Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek poděkování

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem poděkování.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #poděkování

An09

Blogový příspěvek byl smazán.

signály.cz - realizační tým

Signály děkují!

signály.cz - realizační tým

Na chodu Signálů se podílí mnoho dobrovolníků v různých oblastech. Od vývojářů, přes redaktory, autorizátory, ty, co vybírají z blogů, až po pomocníky s plesem. Další uživatelé se zase starají o rozvoj zájmových skupin a tím pomáhají Signálům být…

fragaria Ženy, matky, manželky

Pouť

Ženy, matky, manželky

Vždycky jsem myslela, že na poutě se chodí hlavně proto, aby člověk za něco prosil. Za úrodu, životního partnera a vůbec za povolání, za odpuštění, za budoucnost a tak. Taky pouť do Vydří 17. 9. 2016 se pro mě takovou poutí stala (a byla skvělá).

Sancika Ženy, matky, manželky

Být svou paní ve svém domě

Sancika

Koupila jsem si záclonu… Do jediného okna v našem bývání u manželových rodičů jsem toužila dát si záclonu (ostatní okna jsou střešní). Po třičtvrtě roku mé malicherné touhy jsem se dočkala… v dílně mého muže – stolaře – konečně došla řada na garnýž.…

Zdendanda

Díky za rok 2015

Zdendanda

Milí čtenáři (ať už pravidelní či příležitostní) mého blogu. Při pohledu na datum posledního příspěvku si říkám, že vám nejspíš dlužím malou omluvu.

AlenaHr Občasné povzbuzení je třeba, jasná věc;) Na světě je velmi mnoho postižených dětí. Docela by mě zajímalo, jak různí rodičové vnímají to "slovní poplácávání po rameni". Dokážeme-li se dobře postavit k obtížné situaci, tak jen díky Bohu. - Proč lidé tedy nepochválí raději Boha za to, že něco zvládám?* Též mi přijde zvláštní, když se rodičové prezentují tak, aby vzbuzovali lítost. Dá se načerpat síla z politování? Myslím, že nedá.

TetaAni @AlenaHrMáme také postižené dítě a souhlasím s Vámi: komentáře typu "jste úžasní, jste borci" apod. mi taky nic neříkají. Vnímám to tak, že pokud P.Bůh dá člověku nějaký úkol, tak ho taky k tomu vyzbrojí potřebnými schopnostmi a k tomu, aby nesl kříž mu dá dostatečnou sílu.
Opatrujte se, myslím na vás....