Signály spojují

Popis společenství

Pojďme vytvořit společenství, jež nebude mít za cíl občas něco napsat na zeď a udržovat ho ve stavu netlejícím, ale doopravdy se sejít, seznámit se, a možná i objevit zajímavé lidi v okolí!

Stavte se do Lelekovic povykládat při čaji a ohni.

Napsat komentář »

Můžete být jakéhokoliv oboru: nabídka brigád zaručena po absolvování jednodenního kurzu: https://zvladnemeto.cervenykriz.eu/ Vhodné i k šíření dále:-)

Napsat komentář »

Hledáme FOTOGRAFA na oslavu 30cetin dne 24.4.2021. (také hledáme DJ). Místo konání Vysočina či Jihomoravský kraj. Občerstvení zajištěno také pro fotografa:-) (požadavek: nemusí být profesionální fotograf, jen někdo kdo umí mačkat spouť fotoaparátu, tak, aby foceným hlavně skupinkám na fotce např. nechyběla hlava, chodilo, nemrkali...)

Napsat komentář »

Kdo ještě nemáte plán na sobotu 18.7., můžete se přihlásit na pěší pouť pro nezadané křesťany do Blatnice pod svatým Antonínkem...
https://sites.google.com/view/pout-na-svaty-antoninek/

Napsat komentář »

Konference o evangelizaci on-line

pátek, 13. listopadu 2020 - 09:30   do   sobota, 14. listopadu 2020 - 19:00 Otrokovice, okres Zlín, Zlínský kraj, Česko

Mirec477

SUPER! SUPER! Nech vás Dobrý Pán Boh požehnáva! Nech je aj Česko požehnané ako Božie kráľovstvo!... SUPER!

Zobrazit 1 komentář »

Chce to viac odvahy a dobrej vôle! Viac riskovania, viac potu a viac mozoľov! A samozrejme viac modiltby! Za redakčný tým aj za návštevníkov. Potom môžu byť signály.cz viac požehnané, môžu viac prekvitať! Len smelo do toho a - polovica bude hotovo!
Pomôže aj Dobrý Boh! Možno poznáte: ,,Pomáhaj si človeče - aj Pán Boh ti pomôže..."

Napsat komentář »

BOHOSLUŽBA ŽIVĚ na ČT 2

neděle, 29. března 2020 - 10:00   do   neděle, 29. března 2020 - 11:00 Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

Napsat komentář »