Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek rajčata

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem rajčata.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #rajčata

ajinka

O chcíplých rajčatech a jiné květeně

ajinka

Dostal se mi do spárů kousek země. V mých představách plnil tento proužek půdy náš stůl kvalitní zeleninou a pokrmy dotvářel k dokonalosti lístky nepřeberného množství voňavých bylinek. Dost bylo snění. Teď jaká je realita? Napřed bylo nutné…

Ralf Zahradničení je hodně o tom nebát se a zkoušet to znova, i když se něco nepovede.

Mátu máme v záhonu s květinama, v polostínu až stínu od stromu a roste si tam už několik let aniž by se o ni někdo moc staral. Kousek jsme ji přesadili k osluněnému štítu a opět si roste bez problému, jen tu potřebuje občas zálivku.

S rajčaty taky nebývá problém, alespoň tady u nás. Pokud máte doma nějakého králika nebo slepici, tak před přesazováním do zahrady doporučuji udělat o něco hlubší důlek, do něj na dno malou lopatku hnoje, přehodit trochou hlíny a pak teprve zasadit rajče. Zároveň je potřeba dát pevnou tyčku a tak dva metry vysokou, protože ta rajčata pak hodně narostou. A rajčata hodně zalévat a vyštípat zálistky.

majkiii Jsem si vzpomněla, jak jsem první rok zasadila asi 20 rajčat... A tak 15 jich sežral nějaký hraboš či co :) Ale pak jsem si říkala, že kdyby se mi hned všechno dařilo, neměla bych se kam zlepšovat :)) Takhle se víc raduju z postupujících úspěchů...

An09 Ženy, matky, manželky

Kuřecí prsa s mozzarellou a rajčaty

An09

Tento recept jsem získala od mojí kamarádky, již před dvěma lety, kdy mě pozvala k sobě domů a na oběd uvařila výborné jídlo. Dneska jsem ho po delší době vařila. Je moc dobré a u nás oblíbené, tak se chci podělit.

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

Můžeš být první, kdo přidá akci s tímto štítkem.

Blogové články Založ si blog a přispěj také »

O chcíplých rajčatech a jiné květeně
Kuřecí prsa s mozzarellou a rajčaty
Indie v kuchyni