Síť názorů, odkazů, videí, fotek...

Pojď ji spolu s námi plést. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Štítek Duka

Štítky umožnují sdružovat různý obsah z celých signály.cz. Toto je obsah se štítkem Duka.

Videa, odkazy, názory

Přidej svůj názor, zajímý odkaz nebo video se štítkem #Duka

AntonínKrejzar

Kázání kardinála Duky

AntonínKrejzar

Něco z kázání kardinála Duky při příležitosti repatriace kardinála Berana: "...Řekl jsem, že opět stojíme v rozhodující hodině. Nemlčel kardinál Beran, nesmím mlčet ani já. Co nám hrozí? Podobně, jako za sv. Vojtěcha i za kardinála Berana je veden…

inspra AntonínKrejzar: P. Braito taky posílá ovce do ovčince, ale jinak se mi ta knížka zatím, z toho kousku, co jsem četla, moc líbí. Dík.

RealToltekDzehenuti Inspra : srdce je součást duše. Živá duše je komplexní bytost ze svou individualitou, zkušenostmi, ze svou nabytými vědomostmi, zážitky atd.... Duch je pak skutečnost co činí každou duši živou. Ducha máme zapůjčeného od Boha a Bůh je duch. Proto taky Ježíš říkal, že jsme bohové.

Václav Vacek Křesťanský svět

Dominik Duka k Prague Pride 2015

Václav Vacek

Přinášíme prohlášení předsedy České biskupské konference kardinála Dominika Duky k festivalu Prague Pride, který se uskuteční ve dnech 10. – 16. srpna 2015. 27. 7. 2015 Průvod hrdosti Tradičně se v předvečer katolického svátku Nanebevzetí Panny…

Rejwi

FOTO: Dominik Duka u Bernardýnů

Rejwi

V úterý 24. 5. se uskutečnila v pařížském centru College de Bernardins panelová debata jejímž hostem byl i pražský arcibiskup Dominik Duka. Tématem kulatého stolu bylo " Uzdravení paměti v postkomunistické společnosti. "