Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek Ludmila Lázničková

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem Ludmila Lázničková.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #Ludmila+Lázničková

MiroslavKratochvíl
MiroslavKratochvíl
LudmilaLáz

Pane Kratochvíle, děkuji za podporu, vzhledem k tomu, že zdravotní pojišťovny vůbec nejsou štědré k tomu, co děláme, naopak , jsem "trestána" za to, že neprovádím genetický ultrazvuk či neodesílám maminky na vyšetření na vývojové vady jejich miminek na začátku těhotenství, ani není žádná provize z odeslání do reprodukčních center či předepisování antikoncepce, a ještě z toho , co vyděláme v ambulanci, platíme další zaměstnance v CENAP ,kteří pomáhají v poradně pro ženy a dívky, tak to není vůbec jednoduché finančně se udržet.

LudmilaLáz

V Centru naděje a pomoci každého moc prosíme o podporu nejen modlitbou, ale i o finanční pomoc. Prosíme, pomozte nám pomáhat. Bez poškozování zdraví, bez eticky sporných postupů, přitom smysluplně a úspěšně.
Finanční dar je možné poskytnout osobně na recepci Centra naděje a pomoci v Brně na Vodní 13, převodem nebo složenkou ve prospěch účtu číslo: 2100247288/2010. Bankovní spojení: Fio banka, a.s.V případě platby přes účet Vám rádi sdělíme Váš variabilní symbol na tel. 533 533 266- ing. Láznička.
Děkujeme za pochopení a za Vaši vstřícnost.

Fotky Přidat fotky »


Akce Přidat akci »

Můžeš být první, kdo přidá akci s tímto štítkem.

Blogové články Založ si blog a přispěj také »

Video: MUDr. Ludmila Lázničková