Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #spolecenstvi:krestane


Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

15. 10. 2017 13. Svatohubertská pouť v Údolí Desné
Rapotín
17. – 18. 2. 2012 11. Skautský ples - POMÁDA
Proseč
19. – 20. 11. 2011 KAFEST
Kravaře
16. – 21. 8. 2011 Světové dny mládeže Madrid 2011
Madrid
27. 5. 2011 Noc kostelů 2011
11. – 12. 2. 2011 10. Skautský ples anebo možná přijde i Jára Cimrman
Proseč u Skutče
9. – 12. 12. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
30. 11. – 4. 12. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
21. 11. 2010 Listopadová Taizé modlitba na Křenové
Brno
20. 11. 2010 Hudební festival VOX 010
Praha
12. – 14. 11. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
12. – 14. 11. 2010 Setkání poutníků P.Mazury
Kořenov, Příchovice
11. 11. 2010 Jeden svět - Promítání filmu Anna v přední linii
Šlapanice
9. – 11. 11. 2010 Národní pouť do Říma 2010 - Poděkování papeži za jeho návštěvu ČR
Řím
31. 10. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
28. – 31. 10. 2010 BrodFest - Celostátní setkání mládeže CB
Havlíčkův Brod
27. – 31. 10. 2010 Podzimky na Vesmíru
Deštné v Orlických horách
27. 10. 2010 Jeden svět - Promítání filmu Já, moje romská rodina a Woody Allen
Šlapanice
26. 10. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ pro seniory v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
23. 10. 2010 Ministrantský turnaj ve fotbale v Brně "O pohár Martina Středy" - 1. ročník
Brno
23. 10. 2010 Duchovní obnova
Horní Štěpanice
22. – 24. 10. 2010 Víkend s Biblí
Osová Bítýška
16. 10. 2010 Konference České evangelikální aliance - Bezdětnost jako duchovní a etické dilema.
Brno
9. 10. 2010 Setkání mládeže příbramského vikariátu 2010
Příbram
9. 10. 2010 Večer důvěry v Brně
Brno
9. 10. 2010 DanceRevo - největší taneční setkání v Brně
Brno
8. – 10. 10. 2010 Duchovní setkání chlapců
Seč
6. 10. 2010 Slavnostní bohoslužba u příležitosti zahájení akademického roku 2010
Ústí nad Labem
5. 10. 2010 Slavnostní studentská mše svatá
Brno
2. – 3. 10. 2010 Růžencová pouť
Uherský Brod
1. 10. – 30. 11. 2010 Biblický impulz - prodloužen!
1. – 3. 10. 2010 Víkend pro mládež 14-18 let (komunita Chemin-neuf)
Tuchoměřice
29. 9. 2010 Jeden svět - Promítání filmu Zemřít ukamenováním
Šlapanice
26. 9. – 2. 10. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
25. – 26. 9. 2010 Setkání mládeže jilemnického vikariátu
Vrchlabí
25. 9. 2010 Oslavy 400 let kostela sv. Martina v Žárové
Žárová
24. 9. 2010 eMPéčko
Blatnice pod Svatým Antonínkem
22. 9. 2010 Zahajovací studentská mše svatá
Olomouc
19. 9. 2010 Rodinný cyklovýlet Zruč – Třemošná
Plzeň
19. 9. 2010 Taizé modlitba 19. září 2010 v 19.45 v Brně na Křenové
Brno
18. – 19. 9. 2010 Spiritual fest 2010 - Mezinárodní festival afroamerických spirituálů
Praha
18. – 19. 9. 2010 Festival sv. Jan session
Frýdek-Místek
18. 9. 2010 Večer chval
Brumov-Bylnice
18. 9. 2010 Cykloakce Kladruby
Plzeň
18. 9. 2010 Pouť Slováků k Sedmibolestné Panně Marii
Nejdek
17. – 19. 9. 2010 Víkend pro nezadané katolíky
Pernink
17. – 19. 9. 2010 Setkání mládeže ve Volyni
Volyně
17. – 19. 9. 2010 Rodinný víkend v Mamre
Osová Bítýška
17. 9. 2010 5. Orelský ples
Proseč
16. – 19. 9. 2010 Setkáni s Papežem Benediktem XVI v Anglii
Londýn
13. – 17. 9. 2010 DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
13. 9. 2010 Třináctého na třináctce - koncert
Praha
12. 9. 2010 Farní den - pouť u Kostelíčka
Třebíč
11. 9. 2010 Zlatá sobota
Žarošice
11. 9. 2010 Ustavující setkání Mladých křesťanských demokratů (MKD)
10. 9. 2010 – 10. 6. 2011 Louka - pastorace povolání
Praha
10. – 12. 9. 2010 Pouť do Osvětimi 2010
Osvětim
10. 9. 2010 Večer chvály
Hluk
9. – 12. 9. 2010 Osvětim - Paměť Evropy
9. 9. 2010 Odpoledne s HC Kometa Brno
6. 9. 2010 – 27. 6. 2011 Chvilka mystického života podle sv. Tomáše Akvinského
Brno
5. 9. 2010 Adorace (nejen) pro děti a mládež
Běhařovice
4. 9. 2010 Jubilejní zářijové poutě
Vranov
3. – 5. 9. 2010 Jesus Break festival
Králíky
3. – 5. 9. 2010 MIŠKA - Misijní škola animátorů
2. 9. 2010 První VeMlad v novém školním roce
Hradec Králové
29. 8. 2010 Evangelizační den pro veřejnost - P. James Manjackal
Koclířov
28. 8. – 2. 9. 2010 Duchovní cvičení dívek (od 18 do 30 let)
Zlaté Hory
28. 8. 2010 poslední prázdninový večer chval
Brumov-Bylnice
27. – 29. 8. 2010 Zahradní slavnost v Milonicích
Milonice
27. – 29. 8. 2010 Try and Play
27. – 29. 8. 2010 FREAKFEST 2010
Přelouč
27. 8. 2010 adorace ve Študlově
Študlov
24. 8. 2010 benefice pro Hospic Anežky České
Červený Kostelec
22. 8. – 3. 9. 2010 Expedice Makedonie-Řecko 2010
22. – 27. 8. 2010 Mamretýden
Osová Bítýška
22. – 25. 8. 2010 Skrz naskrz Beskydama s týmákama ze Vsi
21. – 27. 8. 2010 Tábor YES
Zlaté Hory
19. – 22. 8. 2010 SAM fest
Orlová
16. – 21. 8. 2010 X. pěší pouť na Velehrad - všechny zveme!
Velehrad
16. – 21. 8. 2010 Judaismus srdcem i rukama
Chrudim
15. – 21. 8. 2010 Darovat se z lásky Ježíši skrze Marii
Olomouc
15. – 21. 8. 2010 Celostátní setkání animátorů 2010
Kroměříž
15. 8. 2010 297. pěší pouť do Netína o slavnosti Nanebevzetí Panny Marie
13. – 15. 8. 2010 STRÁŽNICKÁ POUT'
13. – 14. 8. 2010 Fryyfest
Nové Město pod Smrkem
13. – 14. 8. 2010 Pekařovská pouť 2010
Jindřichov
13. 8. 2010 Oslava 3. výročí signály.cz (možnost i jako zastávka na cestě na CSA)
Brno
12. – 14. 8. 2010 Festival Dokořán
Karviná
9. – 14. 8. 2010 Exercicie pro mládež (16+) se svatým Františkem z Assisi
Vranov
6. – 10. 8. 2010 Exercicie pro "cetileté" a vysokoškoláky na Ktiši
Ktiš
5. – 12. 8. 2010 Pěší pouť z Krakova do Čenstochové
Čenstochová
5. – 8. 8. 2010 Campfest 2010
Kráľova Lehota
2. – 8. 8. 2010 Ora et Labora - Modli se a pracuj
Mnichov
1. – 6. 8. 2010 Forum mladých 2010
30. – 31. 7. 2010 Setkání poutníků
Nové Město na Moravě
29. 7. – 7. 8. 2010 Mladifest 2010
Medžugorie
26. 7. – 1. 8. 2010 Taneční týden
Deštné v Orlických horách
26. – 29. 7. 2010 Duchovní obnova pro MLADÉ LIDI s p.Františkem Líznou :))
Štěkeň
25. – 31. 7. 2010 XVI. Ministrantský tábor
Osečná
25. – 31. 7. 2010 Pěší pouť za umělce
24. – 31. 7. 2010 Pěší pouť k Božímu milosrdenství
Fulnek
22. – 25. 7. 2010 Arcidiecézní setkání mládeže Moravská Třebová 2010
Moravská Třebová
21. – 25. 7. 2010 Lisk Plesk
Stará Ves nad Ondřejnicí
21. – 25. 7. 2010 Verím Pane
Námestovo
19. – 25. 7. 2010 Duchovní cvičení dívek (od 16 do 26 let)
Frýdlant nad Ostravicí
18. – 25. 7. 2010 Dolancamp
Dolany
17. – 24. 7. 2010 Xcamp - Křesťanský letní tábor pro mladé
Smilovice
17. – 23. 7. 2010 Týden v Trapu
Osová Bítýška
17. 7. 2010 Cykloakce Nepomuk – Letiny
Plzeň
13. 7. 2010 Pouť ke svaté Markétě v Podlažicích
Chrast
13. 7. 2010 Rodinný cyklovýlet Černice – Radobyčice – Dobřany
Plzeň
12. – 22. 7. 2010 Sluneční úsvit
Jeseník
12. 7. 2010 Velký turnaj ve volejbale
Nedašov
11. – 17. 7. 2010 Kristfest - kresťanský festival
Ždírec nad Doubravou
10. – 18. 7. 2010 Duchovní pařba v Taize
Taizé
10. 7. 2010 Jáhenské svěcení
Brno
8. – 20. 7. 2010 Paprsky - koncertní turné
Děčín
8. – 20. 7. 2010 Paprturné
Děčín
8. – 11. 7. 2010 Semfest
Záriečie
6. – 11. 7. 2010 III. Pěší pouť Opava - Velehrad
Velehrad
5. – 11. 7. 2010 Pouť pokoje Sárospatak - Košice
Sárospatak
5. – 10. 7. 2010 Mezinarodni forum mladych
5. – 9. 7. 2010 Exercicie pro mládež II.
Vranov
5. 7. 2010 ŘECKOKATOLICKÁ BOHOSLUŽBA
Velehrad
2. – 7. 7. 2010 FSM Cvilín 14 - Františkánské setkání mládeže
Krnov
2. 7. 2010 Mše sv. České biskupské konference
Provodov
1. 7. – 31. 8. 2010 Léto s komunitou Chemin Neuf
1. – 6. 7. 2010 Summer job
Čestlice
28. 6. 2010 100 let posvěcení kostela
Brno
27. 6. 2010 Rodinný cyklovýlet Luhov – Pňovany
Plzeň
26. 6. 2010 Disfest
Fryšták
26. 6. 2010 POUŤOVÝ FESTIVAL 2010
26. 6. 2010 VŠECHFEST, 2.ročník
Provodovice
26. 6. 2010 Pochod pro rodinu
Brno
26. 6. 2010 Cykloakce Manětín – Luhov – Pňovany
Plzeň
26. 6. 2010 Worship koncert kapely Timothy
Vidiná
25. 6. 2010 mše sv. pro mládež
Valašské Klobouky
25. 6. 2010 Večer chvály
Hluk
24. 6. 2010 Večer chval v Jablunkově
Jablunkov
23. 6. 2010 Brněnský varhanní festival 2010 - 5.večer
Brno
21. 6. 2010 Brněnský varhanní festival 2010 - 4.večer
Brno
20. 6. 2010 žehnání 2. CD skupiny Adorare
Valašské Klobouky
20. 6. 2010 Exkluzivní prohlídka mříčenského kostela
Mříčná
20. 6. 2010 Rodinný cyklovýlet Chlum – Kokotsko
Plzeň
19. – 20. 6. 2010 královské stříbření kutné hory
Kutná Hora
19. – 20. 6. 2010 Best ball games
Hrochův Týnec
19. 6. 2010 Večer chval
Brumov-Bylnice
19. 6. 2010 Koncert Modrého čtyřlístku
Úštěk
19. 6. 2010 HRADNÍ TÓNY
Brumov-Bylnice
19. 6. 2010 Výlet do Dinoparku ve Vyškově
Zlín
19. 6. 2010 Cykloakce Chlum – Kokotsko – Brno
Plzeň
18. – 20. 6. 2010 Duchovní obnova pro dívky
Zlín
18. – 20. 6. 2010 Try and Play
Jindřichovice
18. 6. 2010 Animovaná mše svatá "O svátostech"
Vranov
18. 6. 2010 BIRTHDAY PARTY DJ CHOSÉ
Vlčnov
18. 6. 2010 Děkanátní táborák
Archlebov
17. 6. – 22. 8. 2010 Setkání - výstava Bedřišky Znojemské
Praha
17. 6. 2010 Výklad Bible Zlín
Zlín
16. – 17. 6. 2010 Oslava 20 000 uživatele signálů
16. 6. 2010 Brněnský varhanní festival 2010 - 3.večer
Brno
16. 6. 2010 modlitba Taizé ZL
Zlín
13. 6. 2010 Červnová mariánská pouť
Žarošice
13. 6. 2010 VAVŘINEČEK v Lomnici n.Pop - FARNÍ DEN
Lomnice nad Popelkou
12. 6. 2010 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
11. – 13. 6. 2010 ŽNĚ NA STODOLE - Divadelní přehlídka amatérského divadla
11. – 13. 6. 2010 Víkend s VKH
Moravský Krumlov
10. – 13. 6. 2010 Vikariátní setkání ministrantů
Seč
10. 6. 2010 seminář Varhany a Brno
Brno
10. 6. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
Zlín
9. 6. 2010 Brněnský varhanní festival 2010 - 2.večer
Brno
6. 6. 2010 Tichý hlas pro Svatou zemi 2010 - festival
Libčice nad Vltavou
6. 6. 2010 Blahořecení p.Jerzyho Popiełuszky
Varšava
5. 6. 2010 Rozezvučení Tančírny
Javorník
5. 6. 2010 Velký Vikariátní Volejbal
Červený Kostelec
5. 6. 2010 "Zažít" si koncentrační tábor v Osvětimi?
