Salinka

Salinka

Zadaná

"Odsuzují to, čemu nerozumějí!" QUINTILIANUS

Salinka

samotný citát už mluví za vše...setkávám se s tolikou kritikou všehomožného, ...politiky, jednání v ní, křesťanství, Jana Pavla II., restitucí, demokracie, potratů, eutanasii, existenci zázraků, Medžugorie, Fatimy, postavení Marie, Svatých ...a určitě i vy si vzpomene na mnohé, kdy nemáte ani chuť takovým "odsuzujícím" něco vyvracet...je to jak "Hrách na stěnu házet"...či předhazovat "Perly sviním"...

Zobrazit 1 komentář »

http://www.verite.cz/cs/terminy-pouti
uvidím, jak to bude v listopadu, ...když, tak bych poprvé Vánoce trávila bez rodičů.... jestli se někdo budete chtít přidat, můžete, jen pokud budete mužského pohlaví, tak až, jak budeme skupina, ...nechci tam jet randit....ještě uvidím, moc mě neláká to bez rodičů, nikdy nevíme, zdali své blízké nevidíme, neslyšíme, naposled...

Napsat komentář »

Krajní meze, to je moje, super seriál...dnes jsem kousek viděla, chystala se k našim, tak jen opravdu útržky, byl kulisou, ale jak na konci je vždy nějaký citát, nějaká myšlenka, dnešní byla super - "Příčinou našeh pádu může být jistota, že jsme neomylní"

Napsat komentář »

Díky Bohu, vše dnes dopadlo nad očekávání, EXISTUJE, dokazuje to dnes a denně, a tak málo přitom stačí k vlastnímu přesvědčení...víra...dobrou,upadám až do spánkového komatu, S.

Napsat komentář »
svíce

Kde je ta K. Studánka?

Salinka

Karlova studánka je tak kráááásné malé městečko v Jeseníkách,...malá, krátká dovolená minulý víkend

svíce

Dík,tam jsem ještě nebyl,ale napravím to.

Salinka

Karlova Studánka je lázeňská obec ležící v okrese Bruntál. Má 226 obyvatel...z wikipedie...ale je tam hafa lidí

Zobrazit 5 komentářů »

Co mě někdy škodolibě potěší,když vám ateista řekne, že je pohan :-) jsem aspoň trochu dál, on podle těch slov věří ve více Bohů, já jen v jednoho...a nebo prostě tím chce říct, že nevěří v žádného a pak tím říká, "já jsem jen takový hlupák"

Napsat komentář »