S přáteli na nejen křesťanské akce

Zjistíš, kam jedou tví přátelé a můžeš se přidat. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Silvestr na Vesmíru 2013

pátek, 27. prosince 2013   do   středa, 1. ledna 2014
DCŽM Vesmír, Jedlová 266, Deštné v Orlických horách
www.vesmir.signaly.cz
všichni účastníci »

Velevážené publikum, roztomilé dámy, ctění pánové, milé děti, případná přichomýtnuvší se fauno a flóro!


Zveme vás v podnik generacemi prověřený, přesto nevídaný a neslýchaný, zveme vás v dechberoucí časoprostor Vesmírného Silvestra 2013! Uzříte nejen neopakovatelný a jedinečný přelom roků 2013 a 2014, ale též všemožné jiné divy a fiškuntálie!

 

Úklid! Mše! Jídlo! Tomáš Hoffman! Koncerty! Misie! Zvěř! Dreamgame na sněhu či bez sněhu! Celebrity! Pohádky! Vámi dovezené cukroví! Přetlak na půdách! Dědko! Atd., atd.!

 

Čekají nás chvíle napětí i dojetí, slzy smíchu i ztišení, všechno, co si jen můžeme přát a na čem budeme každý a všichni pracovat! Neváhejte tedy a neotálejte, popadněte svou plyšovou zvířenu, naklapte nám jméno své i její s časem návštěvy a račte vstoupit - vesmírně do roku 2014!

 

...sledujte stránky www.vesmir.signaly.cz a dozvíte se víc!

 

 

 

 

Žaaba

Ladies and gentlemen, máme tu ZTRÁTY a NÁLEZY!

Ludmila Sobotková (Lidunka)

Kdyby si někdo chtěl poslechnout znovu písničku z přednášky o homosexualitě...
http://www.youtube.com/watch?v=U-1G12wV0c8

Ing

LAST MINUTE: Nabízíme 3 volná místa v autě zhruba na této trase - Hlinsko, Skuteč, Luže, Horní Jelení, Borohrádek, Častolovice, Solnice. Odjezd zítra dopoledne. Myslím, že bychom byli ochotni si i nějak rozumně zajet (Chrudim, Pardubice) - napište, můžeme se domluvit ;)

čestmírčé, ankalily, Lukis2, MáňaS, anee čestmírčé, ankalily a 3 další zvažují, že pojedou na akci Silvestr na Vesmíru 2013.
Címa

Zdravíme přátele, nevíte o někom, kdo jede na vesmír 29 .? Nabízíme 6 míst v autě Praha-Vesmír.V případě zájmu neváhejte a pište

DorJa

Ahoj všichni, měl byste někdo zájem si jít někdy v průběhu ZABĚŽKOVAT ??? ))