Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Spolčolek Kladno-Rozdělov

Jsme parta mladých lidí, kteří se snaží vzájemě se obohacovat a sdílet společně náš vztah s živým Bohem. Kromě setkávání každý týden se snažíme i aktivně se zapojovat v rámci naší farnosti (pořádáním akcí, pomoci při úklidu kostela, účasti na poutích,...). Scházíme se každý pátek v 19:00 na faře u kostela sv. Václava v Kladně Rozdělově (po mši sv., která je od 18:00).Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na Vás!   Viz také: http://spolcolek.signaly.cz/1005/co-nebo-kdo-je Více o společenství »

kac3nka1

Ahoj spolčáci :-) tak jsem si na vás dnes vzpomněla, kdyz jsem narazila na tenhle článek, jak jsme se bavili jedno spolčo o těch uprchlících, tak tady přidávám další názor P. Halíka :-)
Tak jestli budete mít chvilku tak si to přečtěte, prislo mi to zajimavý a taky by mě zajimal váš názor!;-)
http://ceskapozice.lidovky.cz/tomas-halik-desatero-argumentu-ke-strachu-z-islamu-f8i-/forum.aspx?c=A151014_161009_pozice-forum_kasa

medofil Můj názor je, že by měl pan kardinál pana profesora vyslat evangelizovat do Saúdské Arábie.

medofil

Na Kladně byl můj děda za komunistů v lágru. To město si zamiloval. Hrával si rád na gramofónu písničku Kladno, ty černé Kladno a vzpomínal na kamarády.

kac3nka1

Ahoj spolčáci :-)
Na tomto odkazu http://www.pastorace.cz/Tematicke-texty/Krizova-cesta-kazdeho-cloveka.html najdete křížovou cestu, na které jsme se v pátek shodli. S tím,že tedy počítám s Norkem jako s Ježíšem, ktery by nesl kříž a šel postupně po zastaveních a Ježíše by vždycky četl on. + Norka napadlo do toho vice zapojit lidi, kteří by mohli spolu s námi na každém zastavení číst člověka ( tak moc prosim Magdu nebo Raďu, jak jsme se domlouvali to vytisknout- moc dekuju!! )
Kdyby jste měli další vychytávky, nebo nápady, tak je sem pište a můžem to ještě vylepšovat! ;-)

badalenka

julie_vankova11 tak jestli byste mohli psát i sem,protože fb nemám

julie_vankova11, Honzik251 se stali členy společenství Spolčolek Kladno-Rozdělov.
Megien

Zítra je schůze kvůli noci kostelů na faře. A je potřeba aby tam někdo za mládež byl. Takže spolčo budeme muset posunout nebo zrušit. Dáme včas vědět jak to bude....
Jo a kdo se hlásí na schůzku dobrovolně???

Honzik251 Jee, Já si to přečetl až teď jinak bych šel, ach jo.... :D

badalenka

Tak schválně, kolik vás sem chodí :D Na arcidiecézko pojedeme vlakem, který odjíždí v 7.23 z Kladna-města, v 7.29 potom odjíždí z kladenského hlavního nádraží :) jinak odkaz na program setkání ...:) http://adcm.cz/program2

Megien Skvělí Magdi ty jsi tak šikovná.... Já ještě teda nevim jestli to zvládnu, ale ráda bych....

badalenka

Ahoj spolčáci, jak to vidíte s VKH plesem 23.1? Budu shánět lístky, tak bych to potřebovala vědět. Zatím počítám s Ráďou a Eliškou Vrb. :)

Megien

Ahojda,
tak vánoční spolčo bude u nás doma 23.12. od 18:00 - jste všichni srdečně zváni.
Budu se na vás těšit. Zatím ahoj

Fibiii

Ahoj spolčata. Jak užíváte prázdniny? Koukala jsem, že jste mnozí byli zase na Entru:) Napadlo mě, jestli by nebyl zájem udělat takové letní spolčo u nás na zahradě? Můžeme si třeba grilovat a tak? Dejte vědět jaký by byl zájem. Pap Lucka, Jakub a Štěpán

kac3nka1 Já jsem pro, ale museli bychom se domluvit na datum, kdy už tu všichni zase budem . . .možná, že kdyby to nebyl problém, tak by bylo nejlepší září :)
K+R

badalenka

Tak vážení.. :)

Eliška90 úžasný, moc se vám to povedlo :-)

badalenka děkujeme :)

Megien bylo to super

Fibiii Jako vzdy! UUUUZASNE:)