Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek facebook

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem facebook.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #facebook

Zdendanda

Doba fejs-instáčová

Zdendanda

Žijeme v době sdílení. Všeho, se všemi.

mia-maru No, naše farma by vážně stála za článek. Plot byl totiž z těch ostrých špičatých párátek. Včera jsem zakopla a došlápla na "farmu" a i přes pěnové pantofle mám v chodidle dírky od párátek. Takže milá farma letěla do koše. Ale byla krásná, potenciál vzbudit pocit "Jee, co ona stíhá tvořit se svými dětmi" jistě měla :D.

Zdendanda @mia-maru A nestačilo ustříhat hroty? :)

dromedar Létající hospoda

Vianney Třeba se navrací doba, kdy "naší mládeži" (jak já nemám tyhle fráze rád) začne opět docházet, že lepší než sezení u monitoru je vyrazit do terénu a něco podniknout.

Ferenc @vianney a dat to na Instagram ;)

deFlegmatique Těžko říct, jestli je instagram jen módním výkyvem, nebo opravdu fejkdub válcuje - v tom zběhlý nejsem, ale myslím, že má větší potenciál trhnout fejkdub, než terén. Ačkoli možná jen krátkodobě. No a druhou stranu pohled na demografické statistiky. Kuš, to zavání vymíráním druhu Homo sapiens occidentalis.

heiduška

Odebral si mě z přátel!!!

heiduška

Odebral si mě z přátel svět se mi zhroutil odebral si mě z přátel sedím tu a rmoutím se Odebral si mě z přátel už mě nechce vidět odebral si mě z přátel a mě je teď těžce A tak tu sedím hledím nadávám na tlačítko odebrat si z přátel způsobuje jen…

JiKu @pawla: A vy víte, proč jste si ho odstranila?

růžetrnitá ;-)

Jan Škrášek

Měla JP2 (nová verze) vliv na návštěvnost?

Jan Škrášek

Neměla. Signálům ubral FB, který v 2009 "vstoupil" do ČR. Prakticky: máme problém s letními prázdninami, po nich je cca 10% úbytek. Jinak i jiné svátky mají vliv, ale ne tolik destruktivní.

Jan Škrášek @BB1 moc díky za takový komentář, není jich moc, a vždycky moc potěší a podpoří :-)

Jenda Díky, mě vždy taková statistika zajimala a zajima... Takže to je 10tisic? za jak dlouho? a jak to vypadá teď?

Jan Škrášek

Jsou signály.cz jen křesťanským fejsbůkem?

Jan Škrášek

První článek na mém blogu se pomalu začíná v komentářích zvrhávat. "Proč jsou signály.cz jako fejsbůk?" Jsou? Nejsou? Kam by měly jít?

Jan Škrášek Jinak bude Tsunami vikend. Pokud nekdo mate chut a pocit, ze vite, jak se signaly.cz dal, urcite prijedte. Brzy bude pozvanka.

Pavel Husák (yetti) To só emoce, safra! :-)

ObiSkyWalker

Bezpečnost na internetu – přednáška

ObiSkyWalker

Z důvodu zdravotních komplikací jsem bohužel musel přednášku o bezpečnosti internetu na letošním celostátním setkání mládeže ve Žďáru zrušit. Rád bych to alespoň částečně vynahradil všem, kteří se na přednášku chystali, a tak dávám k dispozici…

ObiSkyWalker @had: Tak snad příště to vyjde :-)

@ferenc: Jj, akorát podvrhnutí DNS dotazu není moc častý problém, nicméně může mít velmi neblahý dopad a uživatel si nemusí vůbec ničeho všimnout. Zrovna na tohle jsem měl připravenou praktickou ukázku.

I druhý díl stojí za to, a řekl bych, že popisuje ještě horší případy než v tom prvním.

Ferenc @ObiSkyWalker: Díky za tip, asi se na něj mrknu...

Vojta Krejzar

Příspěvek na Belsazarově zdi

Vojta Krejzar

Asterix

Odcházení

Asterix

Už nějakou dobu pozoruji, že lidi okolo mne ubývají, prostě mizí. Ve virtuálním i skutečném světě. Začalo to vloni na ICQ. ICQ bylo kdysi fenoménem, ale dnes už je pomalu na samém dně komunikačních možností. Když se ještě občas přihlásím, tak je to…

Tonda Dobeš Hmm, tak to se Ti povedlo... spojit odcházení z virtuálního světa a odcházení přirozené. V obou případech se asi těšíme na ten přechod, a toužíme po opravdovém bytí.

mag Pěkné. Taky si uvědomuji, jak se věci mění. Stará kamarádství se mění v rámci rozdílných stavů ke kterým se během života připravujeme (manželství, duchovní stav...) Prostě svobodní a vdaní jsou na jiné úrovni. Pokud se třeba skupina velmi blízkých kamarádů a kamarádek postupně odstěhuje do kláštera nebo do manželství a zůstane třeba jedna nebo dvě osoby svobodné, pak to začíná bolet a člověk touží buď mít partnera nebo být třeba v klášteře. Tak jsem si uvědomila, že naším cílem je naše stará kamarádství udržert v srdci, když už nemůžeme být spolu a podílet se na stejných akcí, ale můžeme se povzbuzovat na cestě služby vůči druhým i Bohu. Připadá mi, že je jediná cesta k pravé a trvalé radosti a také blízkosti s těmi, se kterými nás pojí prožitý kus života.

Asterix Já si myslím, že kamarád zůstane kamarádem, i když se právě vlivem rozdílných stavů v životě a taky třeba narůstající reálné vzdálenosti přestaneme stýkat osobně. Přátelství jako takové přece nezmizí. Ať už se jedná o spolužáky ze školy či jiný případ. I vás, Magdi a Lukáši, považuju pořád za kamarády, i když jsme se neviděli léta.

mag No já ještě rozlišuji kamarádství a přátelství. :+) Přátelství je přece jen hlubší - přátel má člověk jen pár.
Taky jsem za tebe Mariáne ráda a byla když jsem se s tebou setkala po letech na setkání v Klokotech. Ale přece jen o sobě víme třeba méně. Ale je pravda, že někdy se vztahy prohlubují až po letech odloučení. :+)

Asterix I já to rozlišuji.

PetraO

Slovo "přítel" a sociální sítě

PetraO

Stále častěji se setkávám s úvahami nad výrazem "přítel" na sociálních sítích. Odkud se tohle označení kontaktů vzalo? Jaký má ve skutečnosti význam? Nejvíce rozšířenou sociální sítí je Facebook, kde si majitel účtu vytváří databázi kontaktů. Má…

Krasnazena Myslím, že asi nevědí, čím by slovo "přítel" jinak nahradili. Mně vadí i význam slova přítel jako milenec, souložník....

PetraO Je to docela možné. Nevylučuji, že překlad byl prováděn nějakým automatickým překladačem, alespoň gramatické tvary v české verzi FB a sem tam smíchané české i anglické výrazy v jedné větě/rubrice tomu odpovídají.

HejTi signály.cz - realizační tým

Chuck Norris se dostane na signály.cz i bez registrace

HejTi

A nejen on! Teď se na signály.cz bez registrace dostane i všech 750 000 000 uživatelů Facebooku. Tak jestli máš nějaké kamarády, kteří se nechtěli registrovat, protože "už mají Facebook", řekni jim, že mohou signály.cz používat i bez toho aby se…