Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek manželka

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem manželka.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #manželka

Eliška Dřevěná Ženy, matky, manželky

Tři týdny

Eliška Dřevěná

Můj manžel má jako spousta jiných zaměstnanců třísměnný provoz, a tak se náš rodinný život točí v tomto cyklu. Každá směna má svá pro a proti, což je vlastně velká výhoda, protože je tím narušena alespoň nějakým způsobem má každodenní rutina. Tohle…

Jasminecka @Eliska_ P Je parada, ze Ty pises jako Ty a ne hako Jasminecka, to by bylo divne :D A pis dal, prosim, rada si clanky ctu a premyslim nad nimi.
~
@Rajka Velke gratulace a hodne sil preji...
~
Komentar od @Majkiii mne privedl k uvedomeni, ze Elisce vlastne trosku zavidim, ze bude mit sva ditka takhle mlada... Ted tedy mam super manzela, toho bych nemenila. Ale je to velmi lakava predstava, ze bych roky, kdy jsem vydrzela nejvic, nestravila studiem dvou skol od nevidim do nevidim, praci a dalsimi aktivitami, ale venovala bych sve sily detem a ted ve svych 31 bych mela deti na 2. stupni (jako moje mama) a uz mohla trochu volneji dychat a nebyla tak vystavena jednim svistem... :D A mozna bych pak i ty skoly brala trosku jinak, a neztracela cas zbytecnymi stresy ci obory, ktere nevyuziju...

Jasminecka Pokracovani: @Eliska_P Nechtela bys napsat treba i o tom? Jak jsi na tom se silami, jestli ti miminko prehazelo hodnoty a s nekterymi vecmi se vubec nezatezujes (stres ze skoly?), mas jine priority na traveni volneho casu, ... ? Mozna bys me vyvedla z omylu o vsezvladajicim silnem mladi :D. A mozna taky udelala trosku reklamu mlademu maminkovstvi ;)

Sancika Ženy, matky, manželky

O manželství

Sancika

Jednu z minulých sobot jsem s naší schólou zpívala na zlaté svatbě manželům z mé rodné vsi. Přestože ty lidi „od vidění“ znám a nemám k nim bližší vztah, byla jsem dojatá.

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

Můžeš být první, kdo přidá akci s tímto štítkem.

Blogové články Založ si blog a přispěj také »

Tři týdny
O manželství