Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek PF2018

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem PF2018.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #PF2018

Mot

Kdo sleduje debaty, mohl si udělat jasno sám. Tento klip zve k popřemýšlení, proč zrovna tolik a takových osobností se rozhodlo právě pro Pavla Fischera #PF2018 .

https://youtu.be/cfpGMKEGYJ0

šindy008

Kdo sleduje debaty, mohl si udělat jasno sám. Tímto klipem zvu ostatní k popřemýšlení, proč zrovna tolik a takových osobností se rozhodlo právě pro Pavla Fischera #PF2018 .


https://youtu.be/cfpGMKEGYJ0

PetrST Chybí tam slovíčko "které". Protože jsou i osobnosti, které volí JD, MHi, MZ....

Neposeda

Kdo sleduje debaty, mohl si udělat jasno sám. Tímto klipem zvu ostatní k popřemýšlení, proč zrovna tolik a takových osobností se rozhodlo právě pro Pavla Fischera #PF2018 .
(Mír se všemi, kdo se už rozhodli jinak.)

https://youtu.be/cfpGMKEGYJ0

šindy008 S dovolením sdílím :)

Neposeda i bez dovolení :-)

JardaNezbeda Fischer se vyjádřil smutně o um. potratech:
"To je tak soukromá věc, že bych do toho nikomu nemluvil".
https://zpravy.idnes.cz/pavel-fischer-rozstrel-prezident-volby-2018-fje-/domaci.aspx?c=A171128_091801_domaci_ane

Neposeda k tomu linku: zajímavé, že je z listopadu,ale až teď se používá - pár dnů před volbami. hm, neřekl,že je pro, ale jako prezident nemůže nařizovat....

Neposeda Je proti eutanazii a chtěl by v Česku větší úctu k ženám. Co se týče otázky potratů, uvedl: „To je tak soukromá věc, že bych do toho nikomu nemluvil.“
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/pavel-fischer-rozstrel-prezident-volby-2018-fje-/domaci.aspx?c=A171128_091801_domaci_ane

PavelFischer

Naše země opět nevzkvéta! Novoroční projev Pavla Fischera

PavelFischer

Milí spoluobčané, rok 2018 je pro naši zemi dvojnásob významný. Spolu se stým výročím založení demokratického státu si naše země také zvolí nového prezidenta. Přímo se nabízí, aby se prezident, kterého budeme volit, vrátil k hodnotám, na kterých se…

KMirjam @maxmilianrex po pravdě zkoušet se nechávám velice nerada. Škoda. Přesto se mohu pokusit, pokud mi aspoň určite, máte-li na mysli jeho užitečnost / škodlivost pro ČR nebo pro mě osobně. Tím bych ráda naznačila, že nenávidět může člověk pouze někoho, kdo se ho osobně týká. Aspoň v tom smyslu, který se mi snažíte podsunout. Já se s ním osobně nikdy nesetkala , tedy ho nemohu v tomto smyslu ani nenávidět.
Jinak o Zemanovi se vy jako já dozvídáme předpokládám pouze z médií. Tady mohu posloužit. Ano, nelíbí se mi, že se o nem píše tolik a tak negativně. Okoli nás sice zrcadlí , ale zrcadlový obraz nás samé zpětné formuje. Myslím, že leckterá média se podílí na stupňování jeho agrese . Aspoň tedy tak

KMirjam Jinak dobre by se na něm jistě najít dalo. Můj výrok byl však vyjádřením oprávněně obavy o to, že škodí zájmům Ceske republiky a jejich občanů. Jinak osobně je mi po pravdě víceméně lhostejný. A pokud do toho chcete plést " lásku k bližnímu ", ne, utopit se bych ho nenechala kdyby to bylo v mé moci, ani si, jako mnozí, nepřeji jeho smrt.

deFlegmatique
deFlegmatique

#pf2018
Nevím, jestli jste to už zaregistrovali, ale Pavla Fischera volí i Okamura (jo, asi to není úplně ten samý, který se Vám při tomto jménu vybaví, ale co už - i Tomio má právo na sourozence, který není padlý na hlavu).
https://www.youtube.com/watch?v=9RITFNcC4bc

suposlav Zrovna Hayata bych na světlo Boží nevytahoval - on je důvodem toho, proč jsem letos po letech nevolil Lidovce. Některé věci hlod jsou geneticky dané a mají je on i Tomio...

deFlegmatique Pokud je pro někoho podpora Hayata Okamury takový problém, že by kvůli tomu odmítl volit Pavla Fischera, tak je mi upřímně líto všech tří.

suposlav U prezidentských voleb volíme jednotlivce, takže tady je to v pohodě, ale před poslaneckými namýchnul několik lidí, včetně mě, podporou adopce dvěma tatíky, takže "posílil" STAN a TOP, k nimž jsme "konvertovali". U pana Fischera odklon nehrozí!

PavelFischer

Vánoční pozdrav

PavelFischer

Milí přátelé, posílám vám svůj vánoční pozdrav. Mám za sebou hektické týdny prezidentské kampaně. Utkával jsem se se svými soupeři. Vyzval jsem Miloše Zemana, aby se zapojil do kampaně. Projezdil jsem křížem krážem celou naši zemi. Dopustil jsem se…

Jasminecka Ženy, matky, manželky

Zeny, mam moznost dovezt z Prahy nalepky na auto, ktere podporuji Pavla Fischera jako kandidata na prezidenta.
Kdybyste o ni mely zajem (a je realna sance si je predat jeste PRED volbou ?) napiste mi prosim do zprav (at to tu nezapadne...).
#PF2018?

Jasminecka

Ahoj kamaradi,
ac se bezne v politice neangazuji, aktualni volba prezidenta me nenechava chladnou. Rozhodla jsem se pripojit k dobrovolnikum Pavla Fischera, protoze verim, ze by byl na postu prezidenta muzem na pravem miste.
www.pavelfischer.cz
Spamovani nicmene neni moje oblibena cinnost ani nyni, takze kdybyste meli zajem o jakekoli informace nebo propagacni materialy, dejte vedet! ?
#PF2018?

PavelFischer

Seriál o Pavlu Fischerovi - díl pátý - Prezident

PavelFischer

V posledním dílu mého seriálu vám chci představit svou vizi prezidentského úřadu. Je totiž na vás, voličích, jak bude vypadat naše země za pět nebo deset let.