Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek internet

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem internet.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #internet

Ženy, matky, manželky
Ženy, matky, manželky
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
Vojta Krejzar
Vojta Krejzar
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker

@had: Tak snad příště to vyjde :-)

@ferenc: Jj, akorát podvrhnutí DNS dotazu není moc častý problém, nicméně může mít velmi neblahý dopad a uživatel si nemusí vůbec ničeho všimnout. Zrovna na tohle jsem měl připravenou praktickou ukázku.

I druhý díl stojí za to, a řekl bych, že popisuje ještě horší případy než v tom prvním.

Ferenc

@ObiSkyWalker: Díky za tip, asi se na něj mrknu...

ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
Tonda Dobeš

Hmm, tak to se Ti povedlo... spojit odcházení z virtuálního světa a odcházení přirozené. V obou případech se asi těšíme na ten přechod, a toužíme po opravdovém bytí.

mag

Pěkné. Taky si uvědomuji, jak se věci mění. Stará kamarádství se mění v rámci rozdílných stavů ke kterým se během života připravujeme (manželství, duchovní stav...) Prostě svobodní a vdaní jsou na jiné úrovni. Pokud se třeba skupina velmi blízkých kamarádů a kamarádek postupně odstěhuje do kláštera nebo do manželství a zůstane třeba jedna nebo dvě osoby svobodné, pak to začíná bolet a člověk touží buď mít partnera nebo být třeba v klášteře. Tak jsem si uvědomila, že naším cílem je naše stará kamarádství udržert v srdci, když už nemůžeme být spolu a podílet se na stejných akcí, ale můžeme se povzbuzovat na cestě služby vůči druhým i Bohu. Připadá mi, že je jediná cesta k pravé a trvalé radosti a také blízkosti s těmi, se kterými nás pojí prožitý kus života.

Asterix

Já si myslím, že kamarád zůstane kamarádem, i když se právě vlivem rozdílných stavů v životě a taky třeba narůstající reálné vzdálenosti přestaneme stýkat osobně. Přátelství jako takové přece nezmizí. Ať už se jedná o spolužáky ze školy či jiný případ. I vás, Magdi a Lukáši, považuju pořád za kamarády, i když jsme se neviděli léta.

mag

No já ještě rozlišuji kamarádství a přátelství. :+) Přátelství je přece jen hlubší - přátel má člověk jen pár.
Taky jsem za tebe Mariáne ráda a byla když jsem se s tebou setkala po letech na setkání v Klokotech. Ale přece jen o sobě víme třeba méně. Ale je pravda, že někdy se vztahy prohlubují až po letech odloučení. :+)

Asterix

I já to rozlišuji.

ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
ObiSkyWalker
Tofl

Dobré je si každý podobný email porovnat v databázi HOAX.
http://hoax.cz/cze/

Zde je vysvětleno, co je to HOAX zpráva:
Jedním z velmi častých nešvarů, který se na Internetu vyskytuje, je šíření poplašných, nebezpečných a zbytečných řetězových zpráv, tzv. hoaxů.
Cílem serveru HOAX.cz je informovat uživatele o těchto nástrahách, se kterými se denně setkává a které znepříjemňují nebo ohrožují jeho běžné používání Internetu a jsou i v rozporu s Netiketou.
Najdete zde pravidelně aktualizovanou databázi nejrozšířenějších podvodných e-mailů. Dříve než rozešlete jakýkoliv řetězový e-mail, navštivte naši databázi a ujistěte se, že právě Vy nerozesíláte zbytečnou poplašnou zprávu svým přátelům, známým či obchodním partnerům.

Tofl

Zde je odkaz na databázi:
http://hoax.cz/hoax/databaze/

Kromě HOAX zpráv existují ještě Phishing, Loterie, SCAM419, Malware a Řetězové emaily.
Na stránkách HOAX najdete databáze všech šesti skupin, kde lze porovnat došlé emaily či zprávy.

ObiSkyWalker

@tofl: Díky za info, určitě se hodí, nicméně spam a hoax je trochu něco jiného.

vasekpetru

Parádní článek Asterixi, vnímal jsem to velmi podobně...A i kdyby čistě hypoteticky ty výdaje poskytla španělská vláda tak se jim to bohatě navrátí ne snad prvoplánově a skrze finance, ale po "ovoci"...

svíce

Je třeba kritiku psát do televize,ne sem.

Asterix

Tak já to zveřejnil na druhém blogu právě proto, aby si to přečetli hlavně lidi nevěřící, těm, co čtou Signály, to moc nedá, protože si to sami uvědomují. A televizi pak můžu poslat jen odkaz, ať si to přečtou :)-