Signály spojují

Popis společenství

Pojďme vytvořit společenství, jež nebude mít za cíl občas něco napsat na zeď a udržovat ho ve stavu netlejícím, ale doopravdy se sejít, seznámit se, a možná i objevit zajímavé lidi v okolí!

KCHKO (Katol. charizm. konference) 2022 se

Celkem hlasujících: 4
Ivka-Iva-el

Ještě nevíme. Možná na 1 den. P.S: zúčastnit je s čárkou :-)

Tofl

Jiné, páč do ví co bude :-D
Ale rádi bychom dojeli.

Zobrazit 2 komentáře »

ahoj :)
nabízíme samostatný pokoj v domku v Brně v Jundrově se zahradou :)
(na adrese Veslařská 100) Cena za pokoj je 3 800 Kč (+internet). Nabízený pokoj je v 1. patře s balkonem do zahrady. Celkem tam je 5 samostatných pokojů (jsme tam tři hoši a jedna slečna), 2 koupelny a záchody(zvlášť), společná kuchyň, zahrada, sklep. K nastěhování hned nebo od 1. června. Prohlídky možné, stačí napsat :)

Napsat komentář »

Silvestr pro svobodné

středa, 29. prosince 2021   do   sobota, 1. ledna Jasenná, Zlínský kraj, Česko

Napsat komentář »

Chtěla bych vás pozvat na víkend, který může být místem seznámení a nebo i jen ztišení. Uskuteční se od 8.-10.10. v Tuchoměřicích. Na programu je přednáška, ztišení, ale i doba odpočinku....Určitě to bude stát za to. Přihlašování zde: https://www.chemin-neuf.cz/navrh/vikend-pro-pracujici-mladez-a-skupinu-nikodem/

Napsat komentář »

Neznáte prosím někoho, kdo má třeba firmu a darovává peníze, co si pak odečítá z daňí? Super bude, když by někdo takový podpořil toto: https://achilleus.cz/podporte-spolek-pes-equinovarus/ je to spolek, co se zabývá vrozenou ortopedickou vadou a třeba i půjčuje dlahy na nožky, co by pojišťovana už neplatila..Děkuji i za rozšíření;-)

Napsat komentář »

Nevím, jestli to sem patří. Ale letos se chystáme s komunitou Chemin Neuf rozjet dvě společenství pro mladé od 22 let do 45 let. Třeba to někoho zaujme a bude se chtít přidat. Setkání budou, tedy jestli dovolí covid, v Praze, případně v okolí. V případě nemožnosti osobního setkání, budou tedy online.

Napsat komentář »

Poptávám někoho spolehlivého ideálně na osobní doporučení, koho bych si mohla zaplatit, aby mi nyní v šestinedělí trochu ulehčil..Brno (Židenice-Vinohrady

Napsat komentář »

Absolventský Velehrad 2021

čtvrtek, 19. srpna 2021 - 08:00   do   neděle, 22. srpna 2021 - 16:00 Velehrad, Velehrad, Česko

Napsat komentář »

Také společenství mladých absolventů Praha pořádá setkání on-line: https://www.facebook.com/kosmapraha

Napsat komentář »