Studentské křesťanské hnutí Olomouc

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Popis společenství

Studentské křesťanské hnutí Olomouc (SKH) je otevřené mezidenominační (nepatříme pod žádnou církev - děláme ekumenické akce) sdružení mladých křesťanů, kteří v Olomouci studují vysokou nebo vyšší…

Pěkný den.
Hledám bydlení v Olomouci od srpna 2019.
Neví někdo o nějakém místě pro milý pár?
Díky za tipy :)

Napsat komentář »

V Centru naděje a pomoci připravujeme v rámci týdne manželství setkání na téma“ Co zraňuje a zabijí manželství?“
Přijďte se s námi zamyslet nad tím, co narušuje manželskou intimitu, co zraňuje ženu a co muže. Hledejme společně odpovědi na otázky, jak předcházet zraněním, co dělat, když zranění vzniknou, aby vztah neumřel?
Těšíme se na Vás 12.2. v 17:30
Více na https://www.cenap.cz/co-zranuje-a-zabiji-manzelstvi

Napsat komentář »

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Záměrně jsem si vybrala toto téma, přestože moji spolužáci mi tvrdili, že o tom nikdo nic neví.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
Všem děkuji.
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Napsat komentář »

Volné prázdninové termíny pro tábory 2015 http://www.faravelkyujezd.wz.cz/ 7. - 12. července, 21. - 31. srpna

Napsat komentář »

Ahoj:-) Hledám silniční dámské kolo za odvoz. Olomouc:-)

Napsat komentář »

Všechny vás srdečně zdravím! Studentské rádio UP Air vysílá od února v rámci svého vysílání již i pořad o křesťanském životě studenstva - magazín Sarkandrovka. Nezapomeňte si nás proto naladit (resp. pustit) na play.cz každé sudé úterý od 18:30. Další úterý 3.3. bude naším hostem předsedkyně VKH Olomouc Alžběta Kytnerová a tématem studentské křesťanské spolky. Buďte s námi! Kdo proti nám?
Bližší info na www.upair.upol.cz.

Napsat komentář »

Zdravím vás přátelé! Tak studentské rádio UP Air bude mít od února již i vlastní křesťanský pořad! Vše je nyní ve fázi příprav a jelikož chybí lidi (přispěvatelé a redaktoři), tak dávám nabídku pro ty, kdo by byli ochotni pomoct. Kdokoliv by se ozval, budu rád.
Dále také mám prosbu ke všem - hledám vhodný materiál do prvních vysílacích pořadů. Dokonce přemýšlím o tom, že bychom jej mohli co nejvíce vysílat do etéru živě a mohl by tedy být i kontaktní (tedy diskuze třeba s nějakým hostem a otázky mu mohou posílat diváci přímo). Hlavně však bych si přál rozjet možnost informovat o všem… Zobrazit více

Zdravím vás přátelé! Tak studentské rádio UP Air bude mít od února již i vlastní křesťanský pořad! Vše je nyní ve fázi příprav a jelikož chybí lidi (přispěvatelé a redaktoři), tak dávám nabídku pro ty, kdo by byli ochotni pomoct. Kdokoliv by se ozval, budu rád.
Dále také mám prosbu ke všem - hledám vhodný materiál do prvních vysílacích pořadů. Dokonce přemýšlím o tom, že bychom jej mohli co nejvíce vysílat do etéru živě a mohl by tedy být i kontaktní (tedy diskuze třeba s nějakým hostem a otázky mu mohou posílat diváci přímo). Hlavně však bych si přál rozjet možnost informovat o všem křesťanském a o všech křesťanských akcích, které se v Olomouci děli a dějí (a doufám, že toho nebude málo).
Můj e-mail jest kkfzouhar@yahoo.com a těším se na vaše podněty.

Napsat komentář »

Ahoooj!!! Dnes v 19.00 bude další setkání SKH. Moc se na vás všechny těšíme :) na Mariánské 3 http://www.skh-olomouc.cz/kde-nas-najdete

Napsat komentář »
Měl by někdo zámem o kurz vztahové výchovy- tj křesťanské pojetí sexuální výchovy ?:-)http://rodina.prorodiny.cz/vztahova-sexualni-vychova/
Vztahová sexuální výchova ~ Centrum pro rodinu Ostrava

EvaHavlátová

V případě zájmu je možnost domluvit otevření kurzu v Olomouci

Zobrazit 1 komentář »

Ahoj:-) Jakožto členka Hnutí pro život oznamuji: 25.9. v 16:00 budou v Olomouci modlidby za nejmenší a 20.10. v 16:30 vychází z biskupského náměstí průvod Odvahu k životu:-)

Napsat komentář »