Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek vokal

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem vokal.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #vokal

Jenda

moc pekné, diky, otce biskupe! Udelalo mi to ohromnou radost, kdyz jsem to videl vcera v novinach, ze tomu venuji skoro celou stranu a nic spatneho v novinach nepisi.. ze se muze vyjadrit primo biskup a ne zkreslene informace....

had

Máme skvělého biskupa! Jak vidno, jeho vyjádření i osobní přítomnost kdykoliv ho můžeme vidět, je známkou hlubokého duchovního života s Bohem, jeho pokory a darů Ducha svatého. Děkujeme Vám, otče Jane. :-)

hans

Super. Nejenže se jedná o skvělý článek, který může mnohé vysvětlit, ale především tleskám, že se povedl dát do novin a vyhradit prostor pro pana biskupa. Mám z toho radost ( i z toho, že v rozumném duchu psal dokonce i šéfredaktor Blesku).

had

@vencl: Milý Martine, já nevidím rozpor mezi Mt 6,19-34 a tímto vyjádřením b. Jana. Biblický citát chce říci, že na prvním místě našeho zájmu má být Bůh, ne majetek nebo cokoliv jiného. Člověk má potřebu hromadit, ale nemají to být v první řadě peníze, ale dobro a láska. Tím není řečeno, že je majetek špatný. I pan biskup právě na tohle poukazuje - viz 4. odstavec části "Stát platil, hlídal a zavíral".

Nevím, co bylo obsahem tvého původního komentáře, ale pokud ho tu Jenda nechtěl mít, je jeho právem ho odstranit, stejně jako komentáře moje, nebo uživatele hans. (viz pravidla signálů, 4.5.4, se kterými jsi souhlasil).

Jenda

Díky, Hade...

Jenda

K Hans: wau, i v Blesku dobry jo? tak to je husty a super;)!

AnežkaZ

ubohá paní..

Invisible

AnežkaZ, nevím v čem spatřuješ ubohost té paní, ale ona toho nastudovala o majetkovém vyrovnání tolik, že je jedna z mála, kdo v této republice je schopen zasvěceně o tématu restitucí hovořit.

AnežkaZ

Z dětské literatury si pamatuji, že L.P. pochází z komunistické rodiny a tak si člověk dokáže domyslet, odkud ta její nenávist vůči církvi pochází.. Mně prostě přijdou lidé, kteří zbrojí proti jiným (a zvlášť proti církvi) ubozí.. Nemůžu si pomoci.

Káťa0

Taky je mi té paní líto...je opravdu ubohá, stejně jako tenhle pokus udělat z církve tunelářskou organizaci, musela jsem se bohužel jen smutně usmívat. Pane Bože... dej ať přijde na to, že to co dělá je zlé. No jo, ďábej se zase začal snažit. Plně s tebou souhlasim Anežko :)

Káťa0

Invisible: Nastuduj si to taky a budeš mít tuhle otázku třeba vyřešenou :)