4. – 6. 6. 2010 Farní den Šlapanice
Šlapanice
4. – 5. 6. 2010 Lumen
Trnava
3. – 6. 6. 2010 Česká republika pro Ježíše - evangelizační dny p. Jamese Majackala
Soběšín
3. 6. 2010 Výklad Bible Zlín
Zlín
2. 6. 2010 Brněnský varhanní festival 2010 - 1.večer
Brno
1. 6. 2010 Večer chval - Zlín, 1.6.2010
Zlín
31. 5. 2010 Bibliodrama podle Jana
Praha
30. 5. 2010 Večer chval
Ostrava
30. 5. 2010 Náchodský farní den
Vysokov
30. 5. 2010 MISIJNÍ KOCERT - SCHOLIČKA Z LIDEČKA
Vyškov
29. 5. 2010 Mr.Papuč párty
Strážnice
29. 5. 2010 CELOSTÁTNÍ MISIJNÍ POUŤ A 5. MISIJNÍ DEN DĚTÍ
Polná
28. – 30. 5. 2010 Víkendovka pro náctileté: K jádru věci - "Jsou v Bibli i výmysly?"
Praha
28. – 30. 5. 2010 Víkendovka
Kladno
28. – 30. 5. 2010 Barevný víkend
Osová Bítýška
28. – 30. 5. 2010 Svatourbanské hody
Slavkov u Brna
28. – 29. 5. 2010 Celostátní noc kostelů 2010
28. 5. 2010 Noc kostelů v Praze-Kunraticích
Praha
28. 5. 2010 mše svatá pro mládež
Valašské Klobouky
28. 5. 2010 Noc kostelů
Třebíč
28. 5. 2010 MISIJNÍ KONCERT V RÁMCI NOCI KOSTELŮ - SCHOLIČKA Z LIDEČKA
Vyškov
27. 5. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
Zlín
26. 5. 2010 Rockfonie
Brno
23. – 28. 5. 2010 Varhanní festival
Napajedla
23. 5. 2010 Charitativní koncert
23. 5. 2010 MISIJNÍ KONCERT - SCHOLIČKA Z LIDEČKA
Kelč
22. – 23. 5. 2010 Vikariátní setkání mládeže - květen 2010
Želiv
22. – 23. 5. 2010 Svatodušní bdění
Brno
22. 5. 2010 výelt Pustinami Slavkovského lesa
Březová
22. 5. 2010 Vigilie slavnosti seslání Ducha Svatého
Olomouc
22. 5. 2010 Vyýlet Pustinami Slavkovského lesa
21. – 23. 5. 2010 Letnice na Ktiši - víkendovka
České Budějovice
21. 5. 2010 2. bodovací turnaj SHM v malé kopané
Ostrava
20. 5. 2010 Výklad Bible Zlín
Zlín
17. 5. 2010 Bibliodrama podle Lukáše
Praha
16. 5. 2010 Židovské modlitby za děti
Šumperk
16. 5. 2010 Pouť ke sv. Janu Nepomuckému
Sobotín
15. – 23. 5. 2010 Modlitba za misie v Šumperku
Šumperk
15. 5. 2010 Festival 2010
Pardubice
15. 5. 2010 Jáhenské svěcení
Hradec Králové
15. 5. 2010 Jarní setkání v Pekařově
Jindřichov
15. 5. 2010 Cesty za poznáním, tentokrát na Helfštýn
Týn nad Bečvou
15. 5. 2010 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
14. – 22. 5. 2010 Novéna k Duchu sv.
Olomouc
14. – 16. 5. 2010 Duchovní obnova pro dívky
Zlín
14. – 16. 5. 2010 Hudební víkend ve Staré Vsi
Stará Ves nad Ondřejnicí
14. – 16. 5. 2010 Víkend pro nezadané
Praha
14. 5. 2010 Večer chvály
Hluk
14. 5. 2010 VIVA LA MORAVIA PARTY
Kostelany nad Moravou
13. 5. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
Zlín
13. 5. 2010 Mariánská pouť
Žarošice
12. 5. 2010 modlitba Taizé ZL
Zlín
11. 5. 2010 Přijetí do SČS na AG
Kroměříž
9. 5. 2010 Den modliteb za volby
Ciudad Real
8. 5. 2010 Mariánská štefeta
Šlapanice
7. – 9. 5. 2010 2. cyklopouť po ostravsko-opavské diecézi
Stará Ves nad Ondřejnicí
7. 5. 2010 Brněnský majáles 2010
Brno
7. 5. 2010 Taneční večer
Mříčná
7. 5. 2010 páteční adorace ve Študlově
Študlov
6. 5. 2010 Výklad Bible Zlín
Zlín
4. 5. 2010 Večer chval - Zlín, 4.5.2010, v 19:30 hod.
Zlín
3. 5. 2010 Bibliodrama podle Marka
Praha
3. 5. 2010 Majáles Univerzity Palackého 2010
Olomouc
2. 5. 2010 2. Pouť mládeže
Strážnice
1. 5. 2010 Setkání čtenářek časopisu IN!
Brno
1. 5. 2010 Festival pod širým nebem - NA STOLETÝCH SCHODECH
Plzeň
1. 5. 2010 ČTENÍ MÁCHOVA MÁJE
Moravská Třebová
1. 5. 2010 Klášterfest 3
Kutná Hora
30. 4. – 2. 5. 2010 Studentský Velehrad 2010
Velehrad
30. 4. 2010 "Brumovské" chvály na SV 2010
Brumov-Bylnice
30. 4. 2010 mše svatá pro mládež
Valašské Klobouky
30. 4. 2010 Studentský Velehrad 2010 - cyklopouť
Velehrad
29. 4. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
Zlín
28. – 30. 4. 2010 Studentský Velehrad 2010 - jižní pouť
Velehrad
27. 4. 2010 Tradiční liturgie
Ostrava
27. 4. 2010 Akademická mše svatá
Opava
27. 4. 2010 Škola izraelských tanců
Praha
27. 4. 2010 Přednáška na téma: Jiný úhel pohledu na asistovanou reprodukci (umělé oplodnění)
Olomouc
26. 4. 2010 Modlitba Taizé
Olomouc
25. 4. 2010 Večer chval
Ostrava
25. 4. 2010 Koncert VeKy
Rychnov nad Kněžnou
24. 4. 2010 Skalka 2010
24. 4. 2010 Mše Svatá s modlitbami za uzdravení
Chomutov
24. 4. 2010 Mše Svatá s modlitbami za uzdravení
Praha
24. 4. 2010 Oblastní setkání charismatické obnovy
Olomouc
24. 4. 2010 MISIJNÍ KONCERT SCHOLIČKY Z LIDEČKA
Otrokovice
23. 4. 2010 Večer Mladých "Pod hvězdami"
Hradec Králové
23. 4. 2010 "Alternative session No.2" ... DRUHÁ OCHUTNÁVKA - taneční discoshow
Zábřeh
23. 4. 2010 Mše Svatá s modlitbami za uzdravení
Bor
22. – 29. 4. 2010 Ostatky kardinála Špidlíka v Olomouci
Olomouc
22. 4. 2010 Mše Svatá s modlitbami za uzdravení
Liberec
22. 4. 2010 Výklad Bible Zlín
Zlín
22. 4. 2010 Chceš zemřít? Nebo chceš žít? Je to TVOJE VOLBA!
Zlín
21. 4. 2010 Mše Svatá s modlitbami za uzdravení
Tábor
20. 4. 2010 Večer chval
Olomouc
20. 4. 2010 Výchova dětí
Ostrava
19. 4. 2010 Bibliodrama podle Matouše
Praha
19. 4. 2010 Mše Svatá s modlitbami za uzdravení
Praha
19. 4. 2010 modlitba Taizé ZL
Zlín
18. 4. 2010 Koncert SoliDeo
18. 4. 2010 divadelní hra Čarodějný bál
17. – 19. 4. 2010 Státní smutek
Ciudad Real
17. 4. 2010 Večer chval
Brumov-Bylnice
17. 4. 2010 Děkanátní setkání mládeže děkanátu Veselí nad Moravou
Radějov
17. 4. 2010 SpringFest III
Vysoké nad Jizerou
16. – 18. 4. 2010 Duchovní obnova pro dívky
Zlín
16. – 18. 4. 2010 Víkendovka pro náctileté: K jádru věci - "A co je na tom špatného?"
Praha
16. – 18. 4. 2010 MISIJNÍ ŠKOLA ANIMÁTORŮ
Špindlerův Mlýn
16. 4. 2010 Pašijová hra ECCE HOMO
Kobylí
16. 4. 2010 páteční adorace ve Študlově
Študlov
16. 4. 2010 "Musím jít dál" . . . vyprávění o cestě do Santiaga de Compostela
Šumperk
15. – 20. 4. 2010 Putování ostatků sv.Anežky při příležitosti 800. výročí jejího narození
Seč
15. – 18. 4. 2010 Duchovní obnova exercičního typu pro maminky marianek a soluňáků
Prosiměřice
15. 4. 2010 absoloventský koncert
Praha
15. 4. 2010 Ranní pouť na Svatý Kopeček
Olomouc
15. 4. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
14. 4. 2010 Přednáška na téma: Etika v čase války?
Olomouc
14. 4. 2010 Evoluce - ohrožení, nebo výzva pro křesťanství?
Praha
13. 4. 2010 Dobročinný večer 5. ročníku výtvarné a keramické soutěžní přehlídky „To je hlína“
Praha
13. 4. 2010 Absolventský varhanní koncert - Václav Zemánek
Šlapanice
12. – 25. 4. 2010 Modlitba za mladého člověka, který buď nezvládl svůj život, nebo byl obětí
11. 4. 2010 Pouť k Božímu Milosrdenství
Nové Město na Moravě
10. – 17. 4. 2010 Polský prezident Lech Aleksander Kaczyński, uctění památky všech zesnulých při leteckém neštěstí
10. 4. 2010 Velikonoční koncert
Veverská Bítýška
10. 4. 2010 Jarní koncert CONCORE
10. 4. 2010 ČT24 a slavnostní uvedení do úřadu nového pražského arcibiskupa Domina Duky
10. 4. 2010 Slavnostní převzetí úřadu pražského arcibiskupa
Praha
10. 4. 2010 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
9. 4. 2010 Vystoupení dětí z Orla
9. 4. 2010 Velikonoční koncert
Brno
8. – 9. 4. 2010 GMO - mýty a legendy
Brno
8. 4. 2010 Výklad Bible Zlín
8. 4. 2010 Ples VKH Olomouc
Olomouc
6. 4. 2010 Večer chval - Zlín
Zlín
6. 4. 2010 Duch Svatý
Ostrava
2. 4. – 1. 5. 2010 Protest proti osvojení dítěte v registrovaném partnerství
2. – 10. 4. 2010 Hospodine, tvoje milosrdenství je věčné, neopouštěj dílo vlastních rukou! (Ž 138,8)
2. 4. 2010 Velkopáteční bdění
Vranov
2. 4. 2010 Živá křížová cesta
Boršice
1. – 5. 4. 2010 Velikonoce na Ktiši
Ktiš
1. – 5. 4. 2010 Velikonoce
Osová Bítýška
1. – 4. 4. 2010 Velikonoce 2010
Praha
1. – 4. 4. 2010 Velikonoce v Nazaretě
Praha
31. 3. – 5. 4. 2010 Velikonoce
Deštné v Orlických horách
30. 3. 2010 Pašijová hra "Co se stalo sJežíšem?"
