Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek přímluvy

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem přímluvy.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #přímluvy

terre-eau Ženy, matky, manželky
– upraveno

ZA MIRKA

#modlitbazamirka #primluvy

Prosim o modlitbu za uzasneho cloveka, Mirka Vykydala, ktory dlhe roky organizoval "Dovolenu rodin" pre mlade pary s detmi. Dnes bol operovany. Vybrali mu velky nador kosti, mekke tkaniva este neboli zasiahnute. Niekolko mesiacov sa nepohne z postele. Prosim Pana, aby ho uzdravil, urobil realny zazrak a v lete 2020 sme sa stretli znovu na Dovolene rodin.

Vdaka za vase primluvy.
Monika

Eliška88 Vůbec to nevome. Vzpomeneme, zname je osobně.

LiduškaŠ My jsme mu vdecni za kurzy partnerstvi. Modlim se

EvaHavlátová Pana Vykydala taky znám, úžasný člověk, modlím se

Modlitba se signály.cz

Mše sv. za úmysly ze Signálů - 17.9.2017 v 8h

Modlitba se signály.cz

Každý z nás potřebujeme vzájemnou modlitební podporu, kterou můžeme najít mj. i tady na Signálech, ať už v modlitbě růžence, ve společenství Modlitba se signaly.cz, nebo nově i prostřednictvím přímluv. Za vložené modlitební úmysly do nově zavedené…

dromedar

... aby byl v Tvé církvi vždy dostatek kněží a řeholníků.

dromedar

"... aby byl v Tvé církvi vždy dostatek kněží a řeholníků." Přímluva, která (v lehce obměňovaných formulacích) v naší farnosti v nedělní sadě nikdy nechybí. Jáhen, který přímluvy přednáší, většinou - vědomě nebo nevědomě - položí důraz na řeholníky.…

JiKu Obecně jistě.
Problém je v tom, že přitom nesmíme předepisovat Duchu svatému, jak se má jeho provanutí v praxi projevovat, neb jak známo, vane kudy chce a jak chce.
Není žádný rozumný důvod, proč by se mělo jeho vanutí projevovat stejnými symptomy, jako v prvotní církvi. (například mluvením jazyky).

slachmánek Spíš si uvědomuju, že je v Církvi obecně velmi málo darů Ducha (projevů). A bude jen dobře, když rozmanitých, ale ať jsou ;-)