Studentský Velehrad 2020

čtvrtek, 7. května – 15:00   do   neděle, 10. května – 14:00
Velehrad, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko

Tradiční studentský Velehrad.

Studentský Velehrad je celostátní setkání vysokoškoláků pořádané každé dva roky na známém poutním místě Velehradě. Příští ročník proběhne od 7 do 10.5. 2020, který organizuje přípravný tým dobrovolníků složený z řad studentů i pracujících pod záštitou Vysokoškolského katolického hnutí (VKH ČR). Tento spolek již přes dvacet let nabízí prostor k duchovnímu růstu, rozšíření obzorů a k aktivnímu využití volného času.

Program je tvořen společným slavením eucharistie, přednáškami, koncerty, workshopy či diskuzemi ve skupinkách. Přednášky k ústřednímu tématu nabízejí jak teologický a teoretický obsah, tak hlavně konkrétní zkušenosti či prožitky jednotlivých hostů ze specifických oblastí jejich života. Mladým slouží i jako impulsy k diskuzím.

Setkání nabízí prostor nejen k přemýšlení, duchovnímu obohacení, ale i společným zážitkům a k navázání nových přátelství. Účastníci mohou věnovat čas sami sobě, Bohu i druhým. Uplynulých ročníků se zúčastnily již tisíce studentů.

 

Více informací zde: (infrormace budou přibývat s blížícím se termínem konání)

http://studentskyvelehrad.cz/


Podrobnosti
Vložila: EvaHavlátová
Vloženo: 20. 6. 2019
Upraveno: 20. 6. 2019

Akci mohu jen doporučit!!! Studentkou už nejsem a nemůžu se zúčastnit ani kvuli tomu, že mám malou dcerušku. 😉 Kdo nepojede přijde o hodně. 😍

Napsat komentář »