Libušín
30. 3. 2010 Teátr Víťi Marčíka - Moravské pašije
České Budějovice
28. 3. – 2. 4. 2010 Brno čte bibli
28. 3. 2010 Večer chval
Ostrava
28. 3. 2010 Videoklipová křížová cesta
27. – 28. 3. 2010 scénické divadlo Umučení Krista
Skalica
27. 3. 2010 Setkání mládeže zlínského děkanátu
Otrokovice
27. 3. 2010 Děkanátní setkání mládeže uherskobrodského děkanátu
Uherský Brod
27. 3. 2010 Děkanátní setkání olomouckého děkanátu
Velký Týnec
27. 3. 2010 Diecézní setkání mládeže brněnské diecéze s otcem biskupem Vojtěchem Cikrlem
Brno
27. 3. 2010 Děkanátní setkání mládeže děkanátů Konice, Prostějov, Vyškov
Prostějov
27. 3. 2010 Děkanátní setkání mládeže svitavského děkanátu
Svitavy
27. 3. 2010 Děkanátní setkání šumperského děkanátu
Šumperk
27. 3. 2010 SCHOLIČKA Z LIDEČKA-MISIJNÍ KONCERT
Valašská Polanka
27. 3. 2010 Děkanátní setkání mládeže děkanátu Šternberk
Litovel
26. – 27. 3. 2010 Děkanátní setkání mládeže zábřežského děkanátu
Zábřeh
26. – 27. 3. 2010 41. Diecézní setkání mládeže litoměřické diecéze
Litoměřice
26. 3. 2010 setkání s Eduardem Martinem - Petiškou
Jičín
25. – 26. 3. 2010 Postní duchovní obnova
Charváty
25. 3. 2010 Výklad Bible Zlín
24. 3. 2010 Pořad P. Mgr. Jaroslava JIRÁSKA
Náchod
24. 3. 2010 Beseda s Janem Kasalem
Olomouc
21. – 28. 3. 2010 Exercicie
Kostelní Vydří
21. – 28. 3. 2010 Týden modliteb za mládež 2010
21. 3. 2010 Březnová ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
20. 3. 2010 Večer chval
Brumov-Bylnice
20. 3. 2010 Turnaj v sálové kopané "O pohár Martina Středy"
Brno
20. 3. 2010 Arcidiecézní setkání mládeže pražské arcidiecéze
Praha
19. – 21. 3. 2010 Oáza modlitby
Tvarožná
19. – 21. 3. 2010 Postní duchovní obnova s VKH Ostrava
Odry
19. 3. 2010 Večer nářků
Hluk
19. 3. 2010 ST. JOSEF DANCE PARTY & VIDEO DANCE SHOW
Vlčnov
18. 3. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
17. 3. 2010 TAIZÉ ČB
České Budějovice
17. 3. 2010 modlitba Taizé ZL
Zlín
17. 3. 2010 Zápisky (ne)zkušeného faráře: autogramiáda
Praha
16. 3. 2010 Večer chval
Olomouc
13. 3. 2010 Setkání mládeže hodonínského děkanátu
Hodonín
12. – 14. 3. 2010 Postní duchovní obnova mládeže vikariátu HK
Vápenný Podol
12. – 14. 3. 2010 Děkanátní postní duchovní obnova
Staré Město
12. – 14. 3. 2010 UNIT 2010
Plzeň
11. 3. 2010 Bez vytáček o Křesťanství
Solnice
11. 3. 2010 Výklad Bible Zlín
Zlín
10. 3. 2010 Akademická mše svatá
Opava
9. 3. 2010 Večer chval - Zlín (sv. Filip a Jakub)
Zlín
6. – 7. 3. 2010 Šatlava - Křest CD - MONOLIT
Nové Město nad Metují
6. 3. 2010 Vstanu a půjdu k svému Otci
Karolinka
5. – 7. 3. 2010 Postní duchovní obnova v Nazaretě
Praha
4. 3. 2010 postní menzárty
Zlín
4. 3. 2010 Vzdělávání ve víře Zlín
3. 3. 2010 Přednáška na téma: Poruchy příjmu potravy
Olomouc
2. – 7. 3. 2010 Lyžování v Dolomitech
Ragoli
2. 3. 2010 Noční křížová cesta
Brno
2. 3. 2010 Odpuštění
Ostrava
1. 3. 2010 Videoklipová křížová cesta
Zlín
28. 2. 2010 Večery chval
Ostrava
27. 2. 2010 Večer chval
Brumov-Bylnice
27. 2. 2010 Scholy hrou
Bohuslavice
26. – 27. 2. 2010 Postní noční bdění v Bílovci
Bílovec
26. 2. 2010 Koncert křesťanské kapely Ram Adonai
Karviná
26. 2. 2010 Skauti v UH (FSE)
Uherské Hradiště
26. 2. 2010 mše sv. pro mládež
Valašské Klobouky
25. 2. 2010 Dvakrát zachráněné dítě - klub Betánie
Jilemnice
25. 2. 2010 Výklad Bible Zlín
24. 2. 2010 Videoklipová křížová cesta
Olomouc
23. 2. 2010 Závislosti
Ostrava
22. 2. 2010 Přednáška - Chvála jako způsob života
Zlín
20. 2. 2010 Duchovní obnova v postní době - pořádají: Milosrdní bratři
Brno
19. – 26. 2. 2010 Kurz starší mládeže.
19. – 21. 2. 2010 Běžkařský víkend
Deštné v Orlických horách
19. – 21. 2. 2010 Postní duchovní obnova
Ktiš
19. – 21. 2. 2010 PO - AUSTRALSKÉ SETKÁNI 3. – WYD-SYDNY 2008 -
Životice u Nového Jičína
19. – 21. 2. 2010 Víkend pro cetileté
Stará Ves
19. 2. 2010 Bratr John Paul Mary zpívá se kapelou Paprsků v Olomouci
Olomouc
19. 2. 2010 ex. Paddy z Kelly Family, dnes br. John Paul Mary řeholník;)
Olomouc
17. 2. 2010 ,,Komunita Taize nejen očima běžného účastníka“
Olomouc
15. – 16. 2. 2010 Ples VKH Brno
Brno
13. – 14. 2. 2010 Strmilovský pro-life víkend
Strmilov
13. 2. 2010 Bye Bye Bál-Kozelek
Ostrava
13. 2. 2010 Mládežnická mše sv.
Nedašov
13. 2. 2010 ...divadelní komedie - Hadrián z Římsů...
Seč
13. 2. 2010 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
12. – 14. 2. 2010 Po-Medžugorské setkáni 2009 - 20. Festivalu Mládeže
Životice u Nového Jičína
12. – 14. 2. 2010 Setkaní „starší mládeže“ (nad 25 let) před postní dobou
Osová Bítýška
12. – 14. 2. 2010 Strmilovský pro-life víkend pro mladé
Strmilov
12. – 13. 2. 2010 X. Ples DCM
Brno
12. 2. 2010 Večer Mladých v Kuklenách
Hradec Králové
12. 2. 2010 Piškotéka
Újezd u Brna
12. 2. 2010 XIV. Farní ples v Břeclavi
Břeclav
12. 2. 2010 "Zajeď na hLubinu" Lk 5;4 Charitativní ples mládeže
Kopřivnice
12. 2. 2010 Nazaretský miniples
Praha
12. 2. 2010 Večer chvály
Hluk
11. 2. 2010 2.pout' nemocných
11. 2. 2010 Adorace za nemocné a duchovní povolání - Milosrdní bratři
Brno
10. 2. 2010 Mše svatá ke Světovému dni nemocných v kapli nemocnice Milosrdných bratří
Moravany
9. 2. 2010 Večer chval ve Zlíně
Zlín
6. – 7. 2. 2010 Zajeď na hlubinu! Povolání pro mne? Víkendovka
Praha
6. – 7. 2. 2010 Společenský večer Vavřineček 2010
Jilemnice
6. 2. 2010 maškarní ples
Dolní Čermná
6. 2. 2010 IV.farní ples
Študlov
5. 2. 2010 Skautský mezinárodní ples
Proseč
5. 2. 2010 Ples Arcibiskupského gymnázia
Praha
5. 2. 2010 VIDEO DANCE SHOW
Vlčnov
3. 2. 2010 Co nás spojuje a (zatím) dělí
Praha
1. 2. – 31. 12. 2010 Aikido - Klatovy
Klatovy
1. – 28. 2. 2010 Staňte se spolutvůrci hudebního festivalu VOX 010!
Praha
1. 2. 2010 Benefiční koncert pro Haiti
Olomouc
31. 1. – 8. 2. 2010 Pouť důvěry do Taizé 2010
Taizé
30. – 31. 1. 2010 6. farní ples Kozlovice
Kozlovice
30. – 31. 1. 2010 XVII. Farní ples
Frýdek-Místek
29. – 31. 1. 2010 On Je Živý
Nitra
29. – 31. 1. 2010 FlákFilmDeskHr víkend
Osová Bítýška
29. – 31. 1. 2010 Pecka
Dolany
29. 1. 2010 Koncert Ram Adonai
Plzeň
29. 1. 2010 mše svatá pro mládež
Valašské Klobouky
28. – 30. 1. 2010 Pololetky za jedničky i pětky, pro holky a kluky
Seč
28. – 30. 1. 2010 Silní bez násilí
Praha
26. 1. 2010 Sant Edigio: Promítání fotek z Vánočních obědů z Prahy, Vítkova a albánského Pogradce
Praha
24. 1. 2010 ŽEHNÁNÍ NOVÉHO CD SCHOLIČKY
Lidečko
24. 1. 2010 Celonárodní sbírka na pomoc Haiti !!!
23. 1. 2010 Adorace pro mládež
Nedašov
23. 1. 2010 XIX. Salesiánský ples
České Budějovice
23. 1. 2010 Farní ples
Pačlavice
22. – 24. 1. 2010 Duchovní soustředění na kopci
Nespeky
22. 1. 2010 StopDepress kamarádům
22. 1. 2010 Okresní lidový ples KDU-ČSL a MKD Zábřeh
Zábřeh
20. – 21. 1. 2010 Jenda Lukeš v Hradci Králové
Hradec Králové
19. 1. 2010 Večer chval na Hejčíně
Olomouc
18. 1. 2010 Večer chval za jednotu křesťanů
Praha
18. 1. 2010 Noc otevřených kostelů 2010
Praha
17. 1. 2010 Novoroční koncert
Ostrava
16. 1. 2010 Lidový ples KDU-ČSL
Verměřovice
16. 1. 2010 Skautský ples
Nová Paka
16. 1. 2010 Reprezentační ples Technické univerzity v Liberci
Liberec
15. – 17. 1. 2010 Vikariátní setkání mládeže trutnovského vikariátu
Trutnov
13. 1. 2010 Čtvrtý videoklipový večer - Mark Shultz
Zlín
11. 1. 2010 Komunita Cenacolo k léčení drogově závislých
Zlín
9. 1. 2010 PLES MEZI HVĚZDAMI
Praha
9. 1. 2010 Farní ples 2010
Boršice
9. 1. 2010 Skautský Ples
Brumov-Bylnice
8. – 10. 1. 2010 Taneční víkend
Osová Bítýška
8. – 9. 1. 2010 Skautský ples KOPŘIVNICE
Kopřivnice
8. 1. 2010 Večer chvály
Hluk
8. 1. 2010 Večer Mladých v Černilově
Černilov
7. 1. – 18. 2. 2010 kurzy OSP
Brno
5. 1. – 16. 2. 2010 Kurzy TSP
Brno
3. 1. 2010 Vánoční koncert duchovní hudby
Bojanov
3. 1. 2010 Živý Betlém
Potštát
2. – 3. 1. 2010 1.farní ples
Nedašov
1. 1. – 31. 8. 2010 Mistrovství světa v propagování signálů 2010
31. 12. 2009 – 3. 1. 2010 SILVESTR VKH Ostrava 2009
Jeseník nad Odrou
31. 12. 2009 – 1. 1. 2010 Silvestr 2009/2010
Boršice
30. 12. 2009 – 1. 1. 2010 Silvestrovská oáza
Krnov
30. 12. 2009 – 1. 1. 2010 Silvestr v Nazaretě
Praha
29. 12. 2009 prezentace křesťanské hudební scény a koncert kapel Miracle Maker a N.D.E.
Študlov
28. 12. 2009 – 1. 1. 2010 Silvestr v Mamre aneb možná přijede i Orko
Osová Bítýška
28. 12. 2009 – 1. 1. 2010 Silvestr 2009 na Přístavu
Rajnochovice
28. – 31. 12. 2009 VÁNOČNÍ SBÍRKA: Přispějte na vozík studentce Laďce!
Ciudad Real
28. 12. 2009 Církevní silvestr
Vyšehoří
27. 12. 2009 – 3. 1. 2010 Vesmírný Silvestr 2009
Deštné v Orlických horách
27. – 31. 12. 2009 Modlitby 24-7 Třebíč
Třebíč
27. 12. 2009 koncert Adorare
Valašské Klobouky
26. 12. 2009 Štěpánský koncert
Kamenný Přívoz
26. 12. 2009 Živý Betlém
Hranice
25. 12. 2009 NETRADIČNÍ PŮLNOČNÍ
Moravská Třebová
24. 12. 2009 – 10. 1. 2010 Vánoce v Husově sboru : Ostrava-Svinov
Ostrava
24. – 27. 12. 2009 Vánoce v Hrabové
Ostrava
20. – 28. 12. 2009 Vánoce s Peřimovským kvartetem a přáteli
Košťálov
20. 12. 2009 Večery chval
Ostrava
20. 12. 2009 Vánoční Koncert
Ostrava
20. 12. 2009 Adventní koncert AVONOTAJ
Jindřichov
19. 12. 2009 Adventní ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
19. 12. 2009 ŘEKLA ANO... A TY?
Moravská Třebová
18. – 19. 12. 2009 Noční bdění ve Staré Vsi
Stará Ves
15. 12. 2009 Předvánoční spolčo VKH Ostrava
Ostrava
14. – 15. 12. 2009 výstava "stop genocidě"
Praha
13. 12. 2009 Koncert skupiny Paprsky v Mutěnicích!
