Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #halloween


http://www.ardanziger.com/2014/10/all-hallows-eve-shrines.html Jak jisté skotské katolíci slavili #Halloween

(Napodobování nijak zvlášť horlivě nedoporučuji, ale ten nápad mi přijde hodný toho, aby tu pod tím štítkem šel dohledat)

Napsat komentář »

Přetřásané dilema " #Halloween vs #Dušičky " u nás nikdy žádné dilema nebylo: vézt se na vlně svátku zavlečeného z anglofonních zemí nikoho nenapadlo - a jakkoli slavit (možná se hodí spíš jiné sloveso, třeba "držet") Dušičky také ne.

Otec, pravda, každoročně usiluje ulovit nějaký ten dušičkový odpustek, ale to je čistě jeho soukromá aktivita, o jejíž přenesení na další generaci se nikdy nepokoušel.

Napsat komentář »
bozoe

tak je potreba zalozit proticarodejnicky dum, restauraci a obchody ;) to me teda moc netesi.... Ale rozdil je ten ze Buh to vsechno nabizi lepsi a uzasnejsi avubec ale pokud ho mame jako sefa (vime ze je nejlepsi sef) ale lidi jsou pysni a tak hledaji jine alternativy... To je teda ''peklo'' ze je to tak modni a popularni u NAS !!! grr...:(

bozoe

lidem se nechce poslouchat ale delat si co chteji, a tak to s Panem Bohem nejde dohromady... pritom nam dava vic nez si umime predstavit, kdyby si tito lide aspon dovedli priznat ze nemaji genialni predstavivost a vubec mozek! (kdyz uz si nepriznaji ze ho maji od Boha...) zacali by premyslet aspon trosku vis filosofeji..treba by k necemu dosli...njnj na co to tu pisu...

Zobrazit 11 komentářů »

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

Můžeš být první, kdo přidá akci s tímto štítkem.

Blogové články Založ si blog a přispěj také »