Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek maturita

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem maturita.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #maturita

Odetta

Maturita a ty věci kolem

Odetta

Nemůžu uvěřit, že to v úterý byl týden, co jsem odmaturovala! Přijde mi, že už to jsou věky, a ne jen týden. Když jsem ráno odcházela z domu (už v 6! :-( ), maminka se mě ptala, jestli si mě může vyfotit. Odmítla jsem. Není dobrej fotograf. Když…

Papo ad. maminka - nedávno mě napadla otázka "kdo hladí maminky?". Opravdu máme jen jednu a je dobré ji její lásku láskou oplácet.

vafle Váš ředitel byl prý u maturity docela hnusnej... to nechápu, proč to tihle lidi dělají...
Jinak moc gratuluji :)

Odetta Ondro? To je náhoda! Fotils nám stužkovák! :-) (Včera jsme měli maturiťák, tak jsme panu řediteli řekli, co si myslíme. Byl překvapen, ale naštěstí už nejsme studenti jeho školy :-D Jinak děkuju :-) )

vafle Fotil jsem vám letos dva, ale nevim, jestli i ten tvůj... Jo? :) řekli jste mu to? :) Tak to je pecka! :)

Odetta

Maturujem!

Odetta

Poslední dny na gymplu... (Číst o tom, jak vypadalo naše poslední zvonění, asi nechcete, nebo to je zase úplně jinej příběh... :-) Tak se zaměřím na ty maturitní dny :-) )Zabijte mě! Uteklo to ani nevím jak. Vždyť byl teprve říjen a najednou je…

BětkaV jé, zlaté časy minulý rok, když jsem maturovala :D
moc ráda na to vzpomínám... ale asi to bude tím, že z písemných jsem si nedělala hlavu (test z AJ jsme se celá třída prosmáli.. hlavně u poslechů a hlášek: "Text uslyšíte ještě jednou... máte dvacet vteřin na úpravu odpovědí..." slovníky a pravidla nikdo neměl, slohovku z češtiny jsem si ve zbývající půlhodině přepisovala víceméně na černo na vlastní papír, protože se mi ten dokonalý výtvor nechtělo nechávat škole v archivu, kde si to nikdo nepřečte :D a větší nervy než z maturity jsem měla z hokeje... a když jsme měli slavnostní ukončení, tak nám k odchodu ze školy hrála česká hymna, protože jsme vyhráli nad USA :D (máme ve škole novou obrazovku, kde normálně běží fotky, ale hokej je hokej :D ) Držím palce! :)

Mikina Já letos taky maturuju a taky se bojím, že jsem v ájině nedodržela téma :/ včera jsem z toho byla celej den špatná... jeden spolužák měl podobný problém a ten málem vyletěl z kůže, když to zjistil. No snad nám to dají ... :)

Hali Mě to zítra čeká taky, ale z němčiny. Didaktický test z češtiny se mi zdál až srandovní:-)

Odetta Bětko, tak to je super! :-D Říkám si, že tohle by mohlo být nejhorší období mýho života, prozatím, ale stres je minimální a hrozně si to s děckama užíváme, naše poslední společný dny :-)
Mikino, nějak bylo, nějak bude. Teď už s výsledkama stejně nic neuděláme :-)
Hali, čeština mi přišla docela hrad, ale lepší, než jsem čekala. Přijde mi, že lidi z toho teď dělají zbytečnou vědu. Jidáš by měl být obecně známá "věc" a Pallas Athénu jsme si loni nebo předloni u Havrana extra zdůrazňovali (a Havrana máme i v seznamu k maturitě, spousta lidí si ho dala kvůli délce, takže tak :-) )