Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek slavení

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem slavení.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #slavení

Ženy, matky, manželky
Kollenka

Já sama bych domácí školu nezvládla - nemám potřebnou sebedisciplinu ☺ A taky chlapec má moc rád kolektiv. Ale ve vedlejším městě si aktivní maminky založily komunitní školu. Děti mají nahlášené na individuální vzděláváni, ale vytvořili skupinu a učí je tak nějak dohromady. Hodně o tom uvažuju - jestli budou mít místo a jestli bych zvládala vozit dítko každý den autem.

TerkaL

@MagdaMac: též o domácí škole uvažujeme. Zatím to vedeme jako jednu z možností, uvidíme podle dalších okolností. Ale lákalo by mě to moc :-) Proto držíme palce!

dromedar

"jak by se dalo do obchodní nabídky zařadit období předvelikonočního postu?"

Podle mě by se dala dobře prodávat i doba postní. Zdůrazní se právě její gastronomická stránka ("dnes půst o chlebu a vodě? Vyzkoušejte náš řemeslný ... celozrnný ... dvoukváskový ... ... chléb, zapijte křišťálově čistou pramenitou vodou z Novohradských hor!"), přičemž se patřičná pozornost věnuje východnímu křesťanství s jeho propracovaným postním řádem a rozvinutou tradicí zvláštních postních pokrmů.

Vedle toho může být vhodné prodávat všelijakou "duchovní očistu" a všechno, co by s ní mohlo nějak souviset (superpohodlný meditační polštářek ... stolička ... kobereček ... oblečení ... obraz ... hudba ... nádobí ...).

fragaria

právě ten půst u řeckokatolíků a pravoslavných je hodně zajímavý...pokud budu mít síly, bude o tom zajímavý článek

fragaria

tak, teď je vidět, že bych měla odpočívat, když píšu to, co píšu (viz opakování slov...)

fragaria

Hej Dromedáre, Tys prorok! Tys to předpověděl!

Viz Lídl a mazání křížů, řeckokatolíci atd...

dromedar

"Hej Dromedáre, Tys prorok!"
Fakt? To je super! To jsem si vždycky přál! Už jdu psát svou knihu. Ještě si rozmyslím, jestli ji vydám pod vlastním jménem, nebo jako pseudoepigrafní pokračování k Ezechielovi.

"Tys to předpověděl! Viz Lídl a mazání křížů, ..."
Co? Řecký týden v Lidlu nějak souvisí s mým plánem na zpeněžení doby postní? Spíš ne.
Ale prodatelnost postu neprorokuji, nýbrž pozoruji. Akorát ta témata zatím ještě prodávají menší a "alternativnější" subjekty než velké obchodní řetězce.