Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek Prosím

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem Prosím.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #Prosím

Jenda

Prosím, zvolte změnu - SLOVO K TÉTO DOBĚ - P. Tomáš Halík

Jenda

Tomáš Halík, prezident České křesťanské akademie SLOVO K TÉTO DOBĚ Milí přátelé, obracím se v těchto dramatických dnech před důležitou volbou především - ale nejen - na členy místních skupin naší České křesťanské akademie po celém území Čech a…

Medjugorje KMirjam – kdyby do druhého kola postoupil Horáček (Hilšer, Topolánek), viděla byste v nich také naději?

maxmilianrex Tomáš Halík na rozdíl od Trošky, míchá náboženství a politiku. Nevadí mi až tak, když mě někdo nazve sviní, jsem v první linii, má emailová adresa bývá na plakátku zvoucím na Budějovický pochod pro život, takže na nadávky a vyhrožování jsem zvyklí, ale vadí mi, když neumím vysvětlit nevěřícím lidem, že například názory páně Halíka a spol, nejsou učení Církve. Třeba loni jsem byl s I. Pospíšilem pozván do jednoho feministického klubu, abych se vyjádřil k jistému propotratovému filmu, Mimo obvyklé argumenty feministek jako "shluk buněk" a "právo ženy rozhodnout o svém těle" také zaznělo něco jako: "Ale Halík to vidí jinak".
Mezi podporovatele Drahoše patří třeba Milan Kohout, který je toho názoru, že komunisté měli náboženskou otázku dotáhnout do konce a vykládá to plzeňským studentům.

Dage

Prosím, ať ty sochy neoživnou

Dage

Sedím ve vlaku na trase Frýdek-Plzeň a zpět. Dohromady je to skoro 18 hodin cestování, což je dost času na přemýšlení. V Praze na hlavním nádraží jsem z vlaku zahlídnul nějaké postavy - otce s dvěma synky - jednoho (menšího) držel v náručí a druhého…

jjkohoutek pěkné, díky

kacarovi3 My netušíme pocity a potíže utečenců.Bohu dík za mír v naší zemi,že můžeme druhým pomáhat a ne být těmi potřebnými.Mysleme na ně s rukou otevřenou.