13. 12. 2009 Vánoční koncert smyčcového orchestru ARCHI k 10. výročí založení
Kolín
12. – 13. 12. 2009 DUCHOVNÍ OBNOVA s Janem M. Vianneyem
Olomouc
12. 12. 2009 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
11. – 13. 12. 2009 ...ADVENTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVA...
Seč
11. – 13. 12. 2009 Workshop divadla fórum
Deštné v Orlických horách
11. – 13. 12. 2009 Šebestián Smrčina OFM - duchovní obnova
Rajnochovice
11. 12. 2009 Večer chvály
Hluk
10. – 11. 12. 2009 Duchovní obnova VKH Olomouc
Dub nad Moravou
9. – 10. 12. 2009 Noční bdění v Olomouci
Olomouc
9. 12. 2009 Adventní akademická mše svatá
Opava
6. 12. 2009 Benefiční koncert fakultního pěveckého sboru ETF .
6. 12. 2009 10. Novoměstské hudební slavnosti.
Nové Město na Moravě
5. 12. 2009 Adventní Volejbalový Turnaj
Nová Paka
5. 12. 2009 Adventní duchovní obnova
Kroměříž
5. 12. 2009 koncert OBOROH
4. – 6. 12. 2009 Duchovní obnova
Chvalčov
4. – 6. 12. 2009 Duchovní obnova
Dědice
4. – 6. 12. 2009 Adventní duchovní obnova mládeže
Staré Město
4. – 6. 12. 2009 Cetiletí
Deštné v Orlických horách
4. 12. 2009 Riccardo
Ostrava
2. – 16. 12. 2009 RORÁTY u jezuitů
Brno
1. 12. 2009 Večer chval, Zlín
Zlín
1. 12. 2009 Přednáška o kardinálu Tomáškovi
Ostrava
1. 12. 2009 Patronka hudby sv. Cecílie
Praha
30. 11. 2009 Divadlo: Legenda o velkém inkvizitorovi
Brno
29. 11. 2009 Večery chval
Ostrava
29. 11. 2009 Koncert Svítání pro Adopci na dálku
Brno
28. 11. 2009 SENZAMEZ
Frýdek-Místek
28. 11. 2009 Pracovní brigáda
Brandýs nad Labem
28. 11. 2009 Duchovní obnova
Slavkov u Brna
28. 11. 2009 Adventní bdění
Vranov
27. – 29. 11. 2009 Duchovní obnova pro mladé muže
Brno
27. – 29. 11. 2009 Adventní duchovní obnova
Osová Bítýška
27. – 29. 11. 2009 Duchovní obnova nejen spolča Vavřineček
Bozkov
27. 11. 2009 Večer chval
Jablunkov
26. – 27. 11. 2009 Křesťanský silvestr ala Havaj párty
Olomouc
25. 11. 2009 Menzapárty ve Zlíně
Zlín
24. 11. 2009 MECHECHE - křesťanský silvestr
Brno
23. 11. 2009 Poutní slavnost v románském kostele sv. Klimenta
Brandýs nad Labem
22. 11. 2009 Pouť v Hrabové
Ostrava
22. 11. 2009 Koncert - Těšínské scholy
Český Těšín
22. 11. 2009 Listopadová ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
22. 11. 2009 Představení Scholy u Salesiánů s orchestrem
Brno
21. – 22. 11. 2009 Cecilská zábava
Hradec Králové
21. 11. 2009 Večer chval
Brumov
21. 11. 2009 15. K-ples
Nové Město nad Metují
20. – 22. 11. 2009 Víkend s Biblí
Osová Bítýška
20. 11. 2009 Modlitba Taizé v Praze
Praha
20. 11. 2009 Mládežnická mše sv.
Nedašov
19. 11. – 10. 12. 2009 Biblický kurz - Královna Ester a apoštol Pavel
Brno
19. – 22. 11. 2009 Pouť zralosti ( Púť zrelosti )
Vysoká nad Uhom
19. 11. 2009 Popelka Nazaretská
Zlín
18. 11. 2009 Popelka Nazaretská
Kroměříž
17. 11. 2009 Popelka Nazaretská
Olomouc
16. 11. 2009 BIBLE Z PTAČÍ PERSPEKTIVY
Moravská Třebová
15. 11. 2009 Malý princ
Luhačovice
15. 11. 2009 VEČER CHVAL
14. – 15. 11. 2009 Festival evropské duchovní hudby
Praha
14. 11. 2009 Předadventní setkání mládeže
Nová Cerekev
14. 11. 2009 Malý princ
Bojkovice
14. 11. 2009 Duchovní odpoledne Žízním
Třebíč
14. 11. 2009 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
13. – 15. 11. 2009 Možnost vstupu do Společenství Čistých Srdcí (SČS)
Vranov nad Dyjí
13. – 15. 11. 2009 Kurz animátorů Brněnské diecéze 2009 - 2011
Osová Bítýška
13. – 15. 11. 2009 Zůstat sám sebou
Praha
13. 11. 2009 Alternative session No.1
Zábřeh
13. 11. 2009 Večer chvály
Hluk
12. 11. 2009 Tobě a nám, Anežko Česká
Brno
12. 11. 2009 Divadlo Miriam - Noemovo dítě
Praha
12. 11. 2009 Setkání se slovenským misionářem na Ukrajině
Brno
12. 11. 2009 Prezentace nové knihy
Praha
11. 11. 2009 Instalace zvonu Martina Středy
Brno
11. 11. 2009 Vědecký seminář: Lidská důstojnost, svoboda a politika
Praha
9. 11. – 7. 12. 2009 Hodiny bibliodramatu - podzim MMIX
Praha
8. – 15. 11. 2009 Týden modliteb za signály.cz
Světí
8. 11. 2009 Večer chval v Opavě
Opava
7. – 8. 11. 2009 20. narozeniny Fryštácké Javořiny
Fryšták
7. 11. 2009 Řádové kostely po řadě | salesiáni
Brno
7. 11. 2009 Arcidiecézní ples mládeže
Praha
7. 11. 2009 Pouť na Svatý Kopeček u Olomouce
Olomouc
7. 11. 2009 Vikariátní zábava
Víchová nad Jizerou
7. 11. 2009 VIVA LA CHRISTIAN PARTY
Vlčnov
6. – 8. 11. 2009 Víkend (nejen) pro prváky
Brno
6. – 8. 11. 2009 Kurz partnerství (víkendový na DCŽM MAMRE)
Osová Bítýška
6. – 8. 11. 2009 Kurz partnerství (víkendový na DCŽM MAMRE)
Osová Bítýška
5. 11. 2009 Divadlo Miriam - Návštěvník
Praha
4. 11. 2009 Menza Party Brno
Brno
3. 11. 2009 Literární večer - Poesie
Brno
2. 11. 2009 Vzpomínka na nenarozené
2. 11. 2009 Mše sv. doprovozená Requiem W. A. Mozarta
Praha
2. 11. 2009 Menza párty 2
Zlín
1. – 5. 11. 2009 Podzimní rekolekce pod vedením o. Czeslawa
Třinec
1. 11. 2009 Koncert hudební skupiny Paprsky
Liberec
1. 11. 2009 Paprsky v Liberci
Liberec
31. 10. 2009 SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS
Mnichovo Hradiště
31. 10. 2009 Koncert hudební skupiny Paprsky
Frýdlant
31. 10. 2009 Koncert Paprsky
Frýdlant
30. 10. – 1. 11. 2009 Oáza modlitby
Krnov
29. 10. 2009 modlitba chval
Praha
28. 10. – 1. 11. 2009 Podzimní prázdniny
Deštné v Orlických horách
28. 10. – 1. 11. 2009 Podzimní prázdniny v Mamre - První Rytíř
Osová Bítýška
28. 10. – 1. 11. 2009 Konference mládeže BJB
Šumperk
28. 10. 2009 Radvanický SUPERSCHOL
Ostrava
27. 10. 2009 Menza párty;)
Zlín
27. 10. 2009 Slavnost světla
Třebíč
26. 10. 2009 Přednáška: Pronásledování křesťanů v současnosti
Zlín
25. 10. 2009 KONCERT JILEMNICKÉ SPOLČOKAPELY VAVŘINEČEK
Rychnov nad Kněžnou
24. 10. 2009 POZVÁNÍ DO CHRÁMU KDE JE NEBE OTEVŘENÉ
Moravská Třebová
24. 10. 2009 VOX 009
Praha
23. – 25. 10. 2009 Uspávání
23. – 25. 10. 2009 Duchovní obnova - Za vnitřní uzdravení
Praha
23. – 25. 10. 2009 Pout duvery na zemi
Pécs
23. 10. 2009 Putování Tureckem 2
Ostrava
23. 10. 2009 Mládežnická mše
Olomouc
22. 10. 2009 Teologický seminář
Praha
22. 10. 2009 přednáška Dr. Petra Žůrka, Th.D. o autoritě v dnešním světě
Zlín
21. 10. 2009 Večery ve středu
Praha
19. 10. 2009 Putování Tureckem
Ostrava
18. 10. 2009 Podzimní koncert Scholy Bigy Brno + výstava fotografií Marie Žižkovské
Troubsko
18. 10. 2009 Koncert Geshem v Pardubicích
Pardubice
18. 10. 2009 Koncert VeKy
Heřmanův Městec
17. 10. 2009 VIKARIÁTNÍ SETKÁNÍ DĚTÍ aneb růženec tak trochu jinak
Humpolec
17. 10. 2009 DanceRevo-největší taneční setkání v Brně
Brno
16. – 18. 10. 2009 Pouť radosti ( Púť radosti )
Vysoká nad Uhom
16. – 18. 10. 2009 Vikariátní setkání mládeže
Rokytnice nad Jizerou
16. – 18. 10. 2009 Podzimovka v Chotěšově
Chotěšov
16. – 18. 10. 2009 Seznamovací víkend VKH Ostrava
Třemešné
16. 10. 2009 Učednický večer s Matoušovým evangeliem
Brno
16. 10. 2009 Společenství mládeže
Nasavrky
16. 10. 2009 Sportovní Večer Mladých
Hradec Králové
15. 10. 2009 Společenství VKH Praha
Praha
15. 10. 2009 Člověk a média (15.konference)
Praha
14. 10. 2009 Cech-test - poznejte VKH Praha
Praha
14. 10. 2009 Zahajovací studenstská mše svatá
Liberec
13. – 14. 10. 2009 Noční růžencová pouť
Brno
13. 10. 2009 Mariánská pouť
Žarošice
13. 10. 2009 Izraelské (židovské) lidové tance
Harrachov
12. 10. 2009 První videoklipový večer
Zlín
11. 10. 2009 V. Svatohubertská pouť v Údolí Desné
Vikýřovice
10. 10. 2009 Worship.cz - Hudební slavnost napříč církvemi
Brno
10. 10. 2009 SMPV Počepice 2009
Počepice
10. 10. 2009 Adorace u Svatého Prokopa
10. 10. 2009 Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov
9. – 11. 10. 2009 5 beskydských vrcholů 2009
9. – 11. 10. 2009 Dny důvěry v Brně
Brno
9. – 10. 10. 2009 Víkend NET FOR GOD
8. – 11. 10. 2009 SBÍRKA ŠATSTVA pro charitativní účely
Polánka
8. 10. 2009 VIVA LA CHRISTIAN PARTY
Olomouc
7. 10. 2009 Divadlo Miriam - Návštěvník
Praha
6. 10. 2009 Sociální nauka církve - M. Martinek a P. Mareš
Praha
6. 10. 2009 Zahajovací akademická mše svatá v Praze
Praha
6. 10. 2009 První společné setkání po prázdninách - spolčo
České Budějovice
6. 10. 2009 Zahajovací akademická mše svatá v Brně
Brno
4. 10. 2009 Divadlo Miriam - rodinné odpoledne
Praha
4. 10. 2009 Otec biskup po cca 60 letech ve Mříčné aneb hodně oslav najednou;)))
Mříčná
4. 10. 2009 Ukončení motorkářské sezony
Velká Bíteš
3. 10. 2009 Festival duchovní hudby sv. Cecílie
Ústí nad Orlicí
3. 10. 2009 Evropský festival ptactva
Jaroměř
2. – 4. 10. 2009 Víkend pro všechny
Osová Bítýška
2. – 4. 10. 2009 Dnes se s vámi nemodlím!
Praha
1. 10. 2009 modlitba chval
Praha
1. 10. 2009 Seminář o Duchu svatém
Praha
30. 9. – 4. 10. 2009 Festival Film ve znamení ryby
Olomouc
30. 9. 2009 Slavnost světla
Třebíč
30. 9. 2009 První růženec v akademickém roce 2009/2010
Zlín
29. 9. 2009 Akademická mše svatá
Opava
29. 9. 2009 Benedikt 16
Ostrava
27. 9. – 1. 10. 2009 I_ SAY_NO!
27. – 28. 9. 2009 Setkání Benedikta XVI. s mládeží a ministranty
Brandýs nad Labem
26. – 28. 9. 2009 Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice
26. 9. 2009 Bangládéšský biskup v Jilemnici!!!
