Světové dny mládeže Panama 2019

úterý, 22. ledna 2019 – 00:00   do   neděle, 27. ledna 2019
Ciudad de Panamá

Panamský arcibiskup José Domingo Ulloa Mendiet během dnešní tiskové konference vysvětlil důvod výběru z evropského pohledu poněkud nezvyklého termínu konání akce: je jím počasí ovlivněné místním klimatem. "Jsme si dobře vědomi toho, že v některých zemích nejsou prázdniny, ale jsme přesvědčeni o tom, že to nebude překážkou pro tisíce mladých lidí z ostatních kontinentů, aby se mohli zúčastnit setkání," řekl dle serveru Avenire.it.

Arcibiskup Ulloa také mj. znovu připomněl vděčnost panamské církve za to, že papež František vybral právě Panamu pro další Světový den mládeže.

(zdroj: Avvenire.it, Vatican Radio; za přispění Tomáše Tetivy)

 

Zprovozněn český web setkání: https://panama2019.signaly.cz/

 


Podrobnosti
Vložil: Mot
Vloženo: 20. 1. 2017
Upraveno: 14. 6. 2018

Ahoj, je tady nějaká skupina lidí, která letí do Panamy jen na 22. - 27. ledna? Ještě nemám letenku a rád bych se k někomu připojil. Poletím poprvé.

miroslav-kovarik

ja taky poprve

Hedvika590

Je možné se ještě k vám přidat?

martinkujinek

Míro, letíš už s někým, nebo se chceš připojit?

martinkujinek

Ano Hedviko.

Zobrazit 4 komentáře »

jenom na to hlavni setkani kdy se musi odletět ?

Napsat komentář »

Prosím "nezvyklého" ...

Mot

Díky, opraveno. Jen jsem to zkopíroval a ani pořádně nepřečetl.

Ivka-Iva-el

Není zač :-)

Zobrazit 2 komentáře »

Prosím nevíte jaká bude přibližně cena?

Pavi

Zdravím, nainstaluj si ten vyhledávač :Last minute Flyghts, zadej tam parametry, které jsem uvedl, a vyjde ti výsledek, že v daný termín jsou ty lety nejlevnější, jiné datumy, jiné letiště už levné nejsou.... NE cena je konečná za cestu tam a zpět včetně všech přestupu... Můžu poslat video..., najdi si mě na FCB-na videu to jde pěkně vše vidět... OK

Hooonza

Zdravím, děkuji

Zobrazit 14 komentářů »

Je tady ještě někdo, kdo zvažuje vlastní dopravu? Ráda bych si koupila letenku zvlášť, ale zase nechci letět sama, tak kdyby tu někdo byl, tak se můžeme domluvit.

pavel-fic

@vojta2012 @Hooonza V akci sice bývají, ale teď s tím moc nepočítejte. Maximálně se dočkáte toho, že letenky nebudou. Berte to tak, že se tam chystají desítky tisíc lidí a jedno letiště není schopno odbavit tolik letů, takže se dost pravděpodobně letenky vyprodají. Já už jsem letenku koupil za 17 300 Kč :-)

Hooonza

Bude tam určitě moc lidí. Díky za info. +

Zobrazit 6 komentářů »