Sbírka na filipínské paulínky (knihkupectví)

čtvrtek, 28. listopadu 2013   do   pondělí, 23. prosince 2013
Knihkupectví Paulínky, Jungmannovo nám. 18, Praha 1
Jungmannovo náměstí 18

Na tuto "akci" nikoho jmenovitě nezveme. Necháváme na Božím Duchu a na lidských srdcích, zda se připojíte či ne.

Máte-li namířeno do našeho knihkupectví, můžete se zapojit do sbírky na obnovení knihkupectví našich filipínských sester. Děkujeme, my se přidáváme taky! 
http://www.paulinky.cz/clanky/Paulinky-v-Taclobanu.html

Rovněž je možno přispět na účet našeho řeholního domu (uvést jako variabilní symbol: Filipíny): účet máme v UniCreditBank: 6026310311/2700.

Kdo by nevěděl o katastrofě, která postihla Filipíny? V nejvíce zasaženém městě máme i jednu naši komunitu. V Adventu bude možné v našem knihkupectví přispět právě pro tyto naše sestry a jejich službu evangeliu v Taclobanu. Vaše příspěvky přidáme k částce, kterou jako pražská komunita odešleme do generálního domu, kde už teď se schází příspěvky z celého světa od našich sester, Paulínské rodiny i přátel.

Zde je zpráva od filipínské provinční představené: "Bohu díky, naše sestry z Taclobanu jsou živy. Podařilo se jim poslat zprávu z nemocnice, kde funguje spojení a kde pomáhají postiženým. Knihkupectví je zcela pod vodou a dům komunity bez střechy. Společně prosme o ochranu Panny Marie, královny apoštolů aby – tak jako za 2. světové války ochránila všechny v Evropě – nadále držela ruku i nad nimi."Podrobnosti
Vložila: Neposeda
Vloženo: 28. 11. 2013
Upraveno: 8. 12. 2013