Jilemnice
25. – 28. 9. 2009 Dort pro Brontosaura
25. 9. 2009 Koncert Pěveckého sdružení Ostrava
Ostrava
24. 9. 2009 Čínská podzemní církev ve světle 21. století
Praha
23. 9. 2009 Čínská podzemní církev ve světle 21. století
Vsetín
22. 9. 2009 Příprava na návštěvu sv. Otce
Brandýs nad Labem
22. 9. 2009 Čínská podzemní církev ve světle 21. století
Olomouc
22. 9. 2009 Kurzy ALFA
Praha
22. 9. 2009 Zahajovací studenstská mše svatá v Ostravě
Ostrava
21. 9. 2009 Oficiální zahájení akademického roku 2009/2010
Zlín
20. – 21. 9. 2009 Čínská podzemní církev ve světle 21. století
Brno
20. 9. 2009 Rozezvučení Tančírny
20. 9. 2009 Ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
19. 9. 2009 Koncert Hlubokého koření
Chrudim
19. 9. 2009 MOTORKÁŘSKÁ MŠE - BIKER´S HOLY MASS 2009
Jaroměř
19. 9. 2009 Běh sv. Václava
Starý Jičín
19. 9. 2009 Spiritual Fest 2009
Praha
19. 9. 2009 Jiřinkový ples
Čankovice
19. 9. 2009 SvatoLudmilský Oheň
Kamenný Přívoz
18. – 28. 9. 2009 [dweeb] outreach tour
Třinec
18. – 20. 9. 2009 Matka - dcera
Osová Bítýška
18. – 20. 9. 2009 FESTIVAL POD VĚŽÍ 2009
Zlín
18. – 19. 9. 2009 Čínská podzemní církev ve světle 21. století
Bohumín
18. 9. 2009 Večer chval (festival pod věží)
Zlín
17. 9. 2009 EKUMENICKÁ BOHOSLUŽBA KE DNI ČESKOSLOVENSKÝCH LEGIONÁŘŮ
Moravská Třebová
16. 9. 2009 Modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
16. 9. 2009 Svědectví Gorana Čurkoviče
Šumperk
16. 9. 2009 Divadlo Miriam - Osudové střetnutí
Praha
14. 9. 2009 Chlapská schola na studentské
Zlín
14. 9. 2009 První (zatím neoficiální) studentská mše pro vysokoškoláky
Brno
13. 9. 2009 Farní den v Třebíči
Třebíč
13. 9. 2009 Hlavní den evangelizace P. Jamese Manjackala z Indie v ČR
Koclířov
12. 9. 2009 Orelský ples
Proseč
12. 9. 2009 1. varhanní concertino
Liberec
12. 9. 2009 Zlatá sobota- program pro mládež
Žarošice
12. 9. 2009 Zlatá sobota
Žarošice
12. 9. 2009 POZVÁNÍ DO CHRÁMU KDE JE NEBE OTEVŘENÉ
Moravská Třebová
11. – 13. 9. 2009 6. celostátní setkání SPOLEČENSTVÍ ČISTÝCH SRDCÍ
Vranov nad Dyjí
11. – 13. 9. 2009 Jesus Break
Králíky
11. – 13. 9. 2009 Pracovně zábavný víkend
Třemešné
11. – 13. 9. 2009 ZONA 3 - Bez slitování
11. 9. 2009 Večer chvály
Hluk
6. 9. 2009 Duo Carduelis - koncertík
Třebechovice pod Orebem
5. 9. 2009 Hudební festival Za zdí
Vrchlabí
5. 9. 2009 Lednica Seniora
Lehnice
5. 9. 2009 Živý Lískovec
Brno
5. 9. 2009 Koncert diecézní kapely Víbůh
Doksany
5. 9. 2009 Svatba Anežky a Jíři
Benecko
5. 9. 2009 Festival na vodě
Tvarožná Lhota
4. – 8. 9. 2009 Duchovní cvičení pro vysokoškoláky
Velehrad
4. – 6. 9. 2009 12.MIŠKA - MIsijní ŠKola Animátorů
Špindlerův Mlýn
4. – 6. 9. 2009 Vikariátní setkání dětí
Rokytnice nad Jizerou
4. – 5. 9. 2009 AKCE – OPEKAČKA
Bernartice nad Odrou
4. 9. 2009 Boudky
Újezd u Brna
4. 9. 2009 Spolčo
Chrudim
1. 9. 2009 disko trysko aneb muzika nas přece baví
Plzeň
29. 8. 2009 Diecézní pouť rodin
Žďár nad Sázavou
29. 8. 2009 Příprava místa na návštěvu Svatého otce
Brandýs nad Labem
29. 8. 2009 Příprava na návštěvu Sv. otce
Brandýs nad Labem
29. 8. 2009 Richard Čanaky
Milonice
29. 8. 2009 Rozlučka kluků z týmu
29. 8. 2009 Noční prohlídka
Plzeň
27. – 30. 8. 2009 Krátká pěší pouť
Jablonné v Podještědí
25. – 28. 8. 2009 Spolčínkovské prázdniny 2009
Jestřabí v Krkonoších
23. – 28. 8. 2009 Sportovní týden
Deštné v Orlických horách
23. 8. 2009 Výstup na Babí lom - světový pochod za mír
Lelekovice
22. – 30. 8. 2009 Banátu Básně
22. 8. 2009 Večer chval
Brumov
22. 8. 2009 Koncert Hlubokého koření
Vysoké Veselí
20. – 23. 8. 2009 SAMovar Orlová
Orlová
20. – 22. 8. 2009 Slavnost Orla
Kroměříž
17. – 23. 8. 2009 Taneční týden
17. – 22. 8. 2009 9. pěší pouť na Velehrad
Velehrad
16. – 23. 8. 2009 Mimořádné exercicie pro mládež (pořádá mládež otce Billa s otcem Anthonym z Indie)
Koclířov
16. – 22. 8. 2009 Tábor YES
Zlaté Hory
16. 8. 2009 296. pěší pouť do Netína k slavnosti Nanebevzetí Panny Marie
Netín
15. 8. 2009 Poutní slavnost a výročí posvěcení klášterního kostela
14. – 28. 8. 2009 EXPEDICE PYRENEJE 2009
14. – 16. 8. 2009 Diecezní pout
Králíky
13. – 17. 8. 2009 Pouť radosti ( Púť radosti )
Vysoká nad Uhom
13. – 15. 8. 2009 CYKLOpouť do Králík
Hlinsko
13. 8. 2009 Fatimský den
Letovice
13. 8. 2009 Mariánská pouť
Žarošice
12. – 15. 8. 2009 Puťák na diecézní pouť do Králík
Deštné v Orlických horách
11. – 16. 8. 2009 Jubilejní letní 40. diecézní setkání mládeže
9. – 15. 8. 2009 Chceš zažít netradiční pobyt v klášteře?
Olomouc
8. 8. 2009 Večer pro klášter Chotěšov VII.
Plzeň
7. – 16. 8. 2009 Poznávací pobyt v Římě
Řím
6. – 9. 8. 2009 CampFest 2009
Kráľova Lehota
6. 8. 2009 THE U2 360° TOUR
Chorzów
4. – 9. 8. 2009 Diecézní setkání mládeže ostravsko-opavské diecéze
Zlaté Hory
4. – 9. 8. 2009 XIV. MEZINÁRODNÍ FÓRUM MLÁDEŽE
Altötting
3. – 9. 8. 2009 JUMP XL 09
Kostelní Vydří
2. – 14. 8. 2009 Tábor pro děvčata "PRASE V ŽITĚ" v salesiánském duchu
2. – 9. 8. 2009 Dolancamp
Dolany
2. – 8. 8. 2009 Oáza Evangelizace
Krnov
2. 8. 2009 Koncert skupiny Hradišťan
Moravskoslezský Kočov
1. 8. 2009 ŠATLAVA FEST
Přibyslav
30. 7. – 7. 8. 2009 Mladifest 2009
Medžugorie
29. 7. – 9. 8. 2009 Pro všechny příznivce dvoukolových strojů....
Medžugorie
29. 7. – 1. 8. 2009 Každý z nás je trochu rytíř
Mrákotín
28. 7. – 8. 8. 2009 Tábor pro náctileté
Suchá Loz
26. 7. – 1. 8. 2009 dětský tábor Dřevohostice
Dřevohostice
25. 7. – 1. 8. 2009 Pouštní chaloupka pro děvčata
22. 7. – 2. 8. 2009 Cesta do země, Země, ze mě
Jeseník
22. – 26. 7. 2009 Verímpane
Námestovo
20. 7. – 31. 8. 2009 Pallotinský "postulát" 2009
Święta Katarzyna
20. 7. – 2. 8. 2009 Setkání / Treffen
18. – 26. 7. 2009 Jezuitské dny mládeže
Święta Lipka
18. – 25. 7. 2009 Světový kongres mladých esperantistů v ČR
Liberec
18. – 25. 7. 2009 English camp
Velké Karlovice
17. – 18. 7. 2009 Jubilejní 10.ročník Černohorského Festivalu Slunce Strážnice 2009
Strážnice
16. – 20. 7. 2009 K-ROCK
Ktiš
13. – 18. 7. 2009 Salesiánská chaloupka
Borová
13. 7. 2009 Mariánská pouť
Žarošice
11. – 31. 7. 2009 Alpy na kolech
10. 7. 2009 Mořeplavecký večer
Brno
8. – 22. 7. 2009 Utržení ze řetězu
Roßbach
7. – 12. 7. 2009 Pěší pouť Opava-Velehrad 2009
Velehrad
6. – 10. 7. 2009 Prázdninová duchovní obnova pro mládež
Vranov
5. – 12. 7. 2009 V prúde rieky života
Liptovský Mikuláš
5. – 12. 7. 2009 ENTER camp
Bavorov
4. 7. 2009 Oslava 100. výročí posvěcení kaple sv. Anny
Velatice
3. – 11. 7. 2009 Prázdniny s dědou Komárkem
3. – 8. 7. 2009 Poď na Póť
Mariánské Radčice
3. – 6. 7. 2009 PRODLOUŽENÝ VÍKEND SE SESTRAMI BENEDIKTINKAMI
Praha
30. 6. – 4. 7. 2009 Prázdninová duchovní obnova pro mládež
Vranov
29. 6. 2009 Pomoc povodně 2009 jižní čechy
28. 6. 2009 Primiční mše Miroslava Jáňě
Postřelmov
28. 6. 2009 KONCERT SCHOLIČKY Z LIDEČKA
Nový Hrozenkov
28. 6. 2009 KONCERT SCHOLIČKY Z LIDEČKA
Nový Hrozenkov
28. 6. 2009 Zakončení roku svatého Pavla v Brněnské diecézi
Brno
28. 6. 2009 Pouť ke cti sv.Jana Křtitele
Bruntál
28. 6. 2009 Misijní koncert scholičky z Lidečka
27. 6. 2009 Zvou se všichni + Hledají se nositelé jména PAVEL/PAVLA
Praha
27. 6. 2009 KONCERT VAVŘINEČEK (díl třetí:)
Jilemnice
27. 6. 2009 MKD POUŤOVÝ FESTIVAL
Přibyslav
27. 6. 2009 Pouť Vizovického děkanátu
Zlín
27. 6. 2009 Národní pracovní brigáda
Brandýs nad Labem
26. 6. 2009 Pohřeb Toničky Hofmanové
Jilemnice
26. 6. 2009 PEŘIMOVSKÝ TÁBORÁK
26. 6. 2009 Benedikce obecní kaple
Dubá
26. 6. 2009 DISCO alá Espanol
Hradčany
24. 6. 2009 Modlitba Taizé
České Budějovice
24. 6. 2009 Minoritská misie v Paraguai
Brno
21. – 24. 6. 2009 IV. cyklopouť do Jeníkova
Duchcov
21. 6. 2009 Seniorátní evangelická neděle
Liptál
21. 6. 2009 Farní den
Hradec Králové
21. 6. 2009 koncert skupiny Paprsky
Študlov
21. 6. 2009 MÁRIA PODHRADSKÁ A RICHARD ČANAKY
Lidečko
20. – 21. 6. 2009 XVIII(18) královské stříbření kutné hory
Kutná Hora
20. 6. 2009 Všechfest
Provodovice
20. 6. 2009 Hradní tóny 2009
Brumov
20. 6. 2009 NAROZENINOVÁ PARTY & VIDEO DISCO SHOW
Uherské Hradiště
20. 6. 2009 Všechfest
Provodovice
20. 6. 2009 K Ježíši - koncert Marianek
Tavíkovice
20. 6. 2009 SKEPTIKON 2009
Boskovice
19. – 21. 6. 2009 Holostok
Bor
19. – 21. 6. 2009 Oáza modlitby (OM)
Krnov
19. – 20. 6. 2009 K24 2009
Újezd u Brna
19. 6. 2009 NAROZENINOVÁ PARTY
Púchov
18. – 21. 6. 2009 FREAKFEST 2009
Přelouč
18. 6. 2009 Divadlo Miriam - Osudové střetnutí
Praha
18. 6. 2009 Koncert Brněnské cameraty
Brno
18. 6. 2009 VKH Táborák
Ostrava
17. 6. 2009 VEČER MLADÝCH
Ostrava
16. – 23. 6. 2009 Modlitby 24-7
Třebíč
16. 6. 2009 5. večer chval ve Zlíně
Zlín
16. 6. 2009 Poslední vysokoškolská studentská mše školního roku 08/09 v Ostravě
Ostrava
16. 6. 2009 Geshem & Gapeels pro srdíčko MŠ
Praha
16. 6. 2009 Táborák vysokoškolského spolča
Opava
15. 6. 2009 Filip Neri - veselý svatý
Brno
14. 6. 2009 Pouť rodin (Púť rodín)
Vysoká nad Uhom
14. 6. 2009 Nedělní setkání MEF
14. 6. 2009 Farní den
Benecko
13. – 14. 6. 2009 Rodinné víkendy
Bartošovice v Orlických horách
13. 6. 2009 DISFest
Fryšták
13. 6. 2009 Beseda s gamblerem o hráčské závislosti
Brno
13. 6. 2009 TESCO DISCO
Uherské Hradiště
13. 6. 2009 KNĚŽSKÉ A JÁHENSKÉ SVĚCENÍ
Brno
13. 6. 2009 Duchovní obnova pro mládež
Vranov
13. 6. 2009 Kněžské svěcení
České Budějovice
12. – 14. 6. 2009 Náměšťfest 2009
Náměšť nad Oslavou
9. 6. 2009 Sociální nauka církve - MUDr. Marie Svatošová
Praha
9. 6. 2009 M.W.Smith - Budapešť
Budapešť
7. 6. 2009 TICHÝ HLAS PRO SVATOU ZEMI 2009
Libčice nad Vltavou
7. 6. 2009 POPELKA NAZARETSKÁ KH
Kutná Hora
7. 6. 2009 POPELKA NAZARETSKÁ Kolín
Kolín
7. 6. 2009 Divadlo DraS
Brno
6. – 30. 6. 2009 Živý Pavel dnes (Přepisování pavlovských listů)
Praha
6. 6. 2009 TRINITY PARTY
Hukvaldy
5. – 7. 6. 2009 Víkend pro mládež 14 - 18 let
Praha
5. – 6. 6. 2009 Volby do Evropského parlamentu
4. – 7. 6. 2009 Navigamus 2009
Rozkoš
4. 6. 2009 Divadlo Miriam - Osudové střetnutí PREMIÉRA
Praha
4. 6. 2009 Sportovní den
Brno
3. – 24. 6. 2009 Brněnský varhanní festival 2009 – 29. ročník
Brno
3. 6. 2009 Beseda s Jiřím Strachem
Zlín
1. – 30. 6. 2009 Modlitba mladych
31. 5. 2009 VEČERY CHVAL
Ostrava
31. 5. 2009 Pouť v Obyčtově k svátku Navštívení Panny Marie
Obyčtov
30. 5. 2009 Svatodušní bdění
Vranov
29. 5. – 4. 7. 2009 Pouť do Santiaga
29. – 30. 5. 2009 Sladké sny
Praha
29. 5. 2009 Studentská mše
Uherské Hradiště
29. 5. 2009 Mládežnická mše sv. s novoknžským požehnáním
Luhačovice
29. 5. 2009 Noc kostelů
Třebíč
29. 5. 2009 Noc kostelů
Těškov
26. 5. 2009 Růženec
Ostrava
23. 5. 2009 Koncert
Mříčná
23. 5. 2009 Večer chval
Brumov
22. – 30. 5. 2009 Novéna k Duchu svatému
Olomouc
22. – 24. 5. 2009 Duchovní obnova s P. Adamem Ruckim
21. 5. 2009 Divadlo Miriam - Návštěvník
Praha
20. 5. 2009 Modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
20. 5. 2009 Český lékař v Jižním Súdánu
Praha
19. 5. 2009 4. večer chval ve Zlíně
Zlín
19. 5. 2009 Přednáška o partnerství: Konflikt
Ostrava
17. 5. 2009 Květnová ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé na Křenové
Brno
17. 5. 2009 Schola Bigy Brno - koncert u jezuitů
Brno
16. 5. 2009 Vůdce cesty do Hájku svatého - rekonstrukce barokní pouti
Praha
16. 5. 2009 Festival schol
Valašské Meziříčí
16. 5. 2009 MÁME NA TO?!
