Příspěvky

Přidej svůj příspěvek se štítkem #NebojteSe


CSM Olomouc 2017
Velmi uzasne veci se staly a tak -> #NebojteSe!! :)

Napsat komentář »
psycho-kat

Taky mam kamarady co odesli do letnicni cirkve a taky to pro me bylo obdobi silnyho hledani a tapani, nakonec jsem zjistila, ze katolicka cirkev je opravdu ta, o ktere se pise v Bibli a ze je jedine v ni plnost pravdy, co se uceni tyka, jinak je to nekdy peknej bordel. Chce to cist hodne apologie. Existuje stranka apologia.cz a tam mas vse od eucharistie, pres ocistec, papeze az po Pannu Marii.. Stoji to prave na otazka has protestantu.. drzim v tom hledani palce.. ?

Majda_vcelka

Moc se mi líbí, že tak poctivě hledás. Pokud chceš zazit neco z toho o cem Ti treba vypravi kamarádi, kteří odešli jinam, nebo se jen posunout ve vztahu s Bohem,, doporučuju absolvovat seminář v Duchu svatém. Nevím, odkud jsi, ale v Praze bude jeden na podzim, jinak probíhají různě po republice. Stojí to za to??

Zobrazit 14 komentářů »
čajomlík

Milý jemnostpane Kardinále
Tak jsem si přečetl Váš přípis z 1. prosince letošního roku o zákazu používání katolické liturgie ve Vaší diecézi a musím Vás za něj vcelku pochválit. Akorát teda nerozumím tomu, proč jste svým kněžím dovolil sloužit i ve dvou farních kostelích, a to dokonce v jednom bez omezení a ve druhém 2x týdně. To musím říct, to jste mě fakt nasral. Ať si katolíci chodějí k levembristům, a ne abyste jim za těžce vydřené restituce posluhovali tou jejich liturgií v kostelích, které vám dobrý Pán Bůh dopustil převzít. Opravdu jste mě zklamal a myslím si, že Buonasera v Římě z tohoto Vašeho rozhodnutí taky nebude zrovna na větvi.
Jako jo, chápu že už máte věk a chcete klid, tak to zkoušíte hrát na obě strany. Ale když to mám za pár, tak neblbnu a nechám to vylízat bažanta, ne?

Zobrazit 1 komentář »

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

Můžeš být první, kdo přidá akci s tímto štítkem.

Blogové články Založ si blog a přispěj také »

Chválit
Pochybovat
Sáhnout si na dno