šaty od módních návrhářů.

inspra

Jo. Rozumím, díky.

Zobrazit 9 komentářů »

Říkají o něm

Tofl říká o něm:
*SFK dubnová Erlebaška 2013
maxmilian říká o něm:
No prostě ex benediktín za všecky prachy ... :D
MichalPazdera říká o něm:
Ať chcete či nechcete, druhého nenajdete.Ač máme spolu meniny Michal je jen jediný.Několikrát mě navezl a nechal až po uši v něčem nádherném.Smích prodlužuje život a působí na lidské zdraví, je-li to pravda, pak lidé kolem Michala budou žít na vždy..
Jenda říká o něm:
super vtipný borec, týmák na Vesmíru a co nevidet kapucín. Hurááá! česká církev se má na co tesit;)!!
Neposeda říká o něm:
Na stejné loďce. Pánově!