Chotěboř
16. 5. 2009 ZTRACENÁ KAPELA
Lidečko
16. 5. 2009 ZTRACENÁ KAPELA
Lidečko
13. 5. – 12. 6. 2009 Křížová cesta - výstava obrazů
Brno
13. 5. 2009 1. mariánská pouť
Žarošice
12. 5. 2009 Au-pair: vysněná práce nebo pěkná dřina?
Brno
10. 5. 2009 Rocková mše svatá
Třebíč
9. 5. 2009 Duchovní obnova pro mládež
Vranov
8. 5. 2009 Pouť do Křtin
Brno
7. – 10. 5. 2009 Pouť radosti ( Púť radosti )
Vysoká nad Uhom
7. – 10. 5. 2009 Sportovní víkend
Deštné v Orlických horách
7. 5. 2009 Hello léto
Rajec
6. 5. 2009 Akademická mše
Opava
6. 5. 2009 ...i Ty máš druhou šanci!
Olomouc
5. 5. 2009 Hudební pásmo Ani sami nejsme sami
Brno
3. 5. 2009 Zlínská pouť 2009
Zlín
3. 5. 2009 Benefiční koncert pro Ugandu
Strážnice
3. 5. 2009 ...i Ty máš druhou šanci!
Velká Bystřice
2. 5. 2009 NA - BU - KO
Náměšť nad Oslavou
2. 5. 2009 Klášterfest 2
Kutná Hora
1. – 3. 5. 2009 Jihocesky sjezd mladeze
Písek
1. – 3. 5. 2009 Taizé – Pouť důvěry v Litvě
1. 5. 2009 Pěší pouť mužů 2009
Jevišovice
30. 4. – 3. 5. 2009 Cetiletí
Deštné v Orlických horách
30. 4. – 3. 5. 2009 SEPRAM - poslední díl!!!
Chotěboř
30. 4. – 3. 5. 2009 Brigáda
Rajnochovice
28. 4. 2009 Pochod pro život
Praha
27. 4. – 1. 6. 2009 Rockové oratorium Kázání na hoře
Praha
26. 4. 2009 KONCERT "SCHOLIČKY Z LIDEČKA"
Praha
25. 4. 2009 KONCERT - SCHOLIČKA Z LIDEČKA
Praha
25. 4. 2009 III.setkání čtenářek IN!
Ústí nad Orlicí
25. 4. 2009 Od křížku - ke křížku
Náměšť nad Oslavou
25. 4. 2009 Večer chval
Brumov
25. 4. 2009 Příprava poutního místa ve Staré Boleslavi na návštěvu Svatého otce
Brandýs nad Labem
24. – 26. 4. 2009 5.celostátní setkání SPOLEČENSTVÍ ČISTÝCH SRDCÍ
Vranov nad Dyjí
24. 4. 2009 Sladíme Evropu? Aneb České předsednictví v poločase
Žďár nad Sázavou
23. – 26. 4. 2009 Pouť zralosti ( Púť zrelosti )
Vysoká nad Uhom
23. 4. 2009 SKAUTSKÁ MŠE
Brno
23. 4. 2009 SKAUTSKÁ MŠE
Brno
23. 4. 2009 Ples VKH Olomouc
Olomouc
20. 4. 2009 Adorare na studentské mši a modlitbě Taizé ve Zlíně
Zlín
19. 4. 2009 Pouť k svátku Božího milosrdenství
Nové Město na Moravě
19. 4. 2009 Koncert skupiny UČEDNÍCI
Luhačovice
19. 4. 2009 Repríza pašijové hry - ECCE HOMO
Moutnice
18. 4. 2009 DUCHOVNÍ OBNOVA PRO DĚVČATA
Slavkov u Brna
18. 4. 2009 Velikonoční zábava
Valašské Meziříčí
18. 4. 2009 Děkanátní velikonoční zábava v Hrachovci
Valašské Meziříčí
18. 4. 2009 SpringFest II
Vysoké nad Jizerou
17. – 19. 4. 2009 Víkend pro nezadané
Praha
17. – 19. 4. 2009 Mercy and mission
Řím
17. – 19. 4. 2009 Salaš cup
Hradec Králové
17. – 19. 4. 2009 Soumrak nad Kumburkem
Úbislavice
14. 4. 2009 Přednáška o partnerství : Odpuštění
Ostrava
14. 4. 2009 Koncert Scholy VOŠsCaritas - Ani Sami Nejsme Sami
Olomouc
10. 4. 2009 Velkopáteční bdění
Vranov
9. – 13. 4. 2009 Mezinárodní Velikonoce v Altöttingu
Altötting
8. – 13. 4. 2009 Politický vzdělávací týden
Rohr
8. – 13. 4. 2009 Velikonoce
Deštné v Orlických horách
5. 4. 2009 Diecézne stretnutie mladých "Máme nádej v živého Boha" Kvetná Nedeľa 2009
Martin
5. 4. 2009 KŘÍŽOVÁ CESTA V PŘÍRODĚ
Lidečko
5. 4. 2009 Prezentace WYD Sydney
Šaratice
4. 4. 2009 SOM CUP - jaro 2009
Brno
4. 4. 2009 Paintballová řežba
Ostrava
3. – 5. 4. 2009 RVVZ Šumperk (Regionální Vzájemná Výměna zkušeností)
Šumperk
2. – 12. 4. 2009 Nonstop čtení Bible
2. 4. 2009 Co si počít?
Praha
1. 4. 2009 Ubytování na faře pro mládež
Velký Újezd
29. 3. 2009 Divadlo Miriam - Perutinka
Praha
28. 3. 2009 Děkanátní setkání mládeže
Nový Jičín
28. 3. 2009 Děkanátko
Ostrava
28. 3. 2009 Děkanátní setkání mládeže karvinského děkanátu
Orlová
28. 3. 2009 Pochod pro život 2009
Praha
28. 3. 2009 Arcidiecézní setkání mládeže
Praha
27. 3. 2009 Večer otevřených srdcí
České Budějovice
26. 3. 2009 Kdo si hraje, nezlobí, aneb PŘIPRAV SI SVOJE DIECÉZKO!
Praha
25. 3. 2009 Modlitba Taizé
České Budějovice
24. 3. 2009 3. večer chval ve Zlíně
Zlín
24. 3. 2009 Přednáška o designu
Ostrava
24. 3. 2009 Výběrčí Hrobnice
Praha
22. 3. 2009 Děkanátní setkání mládeže děkanátu Velké Meziříčí
Velké Meziříčí
22. 3. 2009 Jarní gospelový koncert
Praha
22. 3. 2009 Březnová ekumenická modlitba se zpěvy z Taizé na Křenové
Brno
20. – 22. 3. 2009 Setkání mladých - Chraň život, a Život ochrání tebe
Plzeň
20. – 22. 3. 2009 TEC (Together Encounter Christ)
Praha
19. 3. – 8. 4. 2009 Výstava totalitních režimů
Brno
19. 3. 2009 Pouť sv. Josefa
České Budějovice
18. 3. 2009 Večery ve středu
Praha
18. 3. 2009 Křížová cesta na Petřín
Praha
16. 3. – 16. 4. 2009 Mafie
Brno
15. 3. 2009 Divadlo Miriam - O pyšné noční košilce
Praha
13. – 15. 3. 2009 Škola Dramatického Snažení
Kutná Hora
13. – 15. 3. 2009 Postní duchovní obnova pro mládež
Staré Město
13. 3. 2009 Good Bye Praha aneb Neplač nad rozlitým mlokem...
Praha
11. 3. 2009 Koncert skupiny ProRock
Praha
10. 3. 2009 Přednáška o partnerství : Jak jsou naše představy o manželství naplňovány
Ostrava
6. – 8. 3. 2009 1. běžkařský víkend ...ve vesmíru..
Deštné v Orlických horách
4. 3. 2009 Sociální nauka církve - přednáška J. Zajíce
Praha
27. 2. – 1. 3. 2009 Krása pro ženu
Koclířov
27. 2. – 1. 3. 2009 Postní rekolekce v Nazaretě
Praha
27. 2. 2009 Den otevřených dveří na církevní škole Caritas Voš
Olomouc
26. – 28. 2. 2009 Ora et labora
Tuchoměřice
26. 2. 2009 PRAY --> chvály a přímluvná modlitba
Praha
25. 2. – 10. 4. 2009 Půst od SIGNÁLŮ
25. 2. 2009 Videoklipová křížová cesta
Kroměříž
25. 2. 2009 Modlitba Taizé
České Budějovice
25. 2. 2009 Zahajovací mše svatá letního semestru na Univerzitě Pardubice
Pardubice
21. – 22. 2. 2009 Společenský večer Vavřineček
Jilemnice
21. – 22. 2. 2009 Víkend MEF na Slovensku
21. 2. 2009 Scholy hrou
Hať
20. – 27. 2. 2009 Zimní kurzy mládeže III
Jestřabí v Krkonoších
20. – 22. 2. 2009 RVVZ Vysočina (regionální velká výměna zkušeností)
Třebíč
20. – 22. 2. 2009 Víkend pro nezadané
Praha
20. 2. 2009 Studentská mše
Uherské Hradiště
18. 2. 2009 Večery ve středu na pomezí divadla a hokeje
Praha
17. – 21. 2. 2009 Ignaciánské exercie.
