Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Sekce pro mládež ČBK

Členy společenství jsou zaměstnanci Sekretariátu Sekce pro mládež ČBK, zaměstnanci arcidiecézních a diecézních center mládeže a týmáci arcidiecézních a diecézních center života mládeže. Jako rozcestník k jednotlivým centrům můžeš použít seznam společenství v pravém menu a nebo se také podívat na oficiální web na mladez.cirkev.cz. Více o společenství »

Sekce pro mládež ČBK

TÝDEN MODLITEB ZA MLÁDEŽ
Včera začal týden modliteb. Texty naleznete na webu tmm.siganaly.cz, v aplikaci týden modliteb či Izidoor.

Sekce pro mládež ČBK

Včera začala první oslava světového dne mládeže na diecézní úrovni. Do ostravsko-opavské diecéze vyrazil i tým ze sekretariátu Sekce pro mládež ČBK, kdy dnes pro nejstarší přednáší P. Kamil Strak.

Sekce pro mládež ČBK

Týden modliteb za mládež a setkání s biskupy se blíží.

Sekce pro mládež ČBK
Sekce pro mládež ČBK

Dokument o 34. světovém dni mládeže

Nibi

Dobrý den,

měla bych zájem o pronájem domu, bytu na Severní, Jižní Moravě, vystudovala jsem katolickou VOŠ Caritas, Diplomovaný specialista na charitní sociální práci, jsem nekuřačka, katolička, i kdyby mohl někdo poradit cokoliv, odkazy na ubytování, velice děkuji za odpovědi, za ochotu
Tel 724697428
Nifinini@gmail.com

Nibi Z těchto důvodů, že je velice obtížné sehnat ubytování, vyskytuje se hodně podvodných nabídek, poskytovalé se pokoušejí podvést zákazníky, rozepsala jsem hodně lokalit, i z těchto důvodů, že jsou odlišné požadavky od poskytovatelů, cenním si každé nabídky, které by byly od ochotných, vstřícných poskytovatelů ubytování,

PetrST https://www.bezrealitky.cz/

Elinka-s

Ahoj, mohli byste prosím věnovat pár chvilek na vyplnění tohoto dotazníku? Jeho účelem je zjistit, kolik toho širší veřejnost o problematice kolem Asie Bibi ví. Pokud jste o tomto tématu neslyšeli, nevadí, i přesto se prosím snažte dotazník vyplnit. Dotazník jsem vytvořila kvůli celoroční práci na zeměpis.
Potřebovala bych nejméně 50 respondentů...
https://docs.google.com/forms/d/1NO8Stgaicc1IfP1RBCcFgfiOicZkzMPYcNJILM0_48E/edit

Sekce pro mládež ČBK
Sekce pro mládež ČBK

"Kristus chce jít cestou spolu s každým mladým člověkem, přijímá jeho očekávání, byť nenaplněné, jeho naděje, byť nepřiměřené.
Jde s námi, naslouchá, má účast. "

Zvláště nyní, v době adventní, se ztišme a buďme vnímaví jeden k druhému. Věnujme si navzájem svůj čas a naslouchající srdce.

Sekce pro mládež ČBK

POSELSTVÍ PAPEŽE FRANTIŠKA