Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

SMS (Společenství mládeže signálů)

Už je to tady! Společenství pro mladé na signálech! Jde nám především o to, diskutovat, ptát se a sdílet víru s dalšími mladými křesťany. Více o společenství »

JiridloAA

Díky, Ti Pane, za to!! ;)

JiridloAA

Tento víkend jsem si to znovu připomněl!! :)

https://youtu.be/KGlx11BxF24

vildatom Velmi dobře zobrazená pravda.

PetrST Doporučím na YouTube.com kanál Inspiration to Life. Tam je podobných videí plno

Míša93

Ahojky, jdete někdo na ples signály v Brně?

PetrST Rád bych, ale mám to z ruky

PetrST

Zdravím,
nelze si nevšimnout, že Signály.cz nabraly druhý dech, ale zároveň se tak trošku ztrácí (řekl bych) svou přitažlivost pro mladé. Sám tady píšu blog (petrst.signaly.cz) nebo jsem založil společenství @mamut a @dobry-kafe (tam to celkem žije). Dokonce pomáhám Signálům s redakčním obsahem @slovo-na-den.

Je to fajn. Díky tomu se mi i Signály líbit. Upřednostňuji je před populárním fíbíčkem a líbí se mi právě onen uživatelský obsah (blogy, fotky, statusy přátel). Díky autorizaci a komunitnímu duchu Signálů se nemusím bát přijmout přátelství od jiných uživatelů anebo poslat žádost o… Zobrazit více

Zdravím,
nelze si nevšimnout, že Signály.cz nabraly druhý dech, ale zároveň se tak trošku ztrácí (řekl bych) svou přitažlivost pro mladé. Sám tady píšu blog (petrst.signaly.cz) nebo jsem založil společenství @mamut a @dobry-kafe (tam to celkem žije). Dokonce pomáhám Signálům s redakčním obsahem @slovo-na-den.

Je to fajn. Díky tomu se mi i Signály líbit. Upřednostňuji je před populárním fíbíčkem a líbí se mi právě onen uživatelský obsah (blogy, fotky, statusy přátel). Díky autorizaci a komunitnímu duchu Signálů se nemusím bát přijmout přátelství od jiných uživatelů anebo poslat žádost o přátelství jiným uživatelům.

A jak tu bývají ty různé výzvy, taky bych jednu měl:
Dělte se a sdílejte!

A co co se dělit a sdílet? O nápady! Nápady, jak zatraktivnit Signály.cz mladým lidem. Pište blogy, posílejte žádosti o přátelství, přidávejte fotky a videa, buďte aktivní ve společenstvích!

Signály.cz vznikly na myšlence komunity. Tak snažme se, aby tato komunita mladých byla živá a měla, co předat!

S pozdravem
@PetrST

PetrST Jen ještě taková poznámka, co se nevlezla:
Snažme se o fungování komunity, ne o konkurování fíbíčku.

Tofl Děkuji za hezké svědectví ;-)
Jinak signály nikdy nebudou a ani nemohou být konkurencí FB.
Už jen kvůli některým malým, ale o to důležitým maličkostem jako je např. ochrana soukromí a osobních údajů, propojení virtuálního a reálného světa (uživatelé signálů se znají a mohou se setkávat osobně) a další :-)

Míša93

PetrST Možná koupím až příští rok či za dva, až se o tom nebude tak moc mluvit. ;-)

Lucka Sobotková

Náhodou jsem narazila na toto video a nemůžu se s vámi o něj nepodělit
https://www.youtube.com/watch?v=NtMTM2JHj0Y

Míša93

Ahoj, dostala jsem znamou knizku Nevyžádané rady mládeži. Jsem trochu zmatena a nevim, jak si ji prebrat. Jak tomu rozumite vy, co jste ji cetli? Jedina, co mi je asi jasne, ze se ma clovek zamyslet, ale jinak nevim. Diky.

Renča20 A o tom pojednava ta knizka? To je zajimave. :-)

PetrST Jen s menší razancí.

cerka

Přátelé, dnes jsem byla na pohřbu mé učitelky, která mě učila číst a psát. Krásný příběh ovečky, kterou Hospodin najde a přivede zpět. Věřím, že je u Něho. Tak zapleného člověka pro Boha ve farnosti musíte hledat a nemusíte najít :)
Tak paní Aleno, pokud jste v nebi u Boha, orodujte za nás.

JiridloAA

Už je to více než sedm let, co na toto krásné cello mohu hrát!! ;)
Díky Ti, Pane za všechny ty velké i malé věci!! :) Cello znamená v překladu malý, takže violoncello znamená v překladu malá basová viola, či též malá velká viola. :)

Míša93

Těm, kteří se vás budou tázat, pokorně odpovídejte, těm, kteří vás budou pronásledovat, žehnejte, poděkujte těm, kdo vám budou činit bezpráví a budou vás pomlouvat, protože máme připravené věčné království.
(Františkánské prameny: XII. kapitola Jak své bratry rozesílal do světa po dvou a jak se v krátké době zase sešli.)