Chvalčov
16. 2. 2009 Vstoupit do bible akcí - hodina bibliodramatu
Praha
15. 2. 2009 "ČARODĚJNICKÁ POHÁDKA"
Lidečko
14. – 15. 2. 2009 DĚKANÁTNÍ PLES
Hroznová Lhota
14. 2. 2009 Skautský ples
Nová Paka
14. 2. 2009 Děkanátní bál 2009
Kroměříž
13. – 20. 2. 2009 Zimní kurzy mládeže II
Jestřabí v Krkonoších
13. – 15. 2. 2009 40. Pouť radosti (Púť radosti)
13. – 15. 2. 2009 Víkend pro mládež 14 - 18 let
Tuchoměřice
13. 2. 2009 Farní ples
Břeclav
13. 2. 2009 Mládežnická mše sv.
Luhačovice
7. – 8. 2. 2009 Chvála tancem, písní a životem
Tuchoměřice
7. – 8. 2. 2009 II. FARNÍ PLES
Uherský Ostroh
7. 2. 2009 XVI. FARNÍ PLES
Frýdek-Místek
7. 2. 2009 Mariánské večeřadlo
Kojetín
7. 2. 2009 Ve stopě Valašské zimy
Vizovice
6. – 13. 2. 2009 Zimní kurzy mládeže
Jestřabí v Krkonoších
6. – 7. 2. 2009 Creatůry aneb tvořivosti se meze nekladou
Praha
4. 2. 2009 Ivetka a hora
Luhačovice
4. 2. 2009 Přednáškový cyklus - Křesťanská mystika
Znojmo
1. – 28. 2. 2009 Prosba - hlasujte ve prospěch višňovského kostela
1. 2. 2009 O daleké cestě - pohádka nejen pro děti
Praha
30. 1. 2009 MŠE SV. pro mládež -MPéčko
29. 1. – 1. 2. 2009 Kde je problém?
Praha
28. 1. 2009 Modlitba Taizé
České Budějovice
25. 1. – 2. 2. 2009 Pouť důvěry do Taizé
Taizé
24. 1. 2009 Křesťanský ples - Velké Meziříčí
24. 1. 2009 Děkanátní ples
Kopřivnice
23. 1. 2009 Mezinárodní konferenci PREVENCE NÁSILÍ MEZI DĚTMI za účasti zástupců Gen rosso
Brno
23. 1. 2009 Nazaretský miniples
Praha
22. – 25. 1. 2009 Exercicie pro soluňáky
Prosiměřice
21. 1. 2009 Modlitba se zpěvy z Taizé.
Brno
21. 1. 2009 Večery ve středu
Praha
18. 1. 2009 Divadlo Miriam - Šamanka Manka
Praha
18. 1. 2009 Seminář Já a dobrovolník?
Praha
15. – 18. 1. 2009 Exercicie pro ženy
Prosiměřice
14. 1. 2009 Služba vojenského kaplana v zahraniční misi v Afganistánu
Praha
10. 1. 2009 Modlitby mládeže
Třebíč
9. – 11. 1. 2009 TEC+ (Together Encounter Christ)
Praha
6. 1. 2009 Zabloudili? Tři Králové v Nazaretě
Praha
2. 1. 2009 Tříkrálové setkání a 10. výročí sbírky
Zlín
31. 12. 2008 – 1. 1. 2009 Silvestr nejen děkanátu Olomouc
Velká Bystřice
31. 12. 2008 – 1. 1. 2009 Nealko silvestr
Hulín
31. 12. 2008 – 1. 1. 2009 Silvestrovská noc nepřetržitého uctívání a přímluv.
Český Těšín
31. 12. 2008 Japonské slavení Silvestra
Chrudim
30. 12. 2008 – 1. 1. 2009 SILVESTR VKH Ostrava 2008
Hlavnice
30. 12. 2008 – 1. 1. 2009 Silvestr na Mariahilf
Zlaté Hory
30. 12. 2008 – 1. 1. 2009 Silvestr v Nazaretě
Praha
28. 12. 2008 – 3. 1. 2009 Jericho (duchovní obnova)
Tuchoměřice
27. 12. 2008 – 4. 1. 2009 Vesmírný Silvestr
Deštné v Orlických horách
27. 12. 2008 – 3. 1. 2009 Silvestr v Medjugorji
25. – 26. 12. 2008 Živý Betlém
Olomouc
24. 12. 2008 Vánoční hra
Černilov
24. 12. 2008 Půlnoční mše pod širým nebem.
Brno
21. 12. 2008 Vánoční koncerty
Vrchlabí
19. 12. 2008 Adventní koncert
Praha
19. 12. 2008 Křižovatka
Plzeň
19. 12. 2008 Modlitby Taize
Brno
18. 12. 2008 Delirious? - poslední koncert!
Praha
17. 12. 2008 Kající bohoslužba
Hradec Králové
16. 12. 2008 Předvánoční mše svatá
Ostrava
16. 12. 2008 1. večer chval ve Zlíně
Zlín
16. 12. 2008 Adventní koncert Modrého čtyřlístku
Praha
14. 12. 2008 Brno Gospel Choir - adventní koncert
Brno
14. 12. 2008 Traxleři – tradiční vánoční koncert
Praha
13. – 14. 12. 2008 Otevřený víkend
Bartošovice v Orlických horách
13. 12. 2008 setkání karmelitánských terciářů
Frýdlant nad Ostravicí
12. – 14. 12. 2008 Adventní duchovní obnova „Chci ti něco povědět…“ (Lk 7,40)
Praha
12. 12. 2008 Divadlo Miriam - Oskar a Růžová paní
Praha
12. 12. 2008 Děkanátní adventní adorace
Chropyně
12. 12. 2008 Majetkové narovnání vztahu mezi státem a církvemi
Jihlava
12. 12. 2008 Studentská mše
Boršice
9. 12. 2008 Divadlo Miriam - Noemovo dítě
Praha
8. 12. 2008 WYD SYD 08 Austrálie-setkání mládeže
Zlín
7. 12. 2008 Zpětné zrcátko - Browning a růže
Praha
7. 12. 2008 Divadlo Miriam - Perutinka
Praha
7. 12. 2008 Koncert: Bob Fliedr a dětský sbor Bobků
Praha
6. – 20. 12. 2008 Staročeské roráty
Hlinsko
6. – 7. 12. 2008 Advent - čekám vůbec něco ? (s Katkou Lachmanovou)
Praha
6. 12. 2008 Dobrodružství s Bohem
Slavkov u Brna
5. 12. 2008 – 7. 1. 2009 Výstava papírových betlémů
Pozlovice
5. – 21. 12. 2008 Benefiční akce pro charitu
Luhačovice
5. – 7. 12. 2008 Vesmírný workshop DiF
4. 12. 2008 Divadlo Miriam - Návštěvník
Praha
2. – 3. 12. 2008 Po stopách proroků
Praha
2. 12. 2008 Výběrčí Hrobnice
Praha
30. 11. 2008 Benefiční koncert Jiří Stivín, Vox Iuvenalis, Petr Skoumal
Brno
29. 11. 2008 Děkanátní vigilie
Luhačovice
29. 11. 2008 Duchovní obnova pro muže
Slavkov u Brna
29. 11. 2008 Volejbalový turnaj o pohár sv. Bartoloměje
Napajedla
29. 11. 2008 Adventní bdění
Vranov
28. – 30. 11. 2008 BiGy víkend aneb slavíme křesťanský silvestr v Africe
Ochoz u Brna
28. 11. 2008 Mše sv. pro mládež
Valašské Klobouky
28. 11. 2008 Senzamez
Frýdek-Místek
25. 11. 2008 Divadlo Miriam - Oskar a Růžová paní
Praha
23. 11. 2008 Kateřínský koncer skupiny Velblue a Hostů
22. 11. 2008 Slavnost Krista Krále
Životice u Nového Jičína
22. 11. 2008 VOX 008
Praha
21. 11. 2008 Ivetka a hora
Olomouc
20. 11. 2008 Konference "Dítě v systému náhradní péče"
Brno
20. 11. 2008 KONFERENCE „DÍTĚ V SYSTÉMU NÁHRADNÍ PÉČE“
Brno
20. 11. 2008 Ivetka a hora
Brno
20. 11. 2008 Divadlo Miriam - Noemovo dítě
Praha
19. 11. 2008 Ivetka a hora
Hradec Králové
19. 11. 2008 Mše svatá při svíčkách
České Budějovice
19. 11. 2008 Pius XII., nacisté a holokaust - černá legenda o velkém papeži
Hradec Králové
19. 11. 2008 Modlitba se zpěvy z Taizé
Brno
19. 11. 2008 Listopadový gospel u sv. Matěje
Praha
18. 11. 2008 Sydney 2008
Chrudim
18. 11. 2008 Bibliodramatický večer
Praha
17. – 21. 11. 2008 Ivetka a hora
Olomouc
17. 11. 2008 Ivetka a hora
Praha
17. 11. 2008 Zlatá Praha - koncert Modrého čtyřlístku
Praha
17. 11. 2008 Animovaný večer
Zlín
16. 11. 2008 koncert skupiny Paprsky
Otrokovice
15. 11. 2008 Setkání mládeže modřického děkanátu
Šlapanice
15. 11. 2008 Večer chval
Brumov
15. 11. 2008 Meditační den u benediktinek
Praha
14. – 17. 11. 2008 Setkání cetiletých
14. – 17. 11. 2008 sv. František z Assisi & františkánská spiritualita dnes
Jihlava
14. 11. 2008 Studentská mše
Uherský Brod
14. 11. 2008 Od Soumraku Do Svítání XII.
Zlín
13. 11. 2008 Mezinárodní symposium Pastorální teologie a sociální práce
12. 11. – 31. 12. 2008 příprava na svátost biřmování
Praha
12. 11. 2008 Přednáška o stvoření světa
Pardubice
9. 11. 2008 Koncert Vavřineček
Dvůr Králové nad Labem
9. 11. 2008 "Na den svatého martina"
8. – 9. 11. 2008 Arcidiecézní ples mládeže
Praha
8. 11. 2008 setkání karmelitánských terciářů
Frýdlant nad Ostravicí
8. 11. 2008 Konference v rámci Roku svatého Pavla: Vím, komu jsem uvěřil
Brno
7. 11. 2008 Přednáška P. Vojtěcha Kodeta
Mořice
6. 11. 2008 Vokální koncert (VEČERY V KAVÁRNĚ)
4. 11. 2008 Modlitby z Taize před křížem
Brno
4. 11. 2008 Slavnosti čokolády
Praha
2. 11. 2008 DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
Vyškov
1. 11. 2008 Maratony
Ciudad Real
1. 11. 2008 Koncert Evy Henychové
Uherský Ostroh
31. 10. – 2. 11. 2008 Pojď a přesvědč se (jihočeské seniorátky)
Jindřichův Hradec
31. 10. – 2. 11. 2008 Konference metodistické mládeže
Jihlava
31. 10. 2008 Mše sv. pro mládež
Valašské Klobouky
31. 10. 2008 Koncert Jeffa Bootha a jeho teamu
Břeclav
29. 10. 2008 Osmák
Praha
29. 10. 2008 Mše svatá u sv. Bartoloměje pro studenty
Pardubice
26. 10. 2008 Božská liturgie
Blansko
26. 10. 2008 O daleké cestě
Holešov
25. 10. 2008 hrajeme pro tisíc Josefů
Humpolec
25. 10. 2008 Vik. zábava - Šatlava a Stopdepress
Víchová nad Jizerou
25. 10. 2008 Slavnost Světla - ekumenická modlitba se zpěvy z Taize.
Jezeřany-Maršovice
25. 10. 2008 (nejen) Vikariátní zábava
Jilemnice
25. 10. 2008 100 výročí posvěcení kostela sv. Jakuba v Ostrožské Lhotě
Ostrožská Lhota
25. 10. 2008 Akustický koncert skupiny TIMOTEJ
Červený Kostelec
24. 10. – 1. 11. 2008 Kde jsme....
Praha
24. – 29. 10. 2008 Podzimní prázdniny
24. – 25. 10. 2008 2. kolo senátních voleb
24. 10. 2008 Koncert křesťanské kapely Dizmas
Vsetín
23. 10. 2008 Přednáška: Péče o nemocného v terminálním stádiu nemoci, význam rodiny, hospicové hnutí - Olomouc
Olomouc
21. 10. 2008 večer chval
Brno
20. – 23. 10. 2008 Studentské fórum 2008- aneb Otázky, které jste vždy chtěli položit Bohu
Ostrava
19. 10. 2008 Rocková mše svatá
Vojnův Městec
19. 10. 2008 68.setkání evangelizačního cyklu ZLATÁ PRAHA
Praha
17. – 18. 10. 2008 Dny Josefa Zvěřiny
Praha
17. 10. 2008 Přednáška: Papua Nová Guinea - Nové jaro církve
Šumperk
14. – 26. 10. 2008 výstava fotografií: Albánie - město Pogradec: naděje pro periférii
Brno
13. 10. 2008 Povídání o putování do Compostely
Ostrava
11. 10. 2008 Brněnská konference
Brno
11. 10. 2008 Podzimní konference Brno 2008
10. – 12. 10. 2008 Víkend pro mládež 14-18let
Tuchoměřice
10. – 12. 10. 2008 Duchovní obnova v duchu svatého Františka
Brno
10. 10. 2008 PoVelehradské setkání aneb povídání o Sydney
Kravaře
9. – 30. 10. 2008 Biblický kurs 2008
Brno
9. 10. 2008 Svěcení kostela Svatého Ducha
Šumná
8. – 20. 10. 2008 Kurzy Alfa.
