Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #maturita


Papo

ad. maminka - nedávno mě napadla otázka "kdo hladí maminky?". Opravdu máme jen jednu a je dobré ji její lásku láskou oplácet.

vafle

Váš ředitel byl prý u maturity docela hnusnej... to nechápu, proč to tihle lidi dělají...
Jinak moc gratuluji :)

Odetta

Ondro? To je náhoda! Fotils nám stužkovák! :-) (Včera jsme měli maturiťák, tak jsme panu řediteli řekli, co si myslíme. Byl překvapen, ale naštěstí už nejsme studenti jeho školy :-D Jinak děkuju :-) )

vafle

Fotil jsem vám letos dva, ale nevim, jestli i ten tvůj... Jo? :) řekli jste mu to? :) Tak to je pecka! :)

Zobrazit 4 komentáře »
BětkaV

jé, zlaté časy minulý rok, když jsem maturovala :D
moc ráda na to vzpomínám... ale asi to bude tím, že z písemných jsem si nedělala hlavu (test z AJ jsme se celá třída prosmáli.. hlavně u poslechů a hlášek: "Text uslyšíte ještě jednou... máte dvacet vteřin na úpravu odpovědí..." slovníky a pravidla nikdo neměl, slohovku z češtiny jsem si ve zbývající půlhodině přepisovala víceméně na černo na vlastní papír, protože se mi ten dokonalý výtvor nechtělo nechávat škole v archivu, kde si to nikdo nepřečte :D a větší nervy než z maturity jsem měla z hokeje... a když jsme měli slavnostní ukončení, tak nám k odchodu ze školy hrála česká hymna, protože jsme vyhráli nad USA :D (máme ve škole novou obrazovku, kde normálně běží fotky, ale hokej je hokej :D ) Držím palce! :)

Mikina

Já letos taky maturuju a taky se bojím, že jsem v ájině nedodržela téma :/ včera jsem z toho byla celej den špatná... jeden spolužák měl podobný problém a ten málem vyletěl z kůže, když to zjistil. No snad nám to dají ... :)

Hali

Mě to zítra čeká taky, ale z němčiny. Didaktický test z češtiny se mi zdál až srandovní:-)

Odetta

Bětko, tak to je super! :-D Říkám si, že tohle by mohlo být nejhorší období mýho života, prozatím, ale stres je minimální a hrozně si to s děckama užíváme, naše poslední společný dny :-)
Mikino, nějak bylo, nějak bude. Teď už s výsledkama stejně nic neuděláme :-)
Hali, čeština mi přišla docela hrad, ale lepší, než jsem čekala. Přijde mi, že lidi z toho teď dělají zbytečnou vědu. Jidáš by měl být obecně známá "věc" a Pallas Athénu jsme si loni nebo předloni u Havrana extra zdůrazňovali (a Havrana máme i v seznamu k maturitě, spousta lidí si ho dala kvůli délce, takže tak :-) )

Zobrazit 4 komentáře »