Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

spitfire

spitfire / less than zero / 47 let

spitfire

spitfire Co jméno to celebrita. Už začínám podezřívat pana Jakla, že se k těm hovadům druží jenom proto, aby vynikla jeho racionalita a smysl pro humor.

spitfire

spitfire Fuchs uvíznul cca 50 let tomu na zad.

příklad: Heidegger už nějaký pátek tak zbožňován není. Naopak. Současná moderní filosofie vyřazuje Heideggera z žánru filosofie. Stejně takto byl vyobcován Nietzsche (jaká hrůza) a taky moc dobře nedopadl ani Ludvik Wittgenstein (wtf).

spitfire

spitfire Stačí začít tuhle anabázi druhým dílem.

Asi je zbytečné dodávat, že tento kanál "Dva tátové" patří do Top Ten CZ youtube content.

spitfire

spitfire Klip (mi) doporučil Martin Konvička.

spitfire

Vojtěch Hýbl (VVRH) Otevřená podpora extrémistů proti Islámu, proti církvi, proti Evropě, proti státu i proti rodině. Oni mluví, podněcují nenávist a sami se břemena nedotknou.

amperijas No ja byla Prochazce v budach jsem unavena jaka si ani do kopce nechtolo nožičkam jit ani včera do dediny pro kafe

spitfire

spitfire Je fajn, že Soukup udělal nedávno rozhovor s Le Pen, s Wildersem a je fajn, že udělal o rozhovor i s bossem Nočních vlků.
Jeho televize jeho hosté. Jak si ale vysvětlit Soukupův projev? Tohle už není žádná alternativa, tohle je stejně závadný obsah jaký produkuje veřejnoprávní ČerTe.

spitfire

spitfire V pripravovanom filme ich uvidíme obohatené o pár iných pokušení, ktoré sa v Písme nespomínajú, nie je však vylúčené, že ich Ježiš mohol zažiť (napríklad nočné mory o budúcom utrpení).
-katolickénoviny-

Autorům vůbec nejde o to, zda ty další pokušení mohl/nemohl zažít, ale o to, že nemají na kvalitní CGI. Takže si pohrají s barvičkama a natočí jen prostřihy. To samé levné nádobíčko použijí i u těch oficiálních pokušení. Divák už bude estetický vizuálně zpracován.

spitfire Kamerové jízdy jsou sice působivé, ale devadesát minut to neutáhne. Když se v závěru traileru objeví náznak dialogu, tak je to jako by vás někdo kopl do zadku hodně špičatým střevícem.

spitfire

spitfire Stal jsem se fandou skupiny Ortel nebo spíše jejich frontmana. Není to pro jejich hudební produkci. Není to pro jejich obsah písní. Není to proto, že by byli (neprávem) cenzurováni a zakazováni. Je to pro určitý druh jejich obskurnosti. Viděl jsem dva jejich (čerstvé) koncerty. Nejdříve na Okamurově "majdanu" měl Ortel vystoupení a pak na posledním výstupu na Říp.

spitfire

spitfire Mongolové... (nikoli pejorativně)

spitfire

spitfire A nelze opomenout zvukovou stopu ze závěrečného klimaxu tohoto filmového díla.