Brno
7. 10. 2008 Přednáška: Péče o nemocného v terminálním stádiu nemoci, význam rodiny, hospicové hnutí
České Budějovice
4. – 5. 10. 2008 Světový festival ptactva na Rozkoši
Provodov-Šonov
3. 10. 2008 Koncert scholy ADORARE
Kroměříž
27. 9. 2008 MOTORKÁŘSKÁ MŠE - BIKER´S HOLY MASS 2008
Jaroměř
27. 9. 2008 DON BOSKO FEST - Ewa Farna a hip-hop
Havířov
26. – 27. 9. 2008 Lužická sedmička
Brniště
26. 9. 2008 GOOD BYE LÉTO - taneční discoshow
Zábřeh
21. 9. 2008 Pojedeš do kostela na kole ?
Ciudad Real
15. 9. 2008 Rok pro Pána
13. 9. 2008 Vikariátní setkání
Lomnice nad Popelkou
13. 9. 2008 Koncert Richarda Čanakyho opět v ČR ! ! !
Brno
13. 9. 2008 Setkáni mladých
Žarošice
12. – 13. 9. 2008 vikariátní K-diskotéka
Hlinsko
11. – 14. 9. 2008 Velmi Vysoké Veselí
Vysoké Veselí
6. 9. 2008 ŠATLAVA jako host DIVOKÝHO BILLA
Úvaly
30. 8. 2008 Diecézní pouť rodin
Žďár nad Sázavou
24. – 27. 8. 2008 Duchovní obnova - rozeznávání povolání pro mladé muže
22. – 24. 8. 2008 Orelská pouť
Chvalčov
20. – 23. 8. 2008 Pouť na Velehrad
Velehrad
17. – 23. 8. 2008 Tábor YES 2008
Zlaté Hory
15. – 22. 8. 2008 Sportovní týden ve Štítarech
11. – 16. 8. 2008 Setkání minulých i současných animátorů
Vimperk
10. – 14. 8. 2008 DUCHOVNÍ CVIČENÍ 2008
Vodňany
4. – 10. 8. 2008 JUMP 08 XL (18 - 22 let)
Kostelní Vydří
2. – 9. 8. 2008 Duchovní cvičení
Špindlerův Mlýn
27. 7. – 2. 8. 2008 JUMP 08 ML (15 - 18 let)
Kostelní Vydří
27. 7. – 2. 8. 2008 Alpy 2008
24. – 27. 7. 2008 Xray festival
21. – 27. 7. 2008 Multisportovní kemp
Jablonec nad Nisou
21. – 27. 7. 2008 Kána (pro manželské páry)
Tuchoměřice
18. – 20. 7. 2008 ActIv8
Velehrad
14. – 17. 7. 2008 Pěší putování mládeže
Velehrad
13. – 19. 7. 2008 Letní setkání "Kána" na Slovensku
10. – 18. 7. 2008 Týden ve skotských horách
9. – 13. 7. 2008 Katolická charismatická konference
Brno
3. – 6. 7. 2008 Dny lidí dobré vůle
Velehrad
29. 6. – 31. 8. 2008 Prázdniny na Vesmíru
29. 6. – 6. 7. 2008 Duchovní cvičení podle sv. Ignáce
Tuchoměřice
28. 6. – 2. 7. 2008 Františkánské setkání mládeže
Krnov
26. 6. 2008 Společenství mladých
Praha
25. – 26. 6. 2008 Večer u cimbálu
Brno
21. 6. 2008 POUŤOVÝ FESTIVAL
Přibyslav
21. 6. 2008 Pracovní sobota - Ora et labora
Tuchoměřice
19. 6. 2008 United Islands
Praha
14. 6. 2008 Archirejská liturgie v Mikulčicích
Mikulčice
6. – 8. 6. 2008 Víkend v terénu
6. – 7. 6. 2008 Lumen 2008: Delirious?
Trnava
1. 6. 2008 Benefiční koncert
Vysoké Veselí
29. 5. 2008 Divadelní představení - Audience (Václav Havel)
Praha
28. 5. 2008 Autogramiáda
Praha
27. 5. 2008 Modlitební společenství
Praha
27. 5. 2008 Koncert Riša Čanakyho
Praha
26. – 29. 5. 2008 Evangelizace v Praze
Praha
23. – 25. 5. 2008 Tématický víkend
23. – 25. 5. 2008 "Jak prakticky předávat Krista?" (zkušenost evangelizace)
Praha
22. 5. 2008 Společenství mladých
Praha
21. 5. 2008 Večery ve středu
Praha
18. 5. 2008 Cyklopouť rodin na Svatou Trojici
Trhové Sviny
16. 5. 2008 Koncert Modrého čtyřlístku
Praha
14. 5. 2008 Putování mládeže boskovického děkanátu
Letovice
11. 5. 2008 Koncert Modrého čtyřlístku
Olomouc
9. – 11. 5. 2008 Setkání cetiletých
9. 5. 2008 koncert křesťanské rockové skupiny Boudapsova
Moravské Budějovice
7. – 11. 5. 2008 Poutní vandr
Praha
6. 5. 2008 Are you ready? Aneb příprava na seslání Ducha Svatého
Praha
3. 5. 2008 Setkání s písní 2008
Dolní Čermná
2. – 4. 5. 2008 Inspiromat
Stará Ves nad Ondřejnicí
30. 4. – 4. 5. 2008 BIKE weekend 08
29. 4. – 3. 5. 2008 Anamnéza
Praha
29. 4. 2008 Modlitební společenství
Praha
28. 4. 2008 Diskotéka
Olomouc
26. 4. 2008 Klášter fest
Kutná Hora
25. – 27. 4. 2008 TEENAGERS
23. – 27. 4. 2008 Anamnéza
Tuchoměřice
19. 4. 2008 děkanátní karneval
18. – 20. 4. 2008 Víkendovka s SKH
18. – 20. 4. 2008 Víkend rozvíjení Božích obdarování
Strážek
15. 4. 2008 MOdrý čtyřlístek
Praha
12. 4. 2008 WORSHIP festival
Vsetín
11. – 13. 4. 2008 Fórum mládeže
Brno
8. 4. 2008 Studentská bohoslužba
Olomouc
5. – 6. 4. 2008 UNIT 2008 - křesťanská konference
Bor
4. – 6. 4. 2008 TEC (Together Encounter Christ)
Praha
1. 4. 2008 Hejbání se v maskách
Praha
29. 3. 2008 Pochod pro život
Praha
27. 3. 2008 Společenství mladých
Praha
25. 3. 2008 Modlitební společenství
Praha
20. – 23. 3. 2008 Velikonoce na DCŽM MAMRE
Osová Bítýška
20. – 23. 3. 2008 Velikonoce (mládež 16 - 35 let)
Tuchoměřice
20. – 23. 3. 2008 Velikonoce v Nazaretě
Praha
18. 3. 2008 Pašiová hra "Co se stalo s Ježíšem?"
Žďár nad Sázavou
16. 3. 2008 Pašíje
Hlučín
15. 3. 2008 Modlitba Taizé
Chuchelná
14. – 15. 3. 2008 Děkanátko - Děkanátní setkání mládeže
Šumperk
14. – 15. 3. 2008 Diecézní setkání mládeže
České Budějovice
14. 3. 2008 Společná ekumenická modlitba
Zábřeh
11. 3. 2008 Literární podvečery s vůní různých čajů
Brno
8. 3. 2008 Jednodenní duchovní obnova Emauzy
Praha
1. 3. 2008 Křížová cesta
Hlučín
29. 2. 2008 SLAVNOST SVĚTLA
Třebíč
27. 2. 2008 Pletení košíků z Pedigu
Brno
22. – 24. 2. 2008 Víkend s Teen Challenge
Písek
21. – 22. 2. 2008 Víkendy MEF
21. 2. 2008 Gen Rosso: Streetlight (muzikál)
Praha
21. 2. 2008 Klub Betanie
Jilemnice
16. 2. 2008 Schola hrou
Kravaře
16. 2. 2008 Paměť přibyslavská, aneb město které milujeme
Přibyslav
15. – 17. 2. 2008 Král David-lesk a bída (víkend mladých 14-18 let)
Tuchoměřice
14. – 15. 2. 2008 Rodinné víkendy v Bartošovicích
Bartošovice v Orlických horách
12. 2. 2008 Literární podvečery s vůní různých čajů
Brno
5. 2. 2008 Večer v kavárně sv. Ludmily
1. 2. 2008 Farní ples
Břeclav
26. 1. 2008 Farní ples v KD Ládví
Praha
25. 1. 2008 Modlitba Taizé
Jeseník
24. 1. 2008 Setkání s biskupem s Václavem Malým
Jilemnice
19. 1. 2008 Ples sdružení Petrov
Luka nad Jihlavou
12. 1. 2008 skautský ples
Nová Paka
12. 1. 2008 Slavnost světla - ekumenická modlitba se zpěvy z Taize
Jezeřany-Maršovice
12. 1. 2008 2. Ples Střediska
Stará Ves nad Ondřejnicí
6. 1. 2008 Svatá liturgie - Rožděstvo
Blansko
4. 1. 2008 2. farní ples
Knínice u Boskovic
31. 12. 2007 SLAVNOST SVĚTLA
Třebíč
29. 12. 2007 – 1. 1. 2008 Silvestr - "Poslední dny spolu"
Stará Ves nad Ondřejnicí
28. 12. 2007 – 1. 1. 2008 Silvestr 2007
Osová Bítýška
27. 12. 2007 – 1. 1. 2008 Jericho (pro 18 - 30 let)
Tuchoměřice
14. – 16. 12. 2007 Adventní duchovní obnova
Stará Ves nad Ondřejnicí
8. 12. 2007 Setkání současných i budoucích akolytů
Blansko
8. 12. 2007 Adventní pouť mládeže do Regensburgu
Řezno
4. 12. 2007 Prezentace knihy: Nad evangeliem podle Marka
Praha
2. 12. 2007 Připravte cestu Pánu
Prostějov
1. – 2. 12. 2007 Církevní silvestr 2007
Havířov
1. 12. 2007 CÍRKEVNÍ SILVESTR 2007
Prostějov
1. 12. 2007 CÍRKEVNÍ SILVESTR
Havířov
1. 12. 2007 Církevní Silvestr - Zábavný večer mládeže
Vizovice
1. 12. 2007 ŠKRLEVEČER
Bílence
30. 11. – 2. 12. 2007 Taneční víkend
Stará Ves nad Ondřejnicí
30. 11. – 1. 12. 2007 Církevní silvestr
Bohuslavice
28. 11. 2007 Filmový klub u Salvátora
Praha
27. 11. 2007 Modlitební setkání
Praha
25. 11. – 2. 12. 2007 Exercicie podle sv.Ignáce
Praha
23. – 25. 11. 2007 Festival Vysočiny 2007
Jihlava
23. 11. 2007 Křižovatka - téma radost
Plzeň
20. 11. 2007 Přednáška o.Vítka Zatloukala
Chrudim
17. 11. 2007 Smíření a odpuštění
Praha
17. 11. 2007 Pouť pražských vysokoškoláků
Praha
16. – 18. 11. 2007 Výprava na měsíc aneb Víkend (nejen) pro prváky 2007
Praha
16. – 17. 11. 2007 ...východočeská Houba
Hradec Králové
16. 11. 2007 Setkání s Mistrem
Praha
16. 11. 2007 Večer pro muže se společnou večeří
Plzeň
16. 11. 2007 Večer mladých
Chrudim
10. 11. 2007 VOX - festival křesťanských kapel
Praha
9. – 11. 11. 2007 Modlitba, pramen života (víkend pro 18-30leté)
Praha
9. – 10. 11. 2007 Písmo svaté -to mě živí (Biblické postavičky)
Stará Ves nad Ondřejnicí
8. 11. 2007 Modlitba za jednotu křesťanů
Praha
2. – 4. 11. 2007 Na kolečkách za Pánem
Stará Ves nad Ondřejnicí
28. 10. 2007 Pouť milovníků tradiční liturgie
Hrabyně
27. – 28. 10. 2007 Pracovní víkend
Ktiš
26. – 28. 10. 2007 Minifor olomoucké arcidiecéze
Olomouc
26. 10. 2007 Kulatý stůl - dívčí časopisy - časopis IN!
San Zenone degli Ezzelini
19. – 21. 10. 2007 Setkání animátorů 4
Ktiš
19. – 21. 10. 2007 DNY DŮVĚRY
Zlín
19. – 20. 10. 2007 Dvojdenní vikariátní setkání mládeže rychnovského vikariátu
Čerčany
6. – 7. 10. 2007 PoTáborové setkání
Hlučín
28. 9. 2007 Národní svatováclavská pouť
Brandýs nad Labem
28. 9. 2007 Národní svatováclavská pouť do Staré Boleslavi
Brandýs nad Labem
15. – 16. 9. 2007 fesťák sv.JAN SESSION
Frýdek-Místek
15. 9. 2007 Fotbalový turnaj
Litoměřice
14. 9. 2007 Večer mladých
Hradec Králové
30. 8. – 2. 9. 2007 Mezinárodní filmové setkání "Film ve znamení ryby"
Olomouc
24. – 25. 8. 2007 Festival na vodě 2007
Hodonín
1. 1. 1970 Očistec

Blogové články Založ si blog a přispěj také »