Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #vzpomínka


suposlav

Taky na tu obu rád vzpomínám :-) Ale stejně obdivuji s jakou jemností a vkusem umíš vybírat ty citáty! Všechna čest!

afranat

Pro mě je velmi potěšující, a znovu se mi to v souvislostí s touto fotkou přihodilo, jak Bůh nezakrývá lidskou slabost, ale zaštiťuje ji svou silou.

Svědectvím může být, že 4.7. nebyl den podle mojich představ, hodně jsem toho nestihl, málo stihl, často i svou vinou, vcelku fiasko. Příchozivší k počítači zjišťuji, že mi poslal email server webzdarma, jakožto uživateli jejich subdomény. Já jsem myslel, že stránky 5 let nefunkční už dávno smazali, ale stejně jsem na základě toho emailu na stránky zabrousil. Tam jsem našel tuto stopu, kterou jsem vyšlápl v době, kdy jsem měl věci více jasné, možná najivní, ale více v obrysech. Tyto doby jsou též důležité a je dobré dělat stopy, ke kterým se můžeme vracet, když bloudíme. Tento úryvek, pak povzbudil mou duši, jako slovo stále aktuální...

afranat

..., ale ještě více jako slovo, které mi Pán chtěl takto sdělit. Tato jeho tvořivost mě zahřála u srdce.

Žalmista říká: "I kdybych vzlétl na křídlech jitřní záře, chtěl přebývat při nejzazším moři, tvoje ruka mě tam doprovodí, tvá pravice se mě chopí." Parafrázuji: "Je-li email cesta, jak Tě povzbudit k otevření Písma, já ji použiji," praví Pán.

barikamohammed

Dobrý den, My Dear,
Mé jméno je slečna Barika Mohammed, vysoký dobře vypadající mladá holka, tak krásné a péči s dobrým porozuměním, veletrh v pleti, péče s dobrou sdílení, honesty.I viděl váš profil zde, které mě zajímá hodně a já jsem se rozhodl kontaktovat you.I opravdu chci mít dobré přátelství s vámi, i když jste se oženil můžeme být přátelé, mám důvod výběru vás jako svého přítele, prosím, pokud chcete vědět, more.Please kontaktujte mě přes tento můj e-mailovou adresu (barikamohammed52 @ hotmail.com) Musíme si promluvit a znát své vlastní více, a stejně tak sdílet obrázky na každý other.hope slyšet od vás. Prosím, odpovězte mi na mou e-mailovou adresu (barikamohammed52@hotmail.com) Tvůj nový kamarád slečna Barika, Děkuji.

Zobrazit 4 komentáře »