Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #svěcení


Jenda

ja jsem to zas tak myslel, ze kdyz jsem dany do vesnice kde zije 900 obyvatel, z toho 200 cikanu a zbili starostu, mistostarostu i farare a nikdo z nich nechodi do kostela, tak to neni moc dobry zacatek, ne? Já se v tom snazim najit to pozitivni, ale proste musel jsem reagovat na Tebe;)

voda-zpívající

Myslím ne tebe v modlitbě.V.

Zobrazit 23 komentářů »
maruškaa

Já jsem to taky neznala, ale u nás bylo taky letos svěcení našeho bohoslovce Ládi od nás z farnosti a náš skvělý pan biskup řekl, že ho vysvětí na jáhna u nás ve farním kostele, takže to byl pro mě moc krásný a silný zážitek.

marta-el

Díky moc, Jendo za sdílení, je to vážně síla... Zítra budu moc vzpomínat v modlitbě. Ať Ti Pán žehná, pomáhá a naplňuje Duchem svatým+M

Zobrazit 8 komentářů »
Jenda

Když jsme se takto v obleku fotili před bazilikou, přistoupila k nám nějaká dívka a ptala se nás anglicky jestli zde pracujeme;)) Asi se chtela pozdravit se Svatym otcem a my jsme vypadali asi hodne drsne jako bodygardi;)). Mozna jsem mel spinavy ucho tak, ze to vypadalo, ze tam mam naslouchatko a to byl jenom chuchvalec spiny;))

Jenda

chtěl jsem jeste pridat nejaky fotky, ale uz musim frcet... tak zatim j;)+

Filip Landa

Jo, když byl Vašek v Sydney biřmován Svatým otcem, byl pod oblekem navlečený, protože byla zima a vypadal v tom jako nabouchanej bodyguard. Některý lidi mu ukazovali svou akreditaci, aby je legitimoval a pustil do prvního sektoru:) A praví bodyguardi ho nechali jednou projít kolem, ale pak jim to bylo nějaký divný a posunkama se dohadovali, jestli patří k nim nebo ne...

Zobrazit 3 komentáře »
PetraO

Já bych nevěřícímu sdělila, že Bůh to tak ustanovil a pokusila bych se to přiblížit na životě a díle Ježíše a apoštolů, co všechno museli zvládnout a ustát. A Bůh jako Tvůrce člověka, Ježíš Kristus, jako jedinečný a nepřekonaný znalec každého srdce velmi dobře věděl, co by to pro ženu znamenalo, jak by to zvládala či ne. Věděl a vlastně ví lépe než my samy. Každému z nás se někdy stalo, že jsme považovali nějaký problém za vyřešený a když jsme to nejméně očekávali, s údivem jsme zjistili, že je to jinak... a co se v nás vlastně skrývá.

aku

Osobně se domnívám, že dříve nebo později dojde ke změně. Historie nás tomu učí na každém kroku. A naši potomci si naše blogy budou číst s porozuměním. Vždyť oni žili v takové době :-)

Zobrazit 6 komentářů »

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

23. 6. 2018 Jáhenské svěcení
Olomouc
14. 10. 2017 Biskupské svěcení
Olomouc
28. 5. 2017 Biskupské svěcení Mons. Martina Davida
Ostrava
16. 7. 2016 Jáhenské svěcení v Hradci Králové
Hradec Králové
30. 4. 2016 Biskupské svěcení
Plzeň
27. 6. 2015 Kněžské svěcení a Becketova primiční mše svatá
Brno
13. 6. 2015 Biskupské svěcení
České Budějovice
6. 6. 2015 Výročí biskupského svěcení arcibiskupa Róberta Bezáka
Trnava
13. 6. 2009 KNĚŽSKÉ A JÁHENSKÉ SVĚCENÍ
Brno
9. 10. 2008 Svěcení kostela Svatého Ducha
Šumná
6. 9. 2008 Jáhenské svěcení
České Budějovice

Blogové články Založ si blog a přispěj také »