Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #PF2018


Kdo sleduje debaty, mohl si udělat jasno sám. Tímto klipem zvu ostatní k popřemýšlení, proč zrovna tolik a takových osobností se rozhodlo právě pro Pavla Fischera #PF2018 .


https://youtu.be/cfpGMKEGYJ0

Petr Steinbauer (PetrST)

Chybí tam slovíčko "které". Protože jsou i osobnosti, které volí JD, MHi, MZ....

Zobrazit 1 komentář »

Kdo sleduje debaty, mohl si udělat jasno sám. Tímto klipem zvu ostatní k popřemýšlení, proč zrovna tolik a takových osobností se rozhodlo právě pro Pavla Fischera #PF2018 .
(Mír se všemi, kdo se už rozhodli jinak.)

https://youtu.be/cfpGMKEGYJ0

šindy008

S dovolením sdílím :)

JardaNezbeda

Fischer se vyjádřil smutně o um. potratech:
"To je tak soukromá věc, že bych do toho nikomu nemluvil".
https://zpravy.idnes.cz/pavel-fischer-rozstrel-prezident-volby-2018-fje-/domaci.aspx?c=A171128_091801_domaci_ane

Andrea Hýblová (Neposeda)

k tomu linku: zajímavé, že je z listopadu,ale až teď se používá - pár dnů před volbami. hm, neřekl,že je pro, ale jako prezident nemůže nařizovat....

Andrea Hýblová (Neposeda)

Je proti eutanazii a chtěl by v Česku větší úctu k ženám. Co se týče otázky potratů, uvedl: „To je tak soukromá věc, že bych do toho nikomu nemluvil.“
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/pavel-fischer-rozstrel-prezident-volby-2018-fje-/domaci.aspx?c=A171128_091801_domaci_ane

Zobrazit 5 komentářů »
KMirjam

@maxmilianrex po pravdě zkoušet se nechávám velice nerada. Škoda. Přesto se mohu pokusit, pokud mi aspoň určite, máte-li na mysli jeho užitečnost / škodlivost pro ČR nebo pro mě osobně. Tím bych ráda naznačila, že nenávidět může člověk pouze někoho, kdo se ho osobně týká. Aspoň v tom smyslu, který se mi snažíte podsunout. Já se s ním osobně nikdy nesetkala , tedy ho nemohu v tomto smyslu ani nenávidět.
Jinak o Zemanovi se vy jako já dozvídáme předpokládám pouze z médií. Tady mohu posloužit. Ano, nelíbí se mi, že se o nem píše tolik a tak negativně. Okoli nás sice zrcadlí , ale zrcadlový obraz nás samé zpětné formuje. Myslím, že leckterá média se podílí na stupňování jeho agrese . Aspoň tedy tak

KMirjam

Jinak dobre by se na něm jistě najít dalo. Můj výrok byl však vyjádřením oprávněně obavy o to, že škodí zájmům Ceske republiky a jejich občanů. Jinak osobně je mi po pravdě víceméně lhostejný. A pokud do toho chcete plést " lásku k bližnímu ", ne, utopit se bych ho nenechala kdyby to bylo v mé moci, ani si, jako mnozí, nepřeji jeho smrt.

Zobrazit 18 komentářů »

#pf2018
Nevím, jestli jste to už zaregistrovali, ale Pavla Fischera volí i Okamura (jo, asi to není úplně ten samý, který se Vám při tomto jménu vybaví, ale co už - i Tomio má právo na sourozence, který není padlý na hlavu).
https://www.youtube.com/watch?v=9RITFNcC4bc

suposlav

Zrovna Hayata bych na světlo Boží nevytahoval - on je důvodem toho, proč jsem letos po letech nevolil Lidovce. Některé věci hlod jsou geneticky dané a mají je on i Tomio...

deFlegmatique

Pokud je pro někoho podpora Hayata Okamury takový problém, že by kvůli tomu odmítl volit Pavla Fischera, tak je mi upřímně líto všech tří.

suposlav

U prezidentských voleb volíme jednotlivce, takže tady je to v pohodě, ale před poslaneckými namýchnul několik lidí, včetně mě, podporou adopce dvěma tatíky, takže "posílil" STAN a TOP, k nimž jsme "konvertovali". U pana Fischera odklon nehrozí!

Zobrazit 3 komentáře »