Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

SMS (Společenství mládeže signálů)

Už je to tady! Společenství pro mladé na signálech! Jde nám především o to, diskutovat, ptát se a sdílet víru s dalšími mladými křesťany. Více o společenství »

Václav Vacek

Ahoj, dotaz - je tu nějaký animátor nebo někdo, kdo jezdívá na centra pro mládež? Díky.

JiridloAA Teoreticky ano. ;) :D

Matouš Sloboda Ano Vašku. Jezdívám do Staré Vsi nad Ondřejnicí a znám mnoho lidí, co také jezdívají. Jde o nějakou konkrétní věc?

Václav Vacek no jde, ale nemám teď zas moc kdy to sepsat...tak se ozvu :) ještě někdo?

Matouš Sloboda Ok. :)

jarunka97 Ja na pristav a znam i ty co na mamre

Václav Vacek

Tak co lidičky...jste tady všichni přátelé (ve signaláckém smyslu)? V pořádném společenství by se nikdo neměl cítit sám. Měli bychom se zajímat o nově příchozí, představit jim to tady, představit se, povzbudit, doprovázet... Co si o tom myslíte? 😁

Jana Knosová

Připojila jsem se na mobilu na internet a zabrouzdala ještě na signály, kde mě mile překvapilo toto společenství. Nejdříve jsem si přečetla "SMS" a vzpomněla jsem si, jak jsme si s kamarády posílali povzbuzující SMSky s citáty, či odkazy na něco pěkného. :-)
Poté, co jsem si pořádně přečetla název společenství, jsem sjela kousem dolů, a přečetla jsem si "starší" příspěvek o tom, co nám udělalo radost. :-)
Toto společenství mi udělalo radost. :-)
(S) mějte se krásně! ;-)

Václav Vacek

Dnes jsem toto společenství přidal mezi doporučená na homepage signálů! až dnes, protože to dřív programátorsky nešlo :) tak ať to trochu žije...díky všem a hezké léto!!

Václav Vacek

Já se podělím o nádherný film resp. knížku: https://www.youtube.com/watch?v=RjBpun0DUCo. Už to tady koluje. Stáhl jsem si to nelegálně, ale snad na to "Tata" bude hledět shovívavě:) Opravdu příběh odbourává zkreslené vidění a s lehkým humorem nám ukazuje hloubku života, jak ho zamýšlel Bůh. Doporučuji!

cerka Ahojky. četla jsem před lety a v té době mi tato kniha moc pomohla pochopit spoustu věcí. Moc silná. Četla jsem i Křizovatky života a knihu Eva od stejhého autora. Můžu doporučit. Každý si v těch knihách najde to své. Duch Svatý je prostě borec.

Václav Vacek O čem je ta kniha Eva? slyšel jsem že někoho nadchla a druhý ji nedočetl...

heiduška

https://dzamila.signaly.cz/1706/pochopila-jsem
Tak tento článek mě vážně zaujal! ;)

Pochopila jsem

Dzamila

Začínám chápat některé věci. Můžou za to 2 roky v klášteře. Došlo už na vnitřní napětí a rozčilování. Bylo mi kolegyní řečeno, že zavřením se do kláštera a umrtvování se světu žiju ve lži. Po týdnu emotivního přemýšlení jsem si ujasnila argument. V…

cerka

Přátelé, dovolila jsem se k Vám přidat. Po roce mám opět čas na internetové brouzdaní a objevila jsem vaše společenství. Respektivě jsem vyfasovala § tak práce musí počkat =) Možná mě přimějete se přihlašovat na signály častěji =)
Přeji vám všem Požehnaný den.!

Václav Vacek Vítej

heiduška Ahooj! :)

SMS (Společenství mládeže signálů)

Máme tu začátek nového týdne a s ním i sdílení!
Toš do toho!
Co Vám udělalo dneska radost? :)

mari-anna Dnes mi udělaly radost moje kamarádky, se kterými se navzájem povzbuzujeme v učení na zkoušky :-)

heiduška

https://www.youtube.com/watch?v=vwEDVDqN2u0
Dost pěkná, co říkáte? :)

JiridloAA :)

SMS (Společenství mládeže signálů)

Zdravím SMSáci :)
Začínáme pozvolna a to novou aktivitou. Každý z nás v životě si občas potřebuje připomínat nějakou tu radost a potřebuje to vidět. Proto vás chci vyzvat, abyste jednou za týden,(klidně i víckrát) se nebáli napsat na nástěnku to, co vás potěšilo, oslovilo, co zrovna prožíváte(nemusí to být radostné).
Tak do